Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ar puscūci pie ministra sievas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Pārbarotais čūčis (nevis pusčūčis) regulāri dzēš manus komentārus. Acīmredzot, esmu precīzi atminējis šī melnās dvēseles PATIESO saturu un būtību.
Zupa
Z
Īpašus smieklies izsauca VK vaditaja runa par kompotentāko konkursa uzvarētāju ! Bija ļoti pretīgi to redzēt TV ekrānos Komisija ari zem katras kritikas
Itamars Toledano
Jā, īsta sūdu zupa: KOMPOTENTA zem katras kritikas, ĪPAŠOS SMIEKLIES, ko redzēt TV ekrānos
  • 5
  • 0
Viii
V
Kad vienreiz aizliegs žurnālistiem šādu manipulāciju ? Rodas jautājums, kā interesēs šis , tik ļoti faktiem sagrozītais, skrecelējums ir uzcepts un kādiem nolūkiem paredzēts? Kāpēc ir jānomelno tā? Kam tas ir izdevīgi?
Dostojevskis
D
"Politiķis" sevī satur daudzus jēdzienus, bet viens no būtiskākajiem - cilvēku pazīšana, spēja prognozēt cilvēku reakciju. Ja politiķis veic darbības, kuras izraisa cilvēku nepatiku... viņš ir slikts politiķis.
F
F
Gaidiet, es jau lidoju pie Jums lietū ar BMW...
paldies
p
Precīzi - SIF smakojošs un nevajadzīgs augonis pie valsts budžeta miesas.
Itamars Toledano
Paldiesa precīzi smakojošs un nevajadzīgs augonis pie valsts miesas budžeta.
  • 10
  • 1
ta nu gan
t
Ar puscūci pie puspūces. Ja Pūces kundze būtu savaldījusi savu lielību un nebūtu izziņojusi ziņu portāliem par savu jauno amatu, mēs vairums pat nenojaustu, ka eksistē tāds SIF- augonis pie valsts budžeta miesas, ne kultūras balsts Ascendum, ne Pūču bērns- savulaik lielākais bērnu pabalsta saņēmējs. Nez kam ir jānotiek, lai KNAB vai Valsts kontrole šitās barotnes iztrenkātu?
Jaunups uzmetis Margēviču?
J
Pēdējā pusgada laikā šī ir jau n-tā publikācija, kurā Margēviča ar stulbām metodēm "brauc virsū" Jaunupam un cilvēkiem, kas tiešāk vai mazāk tieši ar viņu ir saistīti. Šitik stulbas konvulsijas parasti ir tad, ja vīrietis ir atteicis sievietei mīlu vai mīlas priekus.
par uzmešanu
p
Diez vai Jaunups ir tik spējīgs, bet pieļauju, ka otrādi viss ir iespējams.
  • 2
  • 14
oma
o
Varbūt mums vajadzētu priecāties, ka Pūču pāris ir uzsākuši savdabīgu akciju - savas partijas anti-reklāmas kampaņu? Un veic to pārdomāti un konsekventi? Noderēs gan pašvaldību, gan citās vēlēšanās.
šeptmanes viernmēr pie katla?
š
Baiba Lulle, NRA šodien: "VARAM pērn caur SIF sadalāmajai NVO fonda programmai piemeta vēl klāt 377 tūkstošus eiro. Tiklīdz valsts iedod lielu naudu, ministra kundze ir klāt pie tās dalīšanas, līdzīgi kā Pilsoniskajā aliansē, līdz ko tajā parādījās lielā norvēģu nauda"
Itamars Toledano
Nu jā, šeftmane un republikas pasta taša Lulle, kas tikai zagtu un laupītu naudu par gana LABU atzīst! Vai tad valstī ir kāds suns, kas šo vēja slotu nepazītu, jeb tu tikai viens tāds esi? Vai vispār ir gudri un pieklājīgi šo degradēto elles bandu NRA vispār citēt un pieminēt?
  • 11
  • 1
Niks
N
Riebīgs raksts, domāju, ka pasūtījuma raksts. Sen jau to SIF vajag izkratīt un izvēdināt. Tas jau gadiem ir dalījis ES, Norvēģijas, Šveices un Latvijas naudas visām tām biedrībām ar neskaidriem mērķiem. Dažas pat vispār mūsu valstij ir nedraudzīgas. Tagad, kad būs jauni cilvēki pie šo projektu izvērtēšanas, daudzi, kas barojušies no SIF siles ir acīmredzot satraukušies. Nabadziņi. Riebjas tie pasūtījuma raksti.
MM
M
Ja Pūcēm visi papīri tīri, lai komentē un atspēko aizdomas. Citādi tā finanšu plūsma LOTI slikti izskatās.
no sirds
n
Tām biedrībām (kā Pēces iepriekš vadītajai) beidzot jāsāk dzīvot no savām biedru naudām, nevis jāturpina gaduv gadiem kļaņčīt nekaunībā naudu no mūsu valsts un nodokļu maksātāju kabatām!
visi zin
v
SIF - patiesībā no valsts finansējamo biedrību netīra bodīte, kas būtu ar steigu slēdzama!
lili
l
Nozelojami un pretiga tada riciba no Puces.....

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

PVN likme mūsu vērtībām(7)

Brīdi, kad vērojami vairāku jomu, piemēram, ēdināšanas un tūristu mītņu, centieni panākt zemāku pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi, aicinājumu jau no 1. jūlija piemērot 5% PNV likmi visām grā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē