Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Cēloņi slēpjas aplamā izglītībā
Vai izglītības trūkums un jauniešu bezdarbs ir rūkošās dzimstības iemesls?
Es varu dziedāt tik klusu, cik man vajag. Intervija ar grupas Tribes of the City vokālisti Kseniju Sundejevu © DIENA
Rīgas Operas festivāls sāksies ar Bohēmas pirmizrādi un pulcēs spožus viessolistus
Latvijā
Ar acs ābola traumu slimnīcā nogādāts makšķernieks
Sestdien slimnīcā no Kurzemes nogādāts kāds 26 gadus vecs makšķernieks ar acs ābola traumu, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Pasaulē
Vētrās Austrijā un Itālijas ziemeļos gājuši bojā divi cilvēki (1)
Nedēļas nogalē Austriju un Itālijas ziemeļus piemeklējušas spēcīgas vētras, izraisot plūdus, pārrāvumus elektroapgādē un zemes nogruvumus, kuros dzīvību zaudējuši divi cilvēki, svētdien informēja amatpersonas. Traucēta arī ceļu un dzelzceļu satiksme.
Sports
Bolts ar jaunu olimpisko rekordu aizstāv olimpiskā čempiona titulu 100 metru sprintā - 9,63 © DIENA(7)
Lasītākie
Cēsis 2012/Pērnvasar negaidot
Dzejnieks Sebastians Vineibls ir galvenā persona vairāku cilvēku dzīvē vēl gadu pēc savas negaidītās nāves. Faktiski, pēc nāves, kurā viņa māte vaino viņa māsīcu Katrīnu, viņš ir vēl dzīvāks nekā dzīves laikā. Realitāte kļūst relatīva, un ne tikai pašam dzejniekam, bet arī viņu fatāli mīlošajai mātei, kas gatava atriebties pasaulei, un radiniekiem, kas baidās pazaudēt mantojumu.






