Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Koncertzāli – ar komunistu metodēm?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Andris
A
Pilnīgi piekrītu Pēterim.
Labticīgais pilsonis
L
Daži komentētāji mēģina diskusijas būtību aizvietot ar stāstu par to, ka mūziķiem vajag koncertzāli un basta! Sal, nv ko te cepties! Ka tik mums kaut ko da jebkur uzceļ un pēc iespējas ātrāk. Ja kādam no jums ir smadzenes, jums taču būtu jāsaprot, ka šis risinājums ir idiotisks kā no funkcionālā, tā arī no Rīgas centra zaļās zonas sačakarēšanas viedokļa. Skaidrs arī tas, ka izbijušajam dziedonim ar šo lēmumu ir tikai tik daudz sakara, ka viņam maizestēvi to atvēlēja publiskot pasludināt. Tāpat skaidrs, ka aiz visas šīs jezgas stāv tikai un vienīgi nauda. Ļoti ceru, ka Latvijā atradīsies pietiekami daudz domājošu cilvēku, lai panāktu šī lēmuma pārskatīšanu, vienlaikus neļaujot nogremdēt ieilgušo koncertzāles jautājumu kā tādu.
navigācija
n
arhitekti arī ir dažādi.... dažiem tā rakstīšana labāk padodas. Varbūt pie tā arī palikt? Visa'di citādi lētas politspēlītes ar pūļa zibakcijām ir normāls ceļš uz populistu nekurieni.... laimīgu taciņu
Nikam ar nosaukumu tikmēr
N
Atbildu: Mēs varam tikai izteikt savas domas, bet dara tie, kuriem šodien iedoti vara un mandāti, tie, kuriem mēs maksājam no saviem nodokļiem algas, lai šīs amatpersonas pieņemtu lēmumus un darītu mūsu vietā ekonomiski, valstiski un atbildīgi. Es daru savu darbu- lai šie cilvēki dara savu darbu.
Taurenis
T
Pēteri! Ja Tev liktu strādāt tumšā telpā, kur nav atbilstoša apgaismojuma, nevar atvērt logus un aiziet uz tualeti- Tu varēu strādāt? Kāpēc Tu gribi, lai mūziķi samierinās ar tādiem darba apstākļiem , un Tu pat atņem cerības uz nākotni. Mūziķi vairākās paaudzēs nesagaida neko un apmēram 300 mūziķi strādā ar tādu pašu kvalifikāciju ārzemēs, maksā nodokļus citām valstīm un nevar atgriezties, jo nav jau kur..... Apklusti, Pēter! Vai esi analfabēts kultūrā, ja raksti šo zanķi? Katrā ziņā neesi savas kultūras patriots un pilsonis ar godaprātu!
Kad mūziķis nedzird mūziķi
K
Radošie tās ir emocijas, bet tā ir arī inteliģence un intelekts. Kāpēc radošie nesadzird viens otru un pieļauj, ka kļūst par manipulāciju objektu?
 • 0
 • 0
Skanstes krūmi
S
Bajāra kungs = koncertzāle Skanstes krūmos
Dubulta morāle
D
Kāpēc arhitekts nestāsta par saviem iecerētajiem "varoņdarbiem" autoostā - modernisma laika ēka pilnīga degradēšana, tai virsū uzliekto piecstāvu viesnīcu?
Ārprāts
Ā
To, kas notiek, var saukt tikai par ārprātu. Ēku, kas celta ar vislabākajiem materiāliem, ekonomiski izdevīgā vietā, vienkārši nojaukt politisku iedomu dēļ, ir ārprāts! Visu var saprast - pārbūvēt, pielāgot, pārdot(!), bet taču ne iznīcināt! Tādu Kultūras ministriju, kas parakstās par Ārprātu, ir jālikvidē kā šķiru!
Lote
L
16 garus gadus so temu ""apspriez"".Cik ilgi vel jadiskute,lai Latvija kaut ko uzceltu?Mums nekad nebus Riga koncertzales. NEKAD.
Latvju puika
L
Ar komunistiem tikai tā, jānojauc ar spridzināšanu !
Liecība
L
Nav, ko slēpt! Pirmkārt, tā ir liecība, kas līdzīgi Stūra mājai ir jāatver un jāpadara sabiedrībai brīvi piejama.
 • 8
 • 2
Rīgas kundziņš
R
Tā būs svētku diena visiem rīdziniekiem, kā Skrundas attīrīšana.
 • 7
 • 19
Atis
A
Ēku nojaukšana pilsētās ir notikusi agrākos laikos, notiek tagad un notiks turpmāk. Tā ir atbalstāma prakse, ja nojaucamo objektu var aizvietot ar labāku, vidē iederīgāku un funkcionāli piemērotāku objektu, un arī gadījumos, kad ēkas formāli-arhitektoniskās vērtības nav pietiekamas, lai ēku iekļautu aizsargājamā kultūras mantojuma sarakstā. Domstarpību objekts - ēka Elizabetes ielā - ir atdarinājums un arī neveiksmīgs brutālisma stila kompromiss, kurā strukturālie pamata elementi ir pārlieti ar saldenu apdares glazūriņu. Nav šaubu, ka daļai sabiedrības šāda arhitektūra patīk - ko lai dara?, bet ir visai skaidrs, ka Kronvalda parks ir pelnījis vērtīgāku un iedzīvotājiem noderīgāku celtni. Paraudzīsimies uz to no cita skatupunkta - ja šodien kāds arhitekts piedāvātu uzcelt biroju ēku pilsētai piederošā ainavu parkā, viņš visdrīzāk izpelnītos vispārēju (tostarp, kolēģu) nosodījumu. Esošās ēkas rekonstrukcija vai pielāgošana citai funkcijai būs nesamērīgi dārga, salīdzinot ar ieguvumu.
Robis to Atis
R
ne jau arhitekti noteiks-ko kur celt vai necelt: To nosaka politiķi .....un uzņēmēji...Un tas ne tuvu ne vienmēr ir pareizi...Šādus jautājumus kā likums izlemj gan Rīgas Domes būvvalde, gan tie visu līmeņu deputāti kas ir personīgi ieinteresēti....
 • 12
 • 3
Robis to Atis
R
Ja daļai sabiedrības tā patīk, un otrai daļai nepatīk, kapēc būtu jāklausās tā daļa, kurai nepatīk?
 • 9
 • 11
Tālis Abriņš
T
Paldies Pēterim Bajāram par viedo skatījumu uz problēmu!
žužū
ž
Jumts tai mājai tek? Stikla jumti tek gan LTV ēkai zaķusalā , gan Rīgas Rātsnamā, gan vienu laiku tecēja arī jaunuzceltajā LMT ēkā, kur sniegs un l;edus krājās un nevarēja to notīrīt....
Jānojauc Saeimas ēka
J
jo tur visā okupācijas periodā atradās galvenā okupācijas varas lokālā lēmējinstitūcija LPSR Augstākā Padome!
Robi, tā ir vācu bruņinieku ēka
R
Robi! LR to ēku nebūvēja. Tā ir vācu krustnešu būvēta ēka un kā tāda bija jānojauc jau starpkaru periodā
 • 9
 • 2
Miks to Roberts
M
tas ir kā likums: Tiklīdz latviijec ver muti-tā tur nāk lauka meli un muļķības..
 • 8
 • 6
Robis
R
Pilnīgas muļķības, biedri latviijec: Saeimas ēku pārņema okupācijas vara no Latvijas republikas.
 • 7
 • 8
Skaidrīte
S
Nacionālā Apvienība, kuras KM ir tajā iekšā, visā savā būtībā un retorikā ir ultralabējs radikāls viedojums ar fašisma ekstrēmistu tendencēm, kas līdzīgi, ka PSRS kompartija vai Nacistiskās Vācijas strādnieku partija, nespēja ne dzīvot realitātē, ne paciest jebkuru kritiku, ne arī uzklausīt jebkuru atšķirīgu viedokli, tāpēc arī ir šī NA diktatoriskā viedokļa uzspiešana pārējiem sabiedrībā. Koncertzāle ir un paliek NA politisks gājiens, nekas vairāk. Loģikas tur nav defoltā
Inna to Skaidrite
I
Tieši tada pati ka Kreivu savieniba, saskana u.c......Tiesi tada pati...
 • 6
 • 18

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Morālos kompasus neviens nav atcēlis(34)

Par 7 noteikumiem Jaunā Rīgas teātra aktieriem un skatītājiem, politkorektumu, brīvību un morālo kompasu režisors Alvis Hermanis intervijā Rolandam Pētersonam*.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē