Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +19 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Jautājumi, par kuriem nav pieņemts runāt

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Mans darbaudzinātājs teica,ja sūds sāk mācīt dirsēju ,nebūs labi.
P
P
Tas,ka Latvijā sievietes ir diskriminētas ir pilnīgi absolūtas muļķības.
Margarēta
M
Es laikam tā arī nesapratīšu, kāpēc starp invalīdiem īpaši jāizceļ sievietes. Es saprotu, ka var pastāvēt diskriminācija politikā, darba tirgū, izglītībā. Bet, kad cilvēks kļuvis par invalīdu, palicis bez rokas, kājas, bez redzes vai dzirdes, vai tiešām dzimumam ir nozīme? Vai tad vīrietis ratiņkrēslā Rīgā ir kaut kādā priviliģētākā situācijā kā sieviete ratiņkrēslā Rīgā? Tas, ka sieviešu ar invaliditāti ir vairāk... varbūt tas tāpēc, ka viņas ir apņēmīgākas to invalididtātes statusu nokārtot. Un vispār ciešāk turas pie dzīvības, ārstējas, pakļauj sevi dažādām terapijām, kamēr vīrieši bieži vien padodas vai pat izdara pašnāvību, lai nenonāktu pavisam bezpalīdzīgā stāvoklī.
Pravietisnejaukais
P
Margarēta, paņem un izlasi Jāņa atklāsmes grāmatas pēdējo lappusi... tur ir tāds pūļa raksturojums- "...tie mīl un runā melus." Redzi, ja mīl melus un runā melus, tad parasti paši tiem arī tic. Nemeklē tur loģiku!
 • 2
 • 0
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Man patika tas amerikāņu sievietis, kurš te pirms gadiem divdesmit publiski mācīja latviešu sievietes pretoties vīriešu uzmācībai. Jokainais radījums nebija sapratis, ka latviešu sieviešu problēma nav vīriešu uzmācība, bet neuzmācība.
Anus
A
Sieviešu diskriminācija notiek musulmaņu zemēs, kā arī dažās Āfrikas un Āzijas zemēs. Šeit tā nav problēma. Neradīsim mākslīgu problēmu, kas tikai grauj sabiedrību.
Emma
E
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
ta nu gan
t
Šī pati kundze mums cenšas uzspiest arī Stambulas konvenciju. Labi redzams, kā šīs konvencijas ķekarveidīgi savairojas. Nepietiek, ka ir konvencija par personu ar invaliditāti, vajag vēl konvenciju par sieviešu invaliditāti, nepietiek ar vienu kādu likumu, vajag vēl papildus kādu citu, tam piekarina vēl kādu paragrāfu, tad jau atkal var izvērst šo it kā nejauši piekarināto paragrāfu. Un tikai brauc visādas komisāres un pārbauda, kā izpildās ratificētās konvencijas, kāpēc neesat ratificējuši vēl neratificētās , un par šo prasa vēl 23 jautājumus, par to 123 jautājumus, un tā tās konvencijas pamazām, pamazām pārvēršas par akmeni kaklā.
Līvs
L
Kārtējie feministu murgi!
Ventiņš
V
Ekstrēmais feminisms ārda ārā sabiedrību.
 • 9
 • 1
Pravietisnejaukais
P
Jāņa Atklāsmes grāmata, 3. nodaļa. Jēzus vārdi:” 20. Redzi, es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas dzird Manu balsi un durvis atdara, Es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar Mani. 21. Tam, kas uzvar , Es došu sēdēt pie Manis uz Mana goda krēsla tā, kā Es esmu uzvarējis un sēdu pie Mana Tēva un Viņa goda krēsla. 22. Kam ausis, lai dzird, ko Gars saka draudzēm.”
.
.
Un tad viņš ieraudzīja sava vēdera galā vecu, sirmu vāravas karavīru, kam mati dēļ liela vecuma bija no galvas nogājuši un pie pēdām pieauguši. Viņš tvēra to, stūma un grūda vāravas nāves ielejā, līdz tas tur izlaida savu garu. 89.2.
 • 3
 • 6
Prieciģs Novērojums
P
Šī amazona ir piemitsusi, ka viņa vairs nav dabas radība, bet ir izšķēlusies no pilsētu betonu sienām. Atbraukusi te mums vēl pārpalikušo dabu noindēt un stulbus letiņus ar muļķībām piebāzt. Takā nekas netiek rakstīt noku sī vecene, tad tiešām jādomā sadozējusies ar opiju.
P
P
Mans secinājums;urīnvadi sajaukuši ceļus ar asinsvadiem.
 • 1
 • 0
antiņš
a
Vai skaitās diskriminācija, ja man nepatīk transpersona sieviete, kura par tādu kļuva dzimuma maiņas rezultātā jo iepriekš bija vīrietis?
P
P
Tās Konkrētās bābas redzējumā Jūs esat vislielākais transpasules ienaidnieks-ļoti ceru,ka ne tikai mēs .
 • 1
 • 0
prokurors Vioriks
p
pončikam patīk sievietes invalīdes? hi hi hi razbainieks, diezgan perversi, bet orğināli
ŠahMatPists
Š
Kas ir vecenes, saņemās ! Vismaz šahu raujam vienā līgā, bikinī nav obligāti ...
Mūžīgais Seksists
M
Lai jau nolaiž tvaiku. Galvenais , lai ar baudu ņem mutē un dod arī pakaļā !
Ušakovs
U
Es dodu no pēcpuses.
 • 2
 • 3
Progresīvais Feminists
P
Jā, jā, un lai vēl puikām uzsauc alu un sarūpē brokastu gultā !
 • 7
 • 2
Enģeļa viesis
E
Nozagto naudu vajag atmazgāt. Tad nu tēma gatava. Gluži kā ar globālo sasilšanu. Shēma tā pati - manipulācija ar cilvēciskumu, bet reāli - bizness!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Uzņēmēji kā saprāta balss(3)

Dažādu tautsaimniecības nozaru asociācijas un biedrības, kā arī uzņēmēju kopējās intereses prezentējošās organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Darba devēju konfeder...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē