Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Kāds vecākiem, kuriem nav datora un viedtālruņa, labums no e-klases? Kāds prieks uzņēmējam no optiskā interneta kabeļa novada centrā, ja viņa biznesa vietā vēl aizvien tīkls velkas gliemeža ātrumā?

Latvija esot viedvalsts. Vai visiem?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
CIK ILGI LATVIJĀ POLICIJU KOMANDĒS BANDĪTI ? CITĀDI NAV SAPROTAMA POLICIJAS DARBĪBA >VAIRĀK SAULES !
reptilis
r
Brīvību UK politieslodzītajam Tomijam Robinsonam!
fakti pret reptiļmeliem
f
Lielbritānijā politiskā darbība ir legāla, bet ekstrēmists tomijs robinsons ir politiskais huligāns, līdzīgs pie mums notiesātajam krievu nacistu līdzskrējējam ansim ataolam bērziņam.
  • 0
  • 0
reklāmnīdējs
r
Ak tā, maksājumi internetā ļaujot ietaupīt. Bet vai internets nav jāabonē? Kāpēc papildius datoram vēl tiek obligāti uzspiesta mazjaudas datora un neparocīga telefona kombinācija - stulbtālrunis? Protams, ar stsevišķu interneta abonēšanu, tajā laika, kad civilizētajā pasaulē internets bieži vien ir iekļauts komunālajos bez papildus maksas, ir pieejams visās kafejnīcās - vai vismaz daudzās - un biedrs Masks ir apsolījis paredzamā nākotnē interneta sakaru pavadoņus, pēc kuru palaišanas abonentmaksas beigs pastāvēt kā šķira?
...
.
Kāda vēl viebjvalsts??? Tie mūsu valodnieki pa tīro prātiņu izkūkojuši!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

"Zīmēšanās" vispirms(5)

Mulsina politiķu (līdz pat Valsts prezidenta līmenim) pēkšņā sarosīšanās, it kā aizstāvot Latvijas pilsoni pret "sliktajiem", kas viņu grasās izdot tiesāšanai Dienvidāfrikas R...

ES naudas piesaistē jāmaina domāšana(9)

Jāsāk orientēties uz to, ka esam attīstīta valsts, spējam paņemt finansējumu ar savu intelektu, inovācijām un tehnoloģijām, intervijā Jolantai Plaukai norāda Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietn...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē