Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Migla
Ja runājam par to, vai Čakste būtu saprotams mūsdienās, laikam vietā par viņu ir lietot tagad moderno vārdu "influenceris" – ar savu dzīvi, darbiem viņš citiem likās pietiekami autoritatīvs, uzticams, tāds, kura sabiedrībā gribas būt, saka Dita Plepa

Velk paralēles ar Jāņa Čakstes laiku

Protams, varam lietot skaistus vārdus par Jāni Čaksti kā simbolu, līderi, lielu personību. Un nebūs pārspīlēts. Viņa paveiktais arī šodien der par piemēru Latvijas politikā un sabiedrībā – atzīst juriste Dita Plepa.

Top komentāri

e-Latvija
e
Mūsdienu "influenceriem", minimums, būtu jāiemācās runāt, nevelkot gārdzošo "ē-ē-ē" aiz katra vārda. Resp.- pārdomājot nākošo vārdu, aizvērt muti. Kāda tam nozīme? Palūkojieties, cik ļoti tauta atdarina vadoņus! Ieklausieties, kā pēdējos gados valoda "skan"...!
Pravietisnejaukais
P
Aicinu neiegrimt matu skaldīšanas dūksnājā un personu analīzē, "galveno vadoņu" pielūgsmē un vainas meklējumos. Jo "galvenais nopelns" Latvijas brīvības iegūšanā divas reizes viena gadsimta laikā ir Dieva Tā Kunga žēlastībai. Ko mēs ar šo brīvību darām? Tas gan ir apspriešanas vērts temats!
Dostojevskis>rekur
D
Tu saki - Čakstem nepatika Ulmanis un kompānija... . Vai esi redzējis kādu alfa tēviņu, kuram patīk citi alfa tēviņi? Ja esi, pastāsti, tas būs kaut kas nedzirdēts!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Gaidīt dārgāku zeltu?(1)

Dažāda līmeņa politiskās un ekonomiskās negācijas šobrīd ir labvēlīgas tam, lai tuvākajā laikā pieaugtu finanšu tirgus dalībnieku interese par ieguldījumiem zeltā. Iemesli galvenokārt ir eko...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē