Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Savas tiesības zina, pienākumus ignorē. Saruna par vardarbību jauniešu vidū

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Juzis
J
Tādā laikā dzīvojam, kad pseidodemokrātija sit augstu vilni. Pārlieka brīvība ir tikai pussolis līdz anarhijai.
P
P
Skolotājam jāpiedalās bērna personības veidošanā?Kad varēs saņemt(nejaukt ar nopelnīt)normālai dzīvošanai,strādājot vienu slodzi? Bet tā kā tādi laiki nepienāks, tad lai to veic direktors, vietnieki,un skolas psihologi+"profesionāļi"izglītības domātavā.
Pravietisnejaukais
P
Vakar 11:11 sacītajam ir vislielākā pretestība... nu, ko, turpiniet tik būvēt uz smiltīm.
Par uzskatu dažādību
P
Latvijā baznīca ir šķirta no valsts un skola ir valsts institūcija.
 • 2
 • 0
Čība
Č
Par bērnu tiesībām un to neievērošanu nesen bija raksts.
Pravietisnejaukais
P
Ja Dieva nav, tad viss ir atļauts!
>
&
Taisnība. Bet Dievu nevar iespiest grāmatā, ka to vēlā darīt tā sauktie kristieši.
 • 1
 • 0
Jābūts Stulbiņš
J
Agresīvo noskaņojumu sabiedrībā nosaka PēcPadŠīszemes valdība. Tas sākās ar dibenā dukurētājiem ĀM un beidzās ar 2%+ nodokli bruņu mašīnām.
irlielāmērāticams
i
ka populārā paruna par braukšanu no viena grāvja otrā, gūs apliecinājumu arī izglītības politikā.
:)
:
Savas tiesības:):):):)Tās mūsdienās ir tikai uz papīra:):):)lv tiesības katrā ķišlakā savādākas:):):),simts ''nabaga''ministriem un viņu padomdevējiem pa visam savādākas,ne tikai uz papīra:):):)
latvietis
l
Kamēr valsts pārvalde un deputāti savas smadzenes nesāks kustināt un beidzot nepieņems likumu, kurā stingri būs noteikti bērnu PIENĀKUMI (tiesības jau viņiem sen pa abi gali pumpē) , nekas šajā valstī nemainīsies. Tā arī turpinās ņirgāties par skolotājiem, pazemot viņus , apsaukāt, jo ,redz , viņiem ir TIESĪBAS, bet pienākumu- nekādu, un šo absurdo situāciju veiksmīgi kultivē viņu vecāki( ne jau visi, bet liela daļa).
Ilze
I
Skolotāji gadiem ir saukuši kaut ko mainīt šajā sakarā- tiesības zin, pienākumi nekādi! Vai kāds tos ir sadzirdējis? Vai tur 'augšā' vispār dzird, ko 'apakšā' runā?
Internets
I
ir šodienas jauniešu "Bībele". Vairāk uzmanības jāpiegriež saturam jauniešu vidū populārās vietnēs. Tā ir norma, ka izjokošana un provocēšana pārkāpj robežas, kur var sākt runāt par nežēlību, cinismu un līdzcilvēku pazemošanu.
P
P
Kāpēc Jums ir tāda pārliecība,ka jaunieši pētīs viņiem veltīto saturu?Noteikti priekšroka būs:Mednieks un lācis(krieviski noeikti) un līdzīgie,starp citu,man to parādīja mazdēls.Vairumam ,kā Saeimā visas krāsas,sarkano ieskaitot vālē ar pilnu tvaiku,tā ari Jums neizdosies nekas ar jauniešu robežošanu.
 • 2
 • 1
Internets > Alla Barisovna
I
Ģimene nav izolēta sala, nevaram norobežoties no tendencēm sabiedrībā. It īpaši, ja runa iet par pusaudžiem. Bērni ir atšķirīgi, pat vienā ģimenē.
 • 8
 • 4
Alla Borisovna
A
Man liekas, tomēr visam pamats ir ģimene. Ja jaunietis ir audzis mīlošā ģimenē, tad viņš/viņa ir līdzsvarots un nav vieglu uz vardarbību pamudināms.
 • 18
 • 7
Pareizaisvirsraksts
P
Ja kāds atnāk uz skolu uzdāvināt bērniem Bībeli, tad direktora kungs atrod astoņus ieganstus, lai to nepieļautu... un brīnās, ka bērni kļūst par zvēriem! Turpiniet mācīt darvinismu! Darvinisms taču skaidri norāda, ka stiprākajam jāapēd vājāko!
>
&
Taisnība. Bet Dievu nevar iespiest grāmatā, ka to dara tā sauktie kristieši. Bībele ir pasaku grāmata ar vai nu novecojušām alegorijām vai cilvēkiem kuri to lasa bez saprāta..
 • 6
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

"Zīmēšanās" vispirms(5)

Mulsina politiķu (līdz pat Valsts prezidenta līmenim) pēkšņā sarosīšanās, it kā aizstāvot Latvijas pilsoni pret "sliktajiem", kas viņu grasās izdot tiesāšanai Dienvidāfrikas R...

ES naudas piesaistē jāmaina domāšana(9)

Jāsāk orientēties uz to, ka esam attīstīta valsts, spējam paņemt finansējumu ar savu intelektu, inovācijām un tehnoloģijām, intervijā Jolantai Plaukai norāda Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietn...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē