Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ielūkojieties Satversmē!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
reptilis
r
Politkorektums ir cenzūra! Un par cenzūru Pasaulē ir ""labie"" un ""pareizā"" viedokļa paudēji...un ,lai cenzūru neuztvertu,kā cenzūru ir izdomāta pat jaunvaloda - propagandas vietā ir piārs, cita viedokļa paušana - naida runa, u.t.t. Ak,jā pats labākais - tolerantums:)))))
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Tolerance ir svēta lieta, ar to var nosegt jebkuru zādzību un citas nelietības. Otrs līdzvērtīgs termins ir raganu medības.
  • 5
  • 3
Baiba
B
Jācer, ka emigrējušie latvieši saglabās latviešu kultūru kaut vai atmiņu stāstos. Ja Puškins būtu laiku pavadījis diskusijās par politisko korektumu, diez vai viņš būtu uzrakstījis kaut rindu.
Tante
T
Varbūt nevajadzētu literatūras klasiku analizēt atbilstoši politiski noteiktai modei? Politiskie uzskati mainās, klasiskās vertības ne. Ja vien neiet runa par kultūrvēsturiskā mantojuma apzinātu iznīcināšanu. Tas gan neizdevās pat pagājušā gadsimta slavenajiem diktatoriem. Vēstures pieredze rāda, ka visus nodebilizet nav iespējams.
Hmm
H
Pilnīgi pievienojos. Katrs daiļdarbs tapis attieciga laikā un tos nedrīkst analizēt izraujot no šī laika. Diez vai šodien vairs būtu iespējami tādi daiļdarbu ekranizējumiem kā “Pue vagārās kundzes” vai “Ceplis”. Bet gan jau tos ari izņems no apgrozības kā kapitālismu diskreditējošus apmelojumus. “Zvejnieks dēls” jau sen kā vairs netiek pieminēts. Kad Pauls aizies, noteikti “ ilgais ceļš kāpās” ari kaut kur tiks nobāzts, lai netiek klāt.
  • 5
  • 2
Dostojevskis>Magdalena
D
Jā, Magdalena, var tikai nožēlot, ka Hitlers nebija homoseksuāls! Bet varbūt bija?
Magdalena
M
Latvija ir totala cenzura, jo Latvija ir tadi idioti uzradusies, kuri grib noteikt ka kam runat latviesu valoda, aizliedzot latviesiem runat klasiskaja, literaraja valoda.....zidi, ciganu, negeri......uzspiezot citu valodu kulturu, ......ebreji, romi, afrikani......ir kauns, ka Latvijas valsti, pedejos 30 gados valsts vadiba, valsts augstakajos amatos nav kalpojis savai tautai un valstij izglitots, sapratigs, lidzsvarots, godpratigs cilveks....vieni salasnas, citu valstu pavelu iztaponas......
pohujists
p
Nemuldēt! Jādibina patiesības ministrija
Irlielāmērāticams
I
ka bailīgie centieni ieviest cenzūru norāda uz to, ka valsti pārvalda indivīdi, kuri zemu novērtē tautas veselo saprātu.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Satversmē ielūkojās tiesībsargs. Bet Saeima teica pohu..

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē