Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Viktors Manskis: Ziemeļkorejā Staļins nav miris

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jāzeps
J
Bībele. PĀVILA VĒSTULE ROMIEŠIEM 13- 1-5 Ikviens lai ir paklausīgs varām ,kas valda. Jo visas eksistējošās valsts varas ir Dieva ieceltas. Tas,kurš pretojās valsts varai,-saceļās pret Dieva iestādījumu. Pretojoties valsts varai,tu esi sēv sagādājis sodu. Valdība ir Dieva kalpone Tevis labā iecelta. Bet ja Tu pretojies valdībai,dari ļaunu, tad bīsties,=ne velti Tā nes zobenu,-jo Tā ir Dieva kalpone,atriebēja un soda nesēja tam,kas dara ļaunu. MATEJA EVANGĒLIJS 7-6 Nedodiet svētumu suņiem,un nemetiet savas pērles cūkām priekšā,=ka tās ar savām kājām šīs pērles nesamin un atgriezdamies jūs pašus nesaplosa. (pērles,=Svētie raksti=Bībele) Caur internetu atmosfērā tiek iegrūstas neskaitāmas tonnas,pārsvarā valdībām adresētas, ar naidu uzlādētas replikas.=Sātans pazīst vārda spēku,viņam nevajaga tankus un raketes,viņš ir stratēgiskais tumsas un ciesšanu perfektākais speciālists.=pietiek aktivizēt, uzkurināt dēmonisko tumsu ar intensīvu naida un zaimojošu repliku gūzmu,= Latviju noārdīsim ar mēli,bez smagās kara tehnikas. Valdībai jāsoda neslavas celājus,=par ebreju, krievu un citu nāciju zaimošanu.=Bībele teikts,=mīliet,svētījiet savus ienaidniekus,nenolādiet, lūdziet,-lai Dievs viņu sirdis izmaina.Tikai garīgi pareizi rīkojoties,nododot alkatīgos Dieva rokās,mēs dosim iespēju Dievam alkatīgajiem ielikt laužņus mutē.Process aizies pozitīvaja virzienā tikai svētījot bet ne nolādot. Cilvēks,kurš nebīstās Dieva,-aiz skaudības gatavs zaimot veiksmīgus cilvēkus ,kā suns apriet vai kā mežacūka,ar ilkņiem saplosīt,=pēc tam pats no tribīnes sludināt savu sātana tikumību. Dievs cilvēkam ir iestrādājis augstas inteligences failus,lai var savaldīt indīgo mēli,=nesavaldīšanu jāsoda.Mēs visi šeit tiekam testēti mūžībai,=Debesīs nebūs,-latviešu,krievu,uzbeku,=debesīs būs tikai tie,kuri mīl Jēzu Kristu,=pārejie būs ellē. Zaimojošu repliku bārstīšana,=tā ir savas valsts noārdīšana. Iesaku =Jutubos=noklausīties nelielu,unikālu video-(Профессор в аду)
Etno
E
Nesen Amazones mūža mežos tika atklāta līdz šim nezināma cilts. Tika fraktēta liela motorlaiva, un pie cilts devās VID, BTAC, VP, DAP, SVC, ĀB, PP, VIC, PID, LDF, VBUB un VARAM pārstāvji. Gandrīz visi atrada ko darīt. Cilts ēkas bija celtas bez projekta un būvatļaujas. Viņiem bija NĪN parāds par daudziem gadiem. Pārkāpjot MK noteikumus, viņiem nebija pases vai ID kartes. Bērni nebija potēti un noteiktā kārtībā reģistrēti pašvaldības izglītības iestādēs. Viņi medīja, nebūdami MB biedri. Viņiem nebija Matugrosu štata izdotas zvejas atļaujas. Viņu lopi nebija reģistrēti PVD un noteiktā kārtībā marķēti. Lopus kāva nesertificētā kautuvē. Lauksaimniecības sējmateriāls nebija sertificēts. Viņu laivas nebija reģistrētas Mazizmēra kuģu inspekcijā. Viņu cilts vadonis nebija vēlēts atbilstoši likumam par pšvaldībām. Viņi nodarbojās ar nereģistrētu uzņēmējdarbību un nebija stājušies nodokļu maksātāju uzskaitē. Pārkāpumu bija tik daudz, ka visi cilts locekļi tika arestēti. Tika izsaukta liellaiva, lai nogādātu viņus pirmstiesas aizturēšanas izolatorā. Sakarā ar neadekvātu aprūpi, visi nepilngadīgie bērni tika izņemti. Viss īpašums arī tika izņemts, lai nodrošinātu kaut daļu nodokļu parādu un soda naudu.
Vecais
V
Varbūt nevajag bāzties virsū ar saviem pātariem? Lai dzīvo, kā grib. Kopš 1953.g. taču nav karojuši. Atšķirībā no Latvijas, kuras karavīri arī ŠOBRĪD nezin ko pazaudējuši Āfrikas valstī Mali.
Es
E
gudrs puisis jums tas Vitalijs.. skaidrs, ka Putins nav politikis un kurnu vel prezidents!
haralds
h
Ziemeļkorejā ne, Padumjo Savienībā nosprāga!
Skats no abām pusēm
S
Tad jau viņam ir sevi jāsargā, ja viņš nevienam nav izdevīgs. Nezinu otru cilvēku pasaulē, kurš tiktu tā sargāts. ------------ Visi valstu prezidenti tiek ...sargāti! Visu valstu prezidenti tiek sargāti - ne tikai Krievijas, bet arī Latvijas un Amerikas un ZiemeļKorejas un...citu valstu!
Kaulainā
K
Jā, es SARGĀJU visus. Bet NE NO izkapts.
 • 0
 • 0
ftp retoriķiem
f
pastalas, latvāņi, vatenieki, vemjotība, jenoti un citi nosaukumi vairs neizraisa tik asas emocijas. Neizturēja laika pārbaudi jo neatbilda objektīvajai realitātei,kura, kā māca psiholoģijas zinātne, neeksistē. Nu tādā veidā. Es tik par to Manski vislaik jūsmoju. Viņam laimējās redzēt to ko nav pat iespējams iztēloties- sadistiski iznīcinātas cilvēku dzīves kāda diktatora personīgajā paradīzē.
Es jūsmoju joprojām.
E
Un kas aizliegs?
 • 0
 • 0
ftp
f
ar ko tad tas gods? Noprotu, ka gods ar kādu kam nav viedokļa tik vēlme izņirgāties. Varbūt tā jābūt.
A, kā gan citādi?
A
Protams, ka tā jābūt.
 • 0
 • 0
Būsim objektīvi!
B
Vai viņš pats zina, ka ir absolūtais ļaunums? Kaut kādas lietas viņš saprot, bet balstīsimies tajā, ko viņš pats saka. Viņš saka, ka PSRS sabrukums ir XX gadsimta lielākā ģeopolitiskā katastrofa. Tātad viņš nevar saprast un pieņemt, ka PSRS sabrukums bija likumsakarīgs un ka tas bija viens no XX gadsimta pozitīvākajiem notikumiem. -------------------------------------------- Tas bija domāts EKONOMISKAJĀS kategorijās, ka tā bijusi "kļūda, ka sabruka PSRS"... Jo. Jeļcina laikā Krievzeme tika naturāli ...IZZAGTA... Par to PACENTĀS t.s. konsultanti no ārvalstīm ... Jūtūbē iespējams noskatīties DOKUMENTĀLĀS filmas... Jeļcins sapratis, ka OLIGARHI pārvalda valstī, tāpēc nolēma ATKĀPTIES no prezidenta amata ...un PATS izvēlējās par nākamo prezidentu Putinu ... Tolai MAZpazīstamu cilvēku ... Latvijā dzīvo Putina treneris- drīzāk ticu viņa versijai par Putinu kā PERSONĪBU ...
Būsim tiešām objektīvi.
B
Velns ir velns, un viņš NAV melns jāmālē, jo ir melns pēc piederības.
 • 1
 • 0
Arī velns ir PERSONĪBA.
A
Arī Tolai MAZpazīstamais čekists un nagu maucējs Putlers. Putlers ir vienmēr absolūtais ļaunums, jo nāk no elles - ĻAUNUMA dzimtenes. Tā sakot, cūka var būt mazgājusies, tomēr cūka paliek. Tad nu ar CITĀM cūkām labi satiek. It īpaši ar Ziemeļkorejas cūku, kas pirms 6-7 gadiem 800000 savus tautiešus badā nomērdēja, bet miljonu armiju uzturēja. Viens mironis pret vienu dzīvo. Īsta elle un elles morāle.
 • 2
 • 1
ftp nu unam
f
...ieguvu savu cilvēcību līdz ar režisoru Manski. Nav maz. Vēlu tev to pat.
to Tpfū nu uns
t
Kas teica, ka ieguva? Savu vai manu, vai Manska?
 • 0
 • 0
Tev arī. Kamēr vēl virs zemes, var
T
Komentārs
 • 0
 • 0
nu
n
V.Manskis ir inteliģents,kurš ir pateicis visu pareizi par Krievijas krieviem,ko lielākā pasaules daļa jau tāpat zina.Arī par Latvijas krieviem viņš ir pateicis ļoti precīzi.
Katram SAVA pareizība.
K
Gan inteliģenta, gan - ne tik inteliģenta. Un mēle ļaujas visam.
 • 4
 • 1
ftp to Kas ko
f
Perecīzi! Taču, ja negribi tapt nospļaudīts rej uz jebkuru krievu- tāds ir nomācošā vairākuma viedoklis attiecībā uz jebko labu par krieviem. Tādēļ es iestājos par Manski pēc būtības.
Nu, un?
N
Ko ieguvi? Iestājoties pēc būtības?
 • 4
 • 0
ftp
f
Manskis taču krievs! Kā gan Manskim kurš ir krievs es varētu pārmest dalību necilvēcībā, kura raksturīga, piemēram, Putinam? Kā gan es varētu pārmest necilvēcību parastam Krievijas krievam, kuram pašam riebj Putina režīms?
Un KAS ko Manskim pārmet?
U
Un KAS Manskim NECILVĒCĪBU pārmet? Vai Manskis NAV cilvēks? Vai tad tos miljonus krievus Staļins nobendēja par UZTICĪBU režīmam?
 • 1
 • 0
AB
A
Ko naids un agresija dara ar cilvēkiem? Kopš sācies karš, viņš ir cietās Ukrainas pozīcijās. Bez kompromisiem - UA ir viss labais, RU - tikai sliktais. Ceļš uz nekurieni, ja pretī ir tāds pats.
Ir situācijas
I
piemēram kad uz ielas tev atņem maku, kurš atņēmēja saprašanā viņam "vēsturiski pieder", kad "kompromisi" ir absurdi un neiespējami. Jeb "kompromiss" ir, kad piekrīt atdot tikai pusi naudas?
 • 1
 • 1
RU - var būt LABA, no Ukrainas AIZV
R
Ukraina var būt slikta, agresoru PABALSTOT. Kā to Janukovičs darīja. Bet citādi, Ukrainā zāli neēd kā Ziemeļkorejā, un Ukrainā no bada 2009.gadā nenomira 800 000 kā Ziemeļkorejā.
 • 10
 • 2
ftp aksiomai
f
kuri ir tie pedeejaa laika daudzie Bazniicas pedofiilijas skandaali? vai Bazniica kopumaa var buut atbildiiga par atseviskju pedofiilu? vai Riigas Satiksme var buut atbildiiga par taas nu jau drosvien bijusaa darbinieka aizdomaas turamaa statusu tevis mineetajos noziegumos?
Vārda KROPLIS
V
Komentārs
 • 0
 • 0
Vārds
V
ASV , vaairāk nekā 300mācītāju no katoļu baznīcām un, nav zvanīts, ka tāpēc piekļuve šādai informāijai, KROPLI, S L E P E N O T A !!!
 • 0
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Ar vissaldāko cukura virskārtu. Nāblusa Palestīnā

Palestīnā teju katram ir zināms vislabākais restorāns, švarmu ēstuve un Austrumu saldumu kafejnīca pilsētā. Reti kad vietējiem par to ir vienots viedoklis, tāpēc neatliek nekas cits, kā meklēt pašiem ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata