Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Antāne: Beidzot jāsāk sistēmiski rūpēties par gaisa un vides kvalitāti ostai piegulošajos rajonos

“Sarkandaugavas, Mangaļsalas un citu ostai piegulošo teritoriju gaisa kvalitātes un vides jautājumiem līdz šim pilsēta nav veltījusi pietiekošu uzmanību,” uzskata Reformu partijas Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāte Inga Antāne.

Tiekoties ar Rīgas Ziemeļu rajona apkaimju biedrību pārstāvjiem viņa izklāstīja savu līdzšinējo pieredzi, risinot vides problēmas kā Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāve, kā arī savu redzējumu par procesa gauso virzību, iesaistīto un ieinteresēto pušu lomu. Mēra kandidāte norādīja uz nepietiekamu Rīgas domes sadarbību ar VARAM.

Intensīvas diskusijas gaitā Inga Antāne  sniedza atbildes uz vairākiem sasāpējušiem jautājumiem, norādīja uz problēmsituācijām, īstermiņā un ilgtermiņā risināmām problēmām. I.Antāne pauda sapratni un gatavību risināt biedrībām aktuālos jautājumus, kā arī sadarboties ar tām arī nākotnē.

Tikšanās  Sarkandaugavas apkaimi pārstāvēja Sarkandaugavas attīstības biedrības biedri Alija Turlaja un Ēriks Daliba, kā arī Mežaparka biedrības pārstāvji. Aktuālākie jautājumi, kuri uztrauc apkaimju iedzīvotājus skar gan vidi un gaisa kvalitāti, gan iecerēto Tvaika ielas paplašināšanu, gan ostas uzņēmumu sociālo atbildību, gan zemes un īpašumu nodokļu politiku, kā arī citas problēmas.

Pateicoties I.Antānes darbam izdevās ierobežot naftas termināļu patvaļu, uzskata Reformu partija. 2012. gadā Valsts Vides dienestā (VVD) notika ģenerāldirektora nomaiņa un pieņemts drosmīgs lēmums uz dažām dienām apturēt Man-Tess darbību.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

SAB ziņojums – pesimisma pilns

Drīzāk kā ikgadēja formalitāte, bez īpaši plašas rezonanses un iztirzāšanas, uztverts Satversmes aizsardzības biroja (SAB) pārskats par darbību 2023. gadā.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē