Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ne skolas jāslēdz, bet modernāk jāpasniedz

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
laurensnel
l
Mans vārds ir Lauren Es iesaku ikvienam sazināties ar Dr.Kumolu pa e-pastu ([email protected]) par steidzamu un ātru mīlestības burvestību. Mans vīrs pēc atdalīšanas ir atgriezies mājās ar Dr.Kumola palīdzību. Es esmu tik laimīgs, ka mana ģimene atkal ir laimīga. Es ļoti ieteiktu viņam ikvienam, kuram nepieciešama palīdzība, lai atrisinātu šādu jautājumu: Vai jums ir nepieciešama augu ārstēšana? Vai jums ir nepieciešama konsultācija vai palīdzība? Vai jums ir nepieciešama burvestība, lai saņemtu savu ex-mīļāko? Vai jums ir nepieciešama burvestība, lai iegūtu bērnu? Vai jums ir nepieciešama palīdzība, lai saņemtu darbu birojā vai biznesā? e.t.c .. viņa e-pasts atkal ir ([email protected]) paldies.
Bet pietrūkst taču nauda!
B
No pensionāra vairs neko nepaņemsi! Atliek tikai skolas un slimnīcas!
Mega
M
Tas nu gan tik vienkārši nenotiek. Esmu ilgi strādājusi skolā un varu teikt, ka Meļņika kungam ir visai miglains priekštsts par skolas dzīvi. Skolā ir vajadzīgas daudz pārmaiņu. Ko māca, jālemj ne skolotājam, bet ministrijai. Skolotājam jāmaksā laba alga, lai veidojas konkurss un skolotāji nebūtu noskrējušies ar izkārtu mēli. Gan krievu, gan tagad skolotājs ilgi bija pamesls, tagad ir sekas, ko paši esam pelnījuši. Un skolniekiem būtu jāsaprot, ka viņiem ir savi pienākumi. Skola nav tikai teātris, bet tas ir nopietns darbs, īpaši vidusskola.
insekc
i
Izglītības reforma (sistēmas sakārtošana) jāskata kopā ar reģionālo reformu. Patlaban to deķīti katrs pagastiņš velk uz savu pusi. Ja būs lielāki novadi, būs vieglāk vienoties, kurā pagastā atstāt skolu, kurā bērnudārzu. Mazajās skoliņās ir tik lieli uzturēšanas izdevumi uz vienu skolnieku, ko pagasts nevar pavilkt. Tieši lauksaimniecībā ir un būs nodarbināts mazāk cilvēku nekā "Ulmaņa" un arī LPSR laikos. Tā vienkārši ir. Laukos dzīvo/ dzīvos arī "pilsētnieki" - brīvdienu mājas, attālināti IT jomā strādājošie, mākslinieki u.t.t. BET tie jau ir pietiekoši nodrošināti un pagastam skolu neprasīs. Nav jau tikai Latvijas izmiršana, ir urbanizācija, migrācija uz centru (un arī uz citām zemēm). Neuzcelsim taču žogu ap laukiem, lai netiek ārā. Ar šo realitāti jārēķinās gan ministriem, gan pagastu darboņiem un arī vienkāršiem lauciniekiem. Vinnēs tie, kuri to laicīgi sapratīs un spēs/gribēs piemēroties.
Tālis
T
Ir cilvēki kas visu zina, īpaši kā speļēt futbolu un izglītības metodēm! Viņiem pievienojies raksta autors - iesaku aiziet uz skolu.
Dievs
D
Ar kādām teorijām un metodēm jūs grasāties kompensēt izmiršanu?
Fra
F
Nav Romānam Meļņikam pilnas izpratnes par šo jautājumu. Diskutēt nemāk, jo citu teikto nedzird. Stūrgalvīgi ieņēmis vienu galvā un visu laiku kā papugailis to atkārto.
modernāk
m
Meļņiks: ""...modernāk jāpasniedz""=???...Šitādus ekspertus kā Meļņiks ar sūdainu koku ... tālāk no izglītības ekspertēšanas!!!
Mjā ...
M
It kā loģiski, bet ... Pagājušonedēļ Latvijas radio runāja Šķeltovas pamatskolas direktore. Viņas sacītais: - 18 skolēni, skola atrodas divās (!) ēkās. Izmaksas - 431 euro mēnesī par vienu skolēnu (!!!). Mēnesī, pat ne gadā! Ēkas jākurina, jāapsargā, ūdensvads un kanalizācija jātur kārtībā, celiņi ziemā jātīra, telpas jāremontē utt. Attālinātā pasniegšana dažiem priekšmetiem te pat visai minimālu ekonomiju dos. Ko darīt šādā situācijā, ja visa nauda, kas pagastam ir, tiek iztērēta 18 skolēnu skolai ...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

"Zīmēšanās" vispirms(6)

Mulsina politiķu (līdz pat Valsts prezidenta līmenim) pēkšņā sarosīšanās, it kā aizstāvot Latvijas pilsoni pret "sliktajiem", kas viņu grasās izdot tiesāšanai Dienvidāfrikas R...

ES naudas piesaistē jāmaina domāšana(12)

Jāsāk orientēties uz to, ka esam attīstīta valsts, spējam paņemt finansējumu ar savu intelektu, inovācijām un tehnoloģijām, intervijā Jolantai Plaukai norāda Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietn...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē