Dienas intervijas
Jaunākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Betona ekonomika
Ražošana un būvniecība ir noteicošie globālās konkurences rādītāji, un pēdējo 20 gadu laikā ir notikušas nozīmīgas pārmaiņas pievienotās vērtības radīšanā gan globāli, gan reģionāli – tepat Baltijā.
Esmu Sančo Pansa. Intervija ar aktieri Kasparu Znotiņu © DIENA
Sievietēm nav laika deklarācijām – viņām ir pārāk daudz darāmā. Valie Export un Ketijas Larokas dialogs izstādē Milānā © DIENA
Latvijā
No amata atceļ Latvijas auto prezidentu Trēziņu
Autopārvadātāju asociācijas Latvijas auto padome no amata pienākumu pildīšanas atsaukusi valdes locekļus - izpilddirektoru Aivaru Bulu un prezidentu Valdi Trēziņu, aģentūru LETA informēja asociācijā.
Dienas karikatūras
Pasaulē
Reaģējot uz raķetes izšaušanu, Izraēla veic uzlidojumus Gazas joslā
Reaģējot uz raķetes izšaušanu, Izraēla veikusi uzlidojumus palestīniešu kustības Hamas mērķiem Gazas joslā, paziņojusi Izraēlas armija un ziņo aculiecinieki.
Sports
FOTO: Trešajā OHL finālspēlē Kurbads samazina deficītu pret Mogo(1)
Lasītākie
Jūras vārti jubileju atzīmēs ar pianista Jūpa Bēvinga un čellista Pītera Gregsona koncertu
Ventspils teātra nams Jūras vārti, 15. maijā ar koncertu, kurā uzstāsies nīderlandiešu pianists Jūps Bēvings (Joep Beving) un čellists un komponists Pīters Gregsons (Peter Gregson) no Lielbritānijas kopā ar Latvijas čellu all-star kvintetu, atzīmēs 10 gadus kopš vērienīgās rekonstrukcijas, namam iegūstot tā pašreizējo veidolu, informēja mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Lācberga.






