Jaunākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Izmēram ir nozīme
Baltija kļuvusi par reģionu, kur notiek salīdzinoši straujas nodokļu sistēmas izmaiņas.
Ar tintes stāstiem asinsritē. Dziedātājas Emilijas koncerta recenzija © DIENA
Nepieļaut to, kas nedrīkst notikt. Diskusija par gaidāmo Venēcijas mākslas biennāli © DIENA
Latvijā
Circene no lokālo slimnīcu vadītājiem vēlas dzirdēt skaidrojumu par papildu līdzekļu izlietojumu
Veselības ministre Ingrīda Circene (Vienotība) otrdien sarunā ar lokālo slimnīcu vadītājiem, kuri lūguši rast valsts budžetā divus miljonus latu neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai lokālajās slimnīcās un atcelt neatliekamās palīdzības kvotas, vēlēsies dzirdēt, kā iztērēti veselības aprūpei šogad papildus piešķirtie līdzekļi.
Pasaulē
ASV pēc Palestīnas uzņemšanas UNESCO aptur savus maksājumus šai organizācijai (3)
ASV pirmdien reaģēja uz Palestīnas uzņemšanu par Apvienoto Nāciju Organizācijas Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO) dalībnieci, paziņojot, ka aptur savu finansiālo ieguldījumu UNESCO.
Sports
Rautakallio: Spēlētāji izpildīja to, ko no viņiem prasījām
Lasītākie
Norisināsies Latvijas dizaina mēnesis
Otrdien, 1. novembrī plkst. 17 universālveikalā Stockmann notiks Latvijas dizaina mēneša atklāšanas pasākums un modes skate. Latvijas dizaina mēnesis ilgs līdz 30. novembrim, portālam Diena.lv pavēstīja Latvijas dizaina mēneša rīkotāji.Latvijas dizaina mēnesis notiek jau trešo gadu. Tā atklāšanas pasākuma apmeklētājiem būs lieliska iespēja satikties un aprunāties ar latviešu modes māksliniekiem un dizaineriem.






