Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
"Dziesmu svētkos komforta zonā nr. 1 jābūt to dalībniekiem, jo tie ir viņu svētki pēc ikdienas sviedriem piecu gadu garumā"

Dziesmu svētki - komercprodukts vai svētki tautai?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
"gudrs cepiens"
&
Izlasīju visu Lūsiņas "cepienu" avīzē. Laikam nav nekā cita, ko rakstīt, kā intervēt Intu. Netika pie organizēšanas, tagad, īsu brīdī pirms svētkiem, attapās, ka pēdējais brīdis ir sākt kritizēt. Interesanti, cik biedru ir Dziesmu svētku biedrībā, cik biedru vārdā viņš runā? Vai dejotāji nav biedrībā, kuri vispār netiek pieminēti?
eksis
e
Dziesmu un deju svētki ir svētki dirģentiem un deju virsvadītājiem. Tad viņi visus var izdziedināt un izdancināt pēc sava prāta un apjautas, ko Latvijas tautai būtu par labu jāņem.
Dziesminieks
D
Domāju, pēdējā laikā regulāri izvēlētais režisors Uģis Brikmanis neder šī pasākuma tradīciju aspektā.
Es
E
es kadreiz piedalijos dziesmusvetkos, bet vairs neeju, jo tiesam tas vairs nav domats mums un musu nacijai, bet komercijai... tapec ari parbuve estradi, lai butu sovs, nevis svetki. man zel.
Trollis JT
T
Kuri svētki nav "kaut kā" produkts? Kā "produkts" ir Ziemassvētki? Kā produkts ir Līgo svētki? Man šķiet - ir jābūt pārlaimīgiem, ja kāds kaut ko vispār ir piedabūjams pirkt. Gribat sirreāli - ideālus svētkus? Atceliet naudu Dziesmu svētku laikā! Dziesmu svētku komunisms - mēs būtu nepārspēti uz gadu gadiem!
Gudrais
G
Jautajums virsraksta pec definicijas achgarni uzstadits - vai tad komercprodukts nevar but svetki tautai? Un otradi? Vai shie jedzieni viens otru izsledz? Ne!
Gudram muļķim
G
bet vai tomēr tavs vārds ir Patērētājs?
  • 1
  • 2
N = NEBALSOTĀJS
N
Ja 18 novembra Latvijā tautas dziesmas deva pamatojumu Latvijas kultūrai, PPLV tautas dziesmas tiek nicinātas un nav atzītas par latviešu kultūras mantojumu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Kurš apmaksās dārgās kaprīzes

Priekšvēlēšanu aģitācijas periods oficiāli vēl nav sācies, un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) ir atruna, kāpēc tas neklapē ar ausi par dažādiem partiju trikiem, bet ir nianses, k...

Uzticēties datu glabātājiem(1)

Reti kurš cits Eiropas Parlamenta pieņemtais normatīvais dokuments izpelnījies tik lielu Latvijas sabiedrības uzmanību kā Vispārīgā datu aizsardzības regula, kas pazīstama arī kā GDPR (General Data ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē