Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Jādefinē, ko gribam, un tad uz to jāiet. Saruna ar Valsts prezidentu Egilu Levitu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oskars
o
Smiekligi , 30 gadu laika nezinam ko gribam ...
Dirskars
D
Dirst gribam un ne tikai 30 gadus laika.
 • 7
 • 0
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Kāpēc Diena tik drausmīgi joprojām smird pēc kremļa ?
Ēriks Lūriņš
Konkrēti man ir vajadzīgs tvaika dzinējs .Kādreiz , kad nebija elektrība visa pasaule gāja ar tvaika dzinējiem .
Spriežot pēc
S
prezidenta paša, mums ir gaužām švaks prezidents...
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
MUMS IR KOLOSĀLS PREZIDENTS !
 • 6
 • 1
Pie mums
P
prezidentam nav ko darīt, tāpēc var tukši pļāpāt?
bertina03
b
aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,000000 eiro e-pasta Adresi: [email protected] whatsapp numurs: +33756874868 Paldies
Neslāvs
N
Spriežot pēc kremļa algoto latvijecu un padla-tviešu daudzuma komentos, LATVIJAI IR IZCILS PREZIDENTS !!!
Itamars Toledano
Ir nu gan naiva (vai arī - nedziedināma slima) tā tautas daļa, kas domā, ka PRIEKŠLIKUMI ir Dienā nevis prezidenta kancelejā jāiesniedz!
kas dārzā
k
Aicinu prezidentu nekavējoties sakārtot likumus un tiesu sistēmu. Latvijā šobrīd nedarbojas ne likumi, ne tiesas! Varbūt pārņemam Lielbritānijas likumus, kur trīs instanču tiesa notiek 1 gada laikā, nevis kā Latvijā, padsmit gadus? Likumu un tiesu neesamība ir lielākais apdraudējums Latvijas valsts pastāvēšanai, jo no miljons aizbraukušajiem liela daļa ir tieši tiesu korumpētības un neesošo likumu dēļ! No Latvijas beztiesiskuma dēļ aiziet ārvalstu investori, kompānijas, bankas, kā arī aizbrauc aktīvākie iedzīvotāji, kas kaut reizi ir saskārušies ar bardaku un korumpētību tieslietās!
vēl punktiņam.
v
Tieši prezidents var publiski izteikties par bardaku tieslietās! Jā viņš to nedara tieši, bet viņs ir redzama figūra un publiski drīkst izteikties ņemot vērā viņa kompetenci tieslietās. Protams korumpētie tiesneši un prokurori darīs visu, lai sistēmu nemainītu. Slimības lapas ir tikai viena maza sadaļa no kopējā bardaka tiesu sistēmā. Mana pieredze, ka visos procesos - kriminālajā, administrativajā vai cibvilprocesā, tos var vilkt gadiem. Blata sistēma strādā visos tiesu līmeņos. Kā kuriozu var minēt kāda Senāta "godājama" (patiesibā bandītiska) tiesneša Pupiša lēmumu civilprocesa lietā, kuru nemaz nevarēja izspriest, kamēr nav pieņemts lēmums administrativajā procesā. Respektīvi Senāts pieņem ļemumu lietā, kuras iznākums ir tieši atkarīgs no administratīvās tiesas lēmuma, kura vēl nav. Senāta tiesneši paši neievēro likumu par tiesu varu Latvijā. Šis pats tiesnesis ignorēja ari Satversmes tiesas lēmumu. Vai šo miskasti drīkst vispār saukt par tiesisku valsti?
 • 7
 • 13
.
.
Likumu un tiesu sistēmas sakārtošana nav prezidenta kompetencē. Tiesu sistēmas sakārtošana ir TM kompetencē. Un zināmā mērā arī VM kompetencē, jo garo, ievilkto tiesvedību galvenais iemesls ir tiesvedības pušu, advokātu un tiesnešu "slimošana". Jābūt īsākām standarta slimības lapām (nekur Eiropā nevar dabūt 10 dienu slimības lapu ar puņķiem, maksimums pirmajai slimības lapai ir 5 dienas). Jābūt iespējai sazināties ar kādu dienestu, kas sūta ekspertu pie slimotāja un var slimības lapu anulēt. Nevar būt tā, ka mēnešiem slimo, kā kādas problēmas darbā. Rēzeknes dakteris-slakteris pēc saviem "varoņdarbiem" ar insulta slimnieci arī tūliņ "saslima" un "slimos" mēnešiem, mēs maksāsim.
 • 6
 • 14
evertsojars
e
izsaku uzskatu, ka dzejnieks J.Rainis aizsaulē (A.P."Mans Rainis") pēc interkulturāļa Priedīša "histēriskajiem glamūriem" jūtas nēērti
bļ@, bļ@, bļ@
b
Vai tu skaities padomisks "intelektuālis"?
 • 4
 • 5
Līvs
L
Lai Prezidentam pietiekoši daudz veselības un spēka un vismaz daļa no iecerēm tiks realizēta.
Neslāvs
N
Spriežot pēc kremļa algoto latvijecu un padla-tviešu daudzuma komentos, LATVIJAI IR IZCILS PREZIDENTS !!!
Werrtyu Sgfjgkhl
Jāmaina vēlēšanu sistēma uz jaukto sistemu, lai ievēlētu personības,kas devušas jau pienesumu savai valstij, jāievieš Eiropā aprobētā kopš 2.pas. kara beigām un atzīta kā vairakuma labklājības nodrosinatāja-progresīvā nodokļu sistema un jābeidz vāvuļot vispārējās frāzes, bet jānosaka konkrēti uzdevumi Latvijas izvešanai no LC ievestās beztiesiskuma un nabadzības situācijas
pirmais solis
p
Valsts valodas nostiprināšana izglītības sistēmā. Pārējais nāks daudz vieglāk.
 • 7
 • 0
Līva
L
Svarīgi, lai tiktu ņemta vērā sabiedrības, nevis šauru cilvēku grupas griba. Ar šo pie mums ir problēmas.
Līvs
L
Tad jau latvijecu griba iznīcināt latviešu valsti nav problēma ?!
 • 7
 • 6
Neslāvs
N
Spriežot pēc kremļa algoto latvijecu un padla-tviešu daudzuma komentos, LATVIJAI IR IZCILS PREZIDENTS !!!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Attālinātās mācības un bērnu uztvere(4)

Par Covid-19 laika ietekmi uz izglītības procesu ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes lektoru Edmundu Vanagu sarunājas Romāns Meļņiks.

Aiz maskām neredz svarīgo(2)

Masu histērija, kas sacelta ap pseidoproblēmu, novēršot uzmanību no būtiskām tēmām. Tādu iespaidu atstāj virtuālais karš, ko masku lietošanas atbalstītāji un pretinieki īsteno sociālajos tīklos...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē