Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Parka epopeja: VDD "grāvī", Bordāns – Sputņikā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Students lv
S
VDD nevienā valstī nav jāpaziņo savi plāni par savu un valsts stratēģisko objektu celtniecību. Valsts noslēpums ir normāla prakse un parādība. Ir skumji, ka politiķi tagad bezjēdzīgi cenšas sevi spīdzināt iestājoties par ko? Par 15 tūkstošiem hipsteru, kas rūtiņās bikšelēs grib ar savu čivauvu groziņā ar Ērenpreiss velosipēdu aizmugures uz parku. Lai apēsti vegāni tofū. Un pārrunātu ar citiem pacifistiem par leduslāči en un globālo sasilšanu. Nebūs. 15 tūkstošu sekundārās intereses nestāv līdzās valsts interesēm. Par projektu ir samaksāts. Vieta ir izcila. Nekādu sētu nebūvēja. Un tās 3 papeles 8 alkšņi pāris liepas un ceriņkrumi nav parks. Rīgā ir pilns ar parkiem. Jau šobrīd ne visi ir sakopti. Tagad VDD ēkas projektu grib noairēt. Hipsteru suņu toletes fani. Skumji un kauns. Burava kunga ar izceļas. Piedāvā. Sarkanarmiešu kazarmas Miera ielā. Ēka ko būvēs būs moderna citadele. Smadzenes ieslēdziet
Planotajs
P
Tomēr ja plānojumā tā jau sen bija kā apbūves teritorija, no kā to visa Latvija varēja nepamanīt, Rīgas jaunā plānojuma apspriešana notiek jau vairākus gadus, visi zaļie, iedzivotāji utp tur piedalās - tiešām dīvaini, ka pēkšņi to vienlaicīgi tik daudzi pamanīja. Kur tad bija apkaimes līderi pirms tam???
Teika
T
Kamēr tur nekas nenotika, nebija par ko uztraukties. Koki ražoja skābekli, gan aiz sētas, bet teritorija bija deponēta, labākus laikus gaidot. Kad iedzīvotāji uzzināja, KAS tur tiek plānots izcēlās pamatots sašutums. Kurš grib blakus savai dzīves vietai režīma ēku, kuras tuvumā ne tikai auto nolikt, bet varbūt staigāt būs aizliegts. Sagaidāms žogs, līdzīgs tam, kas norobežo Gazas sektoru. Un militāra konflikta, ar ko mūs nepārtraukti biedē pabrikveidīgie, gadījumā šis būs primārs mērķis ienaidnieka raķetēm un aviācijai.
  • 9
  • 1
Dostojevskis
D
Atmodas gados visi gudri zināja teikt, ka naidu pret Komunistisko partiju radot pati partija... .
Lauku vecis
L
Vietas izvēle == PILNĪGS SVIESTS. Apkārt jābūvē pamatīgs žogs. Ēka iespiesta , ļoti tuvu apkārtējām ēkām. Kur novietos personāla un tehniskās mašīnas. PROJEKTA S Ū D S!
Vieplis
V
Mašīnas novietos tur, kur tagad tās novieto iedzīvotāji. Plus slēgs Ropažu ielu no Lēdmanes ielas un benzīntanku. Nevar pieļaut, ka benzīnvedējs uzspridzinās pie DD sienas. Skat Terminatora-1 finālu.
  • 6
  • 0
Itamars Toledano
VDD - grāvi; Bordāns - Pavadonī; pati Agnese - ķemertiņā gudro kārtējo paksvilu pret Bordānu, Vienotību vai pret jebkuru, kurš nav ZZS, S vai NA. Ak jā, Agnese dievina Krabjšmitu, Ūdensgalu Aldi un čūsku Jūliju. Kā arī govjmeitu Lindu Iesprūdi.
Agnesei
A
Interesanti, kā varēja pamanīties iztērēt "vairākus miljonus"? Nevar kādam paprasīt atskaiti? Agnese, ceru, ka šis aspekts Jūs ieinteresēs vairāk nakā "Bordāna vēršanās pret VDD".
Muša
M
1. Kļūdaina vietas izvēle. 2. Par nelietderīgiem tēriņiem atbildīgi šī kļūdainā lēmuma pieņēmēji. 3. Kļūdainais lēmums jāmaina - jāatrod saprātīga un racionāla vieta jaunai būvei. 4. Visa līdz šim izskanējusī taisnošanās ir tukša demagoģija, kas tikai demonstrē politiķu un ierēdņu nekompetenci.
Lato
L
Lapsa izsakās skarbāk: https://www.pietiek.com/raksti/kad_valsts_drosibas_iestadi_vada_stulbeni,_ta_ir_nacionalas_drosibas_problema Paši jau ievārīja šo putru.
  • 20
  • 0
Ridiks
R
kritika kritikas dēļ ir muļķība.
Kuzja un Muris
K
Ko viņai Bordāns ir vai, gluži pretēji, nav nodarījis, ka viņa pret viņu vēršas ar tādu naidu. Nu, gluži kā Ļenins pret buržuāziju!
replika
r
Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied. Vai autorei nesprūst kaklā oligarhu apmaksātais maizes kumoss? Spriežot pēc bildes, nesprūst vis. Ceru, ka VDD piekāpsies un velotreka vietā taps skaists parks.
  • 12
  • 2
Nja
N
Nu ko citu darīt oligarhu avīzes "žurnālistei"?
  • 11
  • 3
solon
s
Noriebušies jau šie, pie siles piesūkušies shēmotāji! Kko mūžīgi pa kluso shēmo, slēdz līgumus jau iepriekš paredzot, ka tādu lauzt praktiski nav iespējams (un kāds taču uz to visu piemiedz acis!!!)! Riebekļu varza! Kad beidzot sāksiet strādāt tautas labā?!!!
MM
M
Nekompetence no 2017. gada, jo sabiedrība bija jāinformē procesa sākumā, nevis, kad pa kluso process iesākts !!..... Būtu gan par inženierģeoloģiju ietaupīts, gan par būvprojektu! Turklāt paši VDD atzīst, ka atrašanās vieta NAV NOSLĒPUMS. Tad jautājums, kāpēc neinformēja, kam tas bija izdevīgi ?? Nav jau iebildumi pret ēku, ir iebildumi PRET VIETU !!
piebilde
p
Divas lietas, nezinīti tēlojošā M. kundze! Ko patiesībā nozīmē jēdziens ''valstiski domājošs'' 1972 letiņiem izskaidroja filma ''Ceplis''. Kas attiecas uz pretvalstiskiem elementiem, VDD tādu būs nu ne mazāk par trešdaļu un pārējos skaitīsim patriotos tikai tāpēc, kā ārzemju dienestiem viņi nav vajadzīgi.
rekur
r
Taisni nekas nav noticis. Viss skandāls ir no pirksta izzīsts. Latviešiem, ieskaitot ministrus, patīk tukši pamuldēt plašā telpā, kam uzreiz pievienojās visi soc. tīklu komentētāji. Kuriem vienkārši nogarlaicības nav, ko darīt.
Vecsčekists
V
Iebilstu tiem, kuri uzskata, ka vecu graustu var "pārbūvēt" par VDD kantori. Bet vietu, kur stāv grausts var izmantot. Un patiešām, priekš tāda slepena kantora ir gana daudz labu, nomaļu vietu. Problēma varētu rasties tikai tad, ja graustu pasludina par pielūgsmes objektu, jo tur , var gadīties, reiz kniebies Rainis... . Bet, ir citas vietas... .
prokurors Vioriks
p
Ļumvaidze nomaini bildi. Apnicis jau tavs snuķis

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

PVN likme mūsu vērtībām(7)

Brīdi, kad vērojami vairāku jomu, piemēram, ēdināšanas un tūristu mītņu, centieni panākt zemāku pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi, aicinājumu jau no 1. jūlija piemērot 5% PNV likmi visām grā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē