Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 18. jūlijs
Rozālija, Roze

19. augusts, 2023

Uzkodas karstuma vilnī © DIENA

Turpinām baudīt ražīgo augustu! Dārzos un tirgos joprojām priecē dārzeņu, ogu un augļu pārpilnība, un šajā karstās nedēļas nogalē, kad ļoti daudz ēst negribēsies, piedāvāju divas uzkodas – vienu sāļo, otru saldo.

Pie dieviem, atkritumu kalniem un zaļām ielejām © DIENA

Indija vienaldzīgu neatstās nevienu. Te gurdina pašiņu tīkotāji un uzmācīgie mērkaķi, grūti ir garšas kārpiņām un pie atkritumiem nepieradušai acij. Bet iespaidu, šoreiz viesojoties šīs valsts "Silīcija ielejā" Punē, kā vienmēr, ir daudz un spilgti.

Ne rožu lauks, ne šķīstītava © DIENA

Grupa no Liepājas, kas nespēlē liepājroku. Progroka orķestris "astoņkājis" jeb Aston Kais šogad ir viens no pieprasītākajiem kolektīviem mūzikas festivālos. SestDiena uz sarunu aicināja tās dalībniekus Hariju Ločmeli (22) un Trīni Kalniņu (23).

Iedvesmoties žonglēšanai © DIENA

Līdz 20. augustam Rīgas cirkā un Vērmanes dārzā norisināsies Cirka festivāls Re Rīga!, kurš šogad svin jau vienpadsmito dzimšanas dienu. Ar plašu programmu tajā piedalīsies arī Līvas Tauriņas vadītā Rīgas cirka skola, kura ar simbolisku gājienu atklās arī jaunās cirka sezonas sākumu.
Reklāmraksts

Iepriecini savu vīrieti - pārsteidz ar jaunu gredzenu!

Gads ir pilns ar daudziem skaistiem svētkiem un dzīves notikumiem, un tā ir brīnišķīga iespēja iepriecināt savu vīrieti. Vai jau esi domājusi, kā viņu pārsteigt? Mēs piedāvājam vieglu veidu, kā to izdarīt - uzdāvināt jaunu gredzenu.
Reklāmraksts

Kas ir gada pārskats un kā tas top?

Teju katram uzņēmumam reizi gadā ir jāgatavo gada pārskats – tas ir kā uzņēmuma finanšu pārskats par aizvadīto laika periodu. Tas satur finanšu informāciju, uzņēmuma vai iestādes darbības rezultātu novērtējumu un analīzi konkrētajā laika periodā. Gada pārskats ir jāiesniedz Valsts ieņēmumu dienestā, taču tas ir noderīgs arī akcionāriem, investoriem, klientiem un piegādātājiem, jo sniedz vispārēju priekšstatu par uzņēmuma sekmēm.

Ledusskapju un televizoru cīņa © DIENA

ManaBalss.lv vadītājs Imants Breidaks (37) par platformas globālajiem rekordiem, nenoteiktības laikmetu, mums pašiem un par to, kāpēc latviešiem vairāk jāstājas partijās.

Kalendārs

Augusts, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10