Laika ziņas
Šodien
Migla

Levits: Sabiedrība gaida priekšlikumus situācijas uzlabošanai veselības aprūpes jomā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dima
D
Jau sniedzu priekšlikumus. 25 uzstājos pret to tā arī vēl joprojām nebeigušos, izcili glupo medicīnas reformu, virs 500 Latvijas ārsti, lielā zālē Rīgas centrā man aplaudēja stāvot kājās. Bet viss beidzās ļoti un ļoti bēdīgi. Reformai tas netraucēja, bet man vairs nepagarināja ārsta sertifikātu, un skaidri pateica, ka nepagarinās nekad. Pazaudēju ārsta darbu. Arī manu 2001.g. iesniegto maģistra darbu par e-veselību, kura saturēja pilnībā sarakstītu bāzes programmu, muļļāja tik ilgi, līdz tā vienkārši pazuda. Un tad dabūju tādu pendeli, ka aizlidoju līdz pašai Skandināvijai, kur esmu arī pašlaik. Tāpēc paldies par piedāvājumu, un lai Jums labi klājas. Turklāt par darbu man tagad maksā vismaz 120 stundā, rēķinot eurās.
melnais humors
m
Sabiedrība drīzāk gaida, kad Levits beidzot pakārsies, nošausies vai noslīcināsies.
Ludviķis
L
Godājamam Prezidentam - nepiešķir godu tam kam tā nav!
Dzimis LPSRS
D
Padomju savienībā bija medicīna - stetēma kurā ārsti uzņemas atbildību un sistēma reāli nodrošināja gan profilaksi, gan ārstēšanu, gan rehabilitāciju, pretstatā tagadējiem ārsteļiem kas pastiepj roku tik pēc naudas un izvairās no atbildības! Es noliecu galvu veco ārstu priekšā, jo pateicoties viņiem esmu dzīvs, bet ar šiem man nav garantu pat par naudu!
Ludviķis
L
Personiski es gaidu kad Levits atkāpsies un atvainosies LV sabiedrībai par resursu tērēšanu viņa personā!
Godājamam Prezidentam
G
Sabiedrība gaida godīgu tiesu sistēmu. Šobrīd totālā korupcija tiesu sitēmā ir arī iemesls daudzu cilvēku slimībām. Tiesnešu pretlikumīgā un bieži vien ciniskā ricība ir radījusi virkni veselības problēmu. Ir gadījumi, kad cilvēku Latvijas tiesus pretlikumīgo darbibu dēļ nomirst no sirdskaitēm vai nervu sabrukumiem! Nav pielaujami, ka tiesneši regulāri kļūdas, radīdami reizēm nevainīgiem cilvēkiem simtiem tūkstošu zaudējumus nenesot nekādu atbildību! Mums nav neatkarīgas tiesas - mums ir korumpētas tiesas!
Jānis Drīksna
Te ir tikai viena izeja- Atlaist Saeimu! Jāturpina vākt paraksti.
Ivars
I
Lai situāciju veselības aprūpē tiešām uzlabotu,jālikvidē ir šī milzīgā ūdensgalva,ar žurnālisti priekšgalā un jāatgriežas pie pirmskara Veselības departamenta,ar 17 darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,kad nebija ne rindu,ne kvotu,ne kukuļu dakteriem un ārsts bija pieejams jebkurā Latvijas pagastā.
atbilde atbildei
a
NEMELO!
 • 0
 • 1
atbilde paskaidrojumam
a
ārsti bija visur un visiem pieejami...Pie Stalina un pie okupantiem parādījās čeka un GULAG. Cita lieta, ka bija jābūt slimokases biedram.
 • 2
 • 1
paskaidrojums
p
Ārsts katrā pagastā Latvijā pirmo reizi parādījās pie Staļina 1951.gadā. Pirms tam labi ja katrā mazpilsētā bija dakteri.
 • 2
 • 1
pieejams bija
p
tikai par naudu, ko ne visi varēja samaksāt...
 • 1
 • 2
Rūdis
R
Gaidam ķīmijas ierobežošanu mūsu ikdienas pārtikā!
Valdis
V
Gaidiet vien, gaidiet.....
 • 2
 • 0
Vai sagaidīs?
V
Sabiedrība joprojām gaida neatkarīgas slimokases,kā pirmskara Latvijā un visās ES valstīs,Lietuvu un Igauniju ieskaitot!
tiesībsargs
t
Tad jau paši LV ekonomikas pamati jāpārbūve...no korporatīvā kapitalisma uz konkurences kapitālismu..Bet no konkurences LV oligarhi baidās vairāk kā no nāves...
 • 1
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka ne tikai attēlā redzamais kungs, bet arī pārējie kungi patiesībā nemaz nezina, ko "sabiedrība gaida".
Robis
R
Sabiedrībā gaida priekšlikumus??? Diez vai: Sabiedrība gaida problēmas risinājumu, bet velti gaida: Kāda sabiedrība-tādi tie risinātāji.
nu un
n
ko tad tu Robi gribēji pēc 50 okupācijas gadiem un milzu imigrantu melnu massu iepludināšanas ar šādu domāšanu? Gribēji lai viņi tevi ciena un mīl? Lika pagaidīt...
 • 1
 • 5
Asja
A
Sapuvušas šņores sējēji, stiprāka tā nekļūst, tikai mezglu vairāk.
Ar 4% no IKP esam ES pakaļgalā
A
Ir labi zināms, ka ar 4% no IKP veselības aprūpē neko sakarīgu izdarīt nevar. Ja VP to nezin vai izliekas nezinām, tas neko labu par viņu neliecina ne vienā, ne otrā gadījumā.
JKL>Ar 4%
J
Esat pakaļā? Paši esat vainīgi-paši tur līdat.
 • 2
 • 2
Neizsludināt budžetu,
N
kuru veidojot ir rupji pārkāpts valdībai likumā skaidri un nepārprotami noteiktais pienākums - nodrošināt mediķu algu palielināšanai nepieciešamo finansējumu. Valdība šo spēkā esošo likuma normu pārkāpa, Saeima, valdības mudināta, uz to "pievēra acis", bet Valsts prezidents šādu prettiesiski sapļeckātu budžeta likumu izsludināja. Līdz ar to šīs Levita runas par priekšlikumu gaidīšanu ir riebīga divkosība

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(1)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē