Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Par Krievijas atturēšanas cēloņiem, iespējām un problēmām, atomsprādzienu kā deeskalācijas elementu un to, kāpēc nenāks "zaļie cilvēciņi" - saruna ar profesoru Tomu Rostoku

Zaļie cilvēciņi nenāks, bet...

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ntv
n
Krimas sagrābšanas cēlonis- 1914.g. Maidāns un sekojošā prezidenta Janukoviča gāzšana. Motīvs- ja Krima paliktu Ukrainas kontrolē, pēc Janukoviča gāzšanas, krievu kara 'bāze no Sevastopoles ostas tiktu izsviesta un tur jau stāvētu ASV 4. flotes kuģi. Secinājums- vienīgais veids, kā no tā izvairīties- sagrābt Krimu.
No ASV
N
Latvija ir pardzeevojus to ka krievi nac 1940 g. un vel nav aizgajush prom. Nu tad tie pashi krievu pecnacejie dzeevo Latvijaa un izsmej latvieshus itka viniem kautkada fobia jo domaa ka krievi naak. Ja kads tev briesmeeg pardar, tad gudrs cilveks reekosies ar uzmaneebu. Ja tas pats kas tev pardarija vai vinu pecnacej tev ismej ka tu neuztic vinam, tad vini tev megina spelet. Katr reizi ka latveishi reekojas pozitivaa veida prieksh savu tautu, krievi iedzivotaji saak blaut ka naids tiek kurinats vai izsmej latvieshus itka viniem ir kautkada fobija, tas ir loti negodeegi.
Smējējs
S
Dzīves pieredze liecina, ka starp cilvēkiem līdzās ir gan varoņi, gan kaktā tupētāji, gan kopīgas lietas aizstāvji, gan iebrucēju tanku bučotāji, gan patstāvīgi domājoši, gan vadoņmīļi, gan ebreju šāvēji, gan ebreju glābēji, gan komunisti, gan antikomunisti. Bijām, esam un būsim dažādi. Svarīgi, lai sabiedrībā ir sapratne iekšēji, lai mazākums saprot, ka ir mazākumā, ka var kaut ko uzspiest vienīgi ar ārēja spēka atbalstu. Un lai mazākums labi vienmēr patur prātā, ka laiki neticamā veidā mainās un par nelietībām pret sabiedrību pienākas atbildība vai vismaz negods un aizmirstība.
Rems
R
Manuprāt raksts ir pilnībā melīgs un no pirksta izsūkts. Acīm redzot raksta autori stāv no dzīves realitātes tik tālu kā Zeme no Mēness... Cik zinu, tad Latvija ir pilna ar tādi pat domājošiem latviijciem kā Doņecka u.c. krievu apdzīvotās daļas ārzemēs. Ja cilvēki 50 gados nespēj un ar negrib integrēties mītnes zemes paradumos un tautā, tad jāteic, ka ne par kādu Latvijas un latviešu cienīšanu te runa būt nevar...Ir vispār zināms, kā šie cilvēki iebrauca Latvijā okupācijas laikā, ko paši noliedz. Patiesībā viņi noliedz visu Latvijas un Baltijas valstu 20.gadsimta vēsturi, atbalstot Kremļa vēsturi. Viņi skatās un klausās gandrīz vienīgi, bet daudzi tikai vienīgi-Kremļa mass media...Vēl vairāk: Viņi izplata te tālāk Kremļa mass media sacerētās pasakas....Tad par kādu lojalitāti te var būt runa Baltijai.???? Ir jābūt pilnīgi trakam, lai to apgalvotu...Bet ja nav lojalitātes-tad ir nelojalitāte, un tāda ir ļoti daudziem CCCP imigrantiem te...
Smējējs
S
Nu, nav ko gaidīt to lojalitāti no "atbrīvotājiem" un "apgaismes nesējiem". Cik diži ir VIŅI savās iedomās un cik niecīgus, vājus un zemus redz mūs sava iztēlē. Tāpēc nekreņķēsimies par lojalitātes trūkumu, bet veidosim savā zemē reālo dzīvi pārticīgu, lai svešie redz, ka mēs VARAM, bet viņi tur kaimiņos, savā valstī nevar, jo ideju NAV, vienīgi niknums, vilšanās un bezspēcīgs naids uz pasauli. Tad varam iztikt arī bez viņu lojalitātes - NEKO viņi neuzdrīkstēsies, būdami mazākumā pret civilizāciju.
 • 13
 • 2
Hugo
H
Izlasot latviijcu komentus te un RUS DELFI nepaliek nekāds šaubas, kurā pusē tie stāv, un kurā pusē nostāsies konflikta ar Krieviju gadījumā. Mans viedoklis-ka rakstu sacerējušie kārtējie liberāļu-boļševiku internacionālisti ar mērķi attaisnot savu prettautisko internacionālo politiku.
Scorseze
S
Tapēc arī izmirstam, ka klanamies visu priekšā, šodien mums jau jeņķi dieva vietā tiek ielikti, bet mēs kā auni tik turpinām blēt "krievi nāk"!:) Vispār nāk prātā anekdote par Melno Bilu, kurš ienāk bārā, liek visiem atdot naudu un vērtslietas tēlojot Melno Bilu, bet aizejot visiem smejoties paziņo, bet tagad bēdziet jo Melnais Bils nāk, taču jums taču vairāk nekā nav, tapēc Melnais Bils jūs visus nošaus:):):):):):):)! Zaļie cilvēciņi nenāks, bet... naudiņu mēs iztērēsim un vēl aizņemsimies:) Vispār lasot šādu kārtējo latviešu "ekspertbāleliņu" murgus gribas pajautāt, vai toms ir vienkārši muļķis vai arī viņam šādi spriedelējumi tiek "iebaroti" vēstniecībā kas atrodas netālu no lidostas?:) Varbūt tomam ir vienkārši kāda fobija kura neliek viņam mieru?:)
krievi
k
nevis nāk-bet sen jau kā atnākuši un prom neiet.....
 • 16
 • 2
kremlinu fobijas
k
To "krievi nāk" taču ieviesa jūsējā Ždanoka. Vai tikai pašiem jums nepatīk radīt šīs fobijas?
 • 15
 • 2
grafists.
g
Господи, какой бред. Но ведь вот эти придурки пишут же. А другие придурки – заказывают такой бред. Значит – заказуха, полнейшая. Вам всем самим не смешно от этого? Или вы всех считаете дураками?
grafists.
g
Я выражаю решительный и категорический протест модераторам портала NRA за проведение открытой политической цензуры! Вчера вы удалили все мои комментарии, хотя в них не было ничего экстремисткого. Господа цензоры, вы нарушаете конституцию Латвии, в частности ст.100, которая гарантирует свободу слова и отсутствие цензуры!
 • 1
 • 6
graf-pists.
g
Граффистууд. Та X, Монголид очиж үзээрэй. Өөрийнхөө талаар ямар ч бодол байхгүй!
 • 8
 • 1
No ASV
N
"Diena" ir Latvijas avize raksteet latvieshu valodaa. Es Jums vissiem loti ludzu raksteet komentarus latvieshu valoda pieklajeebas del un ari jo taa ir vissa pasaule vissas avizes pienemts. Paldies!
 • 11
 • 1
grafists.
g
grafists. Шёл бы ты наХ, монголоидный, достал однако. Своих мыслей то нет никаких!
 • 5
 • 13
pežģe
p
Александр Зиновиев (2006): "Орчлон ертөнцийн хамгийн хамба, хамгийн гүнзгий асуудлууд дээр хүрч байна, би бага зэрэг бүдүүлэг болж байна. Энэ бол дэлхий ертөнцийг сүйтгэж буй хүмүүс юм, ойлгож байгаа юм уу? Моронууд Одоо дэлхий ертөнцийг удирдаж байгаа оюуны түвшин, төлөвлөсөн зүйлүүд хийгээд байгаа нь маш хэцүү, миний ярьснаа мэдэж байгаа, би энэ чиглэлээр мэргэшсэн, олон тооны ажил дээрээ үүнийгээ шинжлэх ухааны гэж хэлэв. Александр Зиновиев. "Шинэ үеийн найдвар"
 • 4
 • 9
gra-fists.
g
Бурхан, ямар утгагүй юм бэ. Гэхдээ эдгээр батаанууд нь адилхан бичдэг. Бусад илжиг - ийм дэмийлэл захиал. Тиймээ - Заказаха, тийм ээ. Та энэ талаар маш их хөгжилтэй байна уу? Эсвэл бүгдийг мунхаг гэж бодож байна уу?
 • 6
 • 10
Edge
E
Александр Зиновьев (2006): "Вы затрагиваете кардинальнейшие, глубочайшие проблемы мироздания. Позвольте, я немного огрублю. Я хочу просто Вам сказать, что мир, возглавляемый Соединенными Штатами, в том виде, в каком он сейчас складывается, это мир отнюдь не умных людей. Это мир дебилов. Понимаете? Дебилов. Интеллектуальный уровень тех людей, которые сейчас правят миром, планы строят и так далее, чудовищно низок. Я знаю о чем говорю. Я профессионал в этих делах и в своих многочисленных работах я это многократно показывал и научно доказывал." Александр Зиновьев. «Надежда – на новое поколение»
 • 2
 • 14
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Mums ir NATO un paldies Dievam ! Mums ir jāmakā kaut vai Pieci procenti bet krievu šausmu darbi Latvijā nedrīkst atkārtoties !
Scorseze
S
Domāju, ka tā sauktās krievu šausmas jums drīz liksies kā skolas bērnu blēņas salīdzinājumā ar jeņķu šovu, kas faktiski jau ir sācies!
 • 9
 • 18
Zemessargs
Z
Latvijā jau ir Zaļie cilvēciņi, Okupanti no ASV. Un to atbalsta Latvian zagļu valdība, pederasti, maitas.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Tu neesi zemessargs ! Tu esi smerdīgs krievu fašists un okupants ! Kurš atrodas ārpus likuma ! Un tātad ir iznīcināms jebkuriem līdzekļiem !
 • 20
 • 10
pag:
p
Vai tad Ukrainā sākās ar zaļajiem cilvēciņiem?? Tur sākās ar vietējiem ruskojažičņikiem treniņbiksēs kas sāka ieņemt Ukrainas varas iestāžu ēkas un armijas daļas...
KL
K
nu jā-un pēc tam uzradās zaļie cilvēciņi kas teicās aizstāvam vīrus treniņbiksēs...........
 • 30
 • 6
biedri raksta autori:
b
Paskaidrošu jums, lai jūs to zinātu: Vienīgais kas te attur Krieviju no zaļajiem cilvēciņiem ir latvieši un NATO... Ja nebūtu te latviešu , tad te nebūtu NATO, un tad te būtu kā Krievijas Pskovskaja oblastj derevna...un Latvija būtu Krievijas derevna...
Ķirsis
Ķ
Vai tie cilvēki,kas te iebrauca CCCP laikos kā kolonizatori un visādi pretojās tam lai iekļautos latviešu sabiedrībā-būtu pēkšņi kļuvuši par draugiem??? Kā tas varētu gadīties? Un kāpēc vara regulāri noslepeno aptauju rezultātus starp latviijciem par politiskiem jautājumiem, ja tie ir tik labi Latvijai?
'pilnībā melīgs raksts
&
ja tas kas rakstīts būtu taisnība, tad kas ir tie simti tūkstoši 9.maja Pārdaugavā, kas pēc tam tur brēc pilnā balsī: Rossija, Rossija...un plivina Krievijas, bet agrāk okupētājvalsts CCCP karogus? Vai tad tie būtu par Baltijas valstu neatkarību? Kaut kāds murgs ne raksts.
Hāgens Ungerns
H
Vai tik šādi raksteļi uzskatāms kā mēģinājums Saskaņu ievilkt jaunajā valdībā. Jo "vajadzīgajām partijām" ir tikai 45 vietas.
RXT
R
Saskaņa Valdībā nebūtu nekas ārkārtējs: Ne Saskaņa tur noteiks toni...
 • 3
 • 15
Ndjd
N
Zaļie cilvēciņi pārcēlušies uz tuvajiem austrumiem un Āfriku. Tur tie izvēršas bez problēmām ar savu nolādēto vāgneru. Tur tie ir nolādētās, rasistiskās baltās dirsas. Sanāk- baltās dirsas zaļās lupatās. Svins jau ilgojas pēc jums.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Vai lāči pārņem Latviju?(13)

Šajā sēņošanas sezonā cilvēki sociālajos tīklos dalās ne tikai ar baraviku kalniem un gaileņu paklājiem, bet arī ar video, kuru galvenie varoņi ir lāči. Vai Latvijas mežos jāsāk bīties no sauciena ...

Pēckarš(1)

Atgriezties vietā, kur esi uzaudzis, šķiet it kā pašsaprotami. Bet kāpēc atgriezties laikā, kurā esi dzīvojis pirms trīsdesmit un vairāk gadiem? Kāpēc atcerēties vārdus, kuri zuduši no mūsu ikdienas ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata