Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

22. augusts, 2023

Duda: Krievija pārvieto taktiskos kodolieročus uz Baltkrieviju

Polijas prezidents Andžejs Duda otrdien paziņojis, ka Krievija jau pārvieto dažus tuvas darbības kodolieročus uz kaimiņvalsti Baltkrieviju, brīdinot, ka tas mainīs reģiona un visas NATO militārās alianses drošības arhitektūru.

Pasaules kausa izcīņai netiks pieteikti Mejeris un Timma

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Luka Banki pēc pēdējās pārbaudes spēles paziņoja treneru komandas lēmumu – no 14 kandidātiem, kuri piedalījās noslēdzošajā sagatavošanās posmā, Pasaules kausa izcīņai netiks pieteikti Mareks Mejeris un Jānis Timma, vēsta Latvijas Basketbola savienība.

Režisors Mārcis Lācis sāk filmēt vampīrkomēdiju Mūžības skartie

Lucavsalā uzsākta režisora Mārča Lāča vampīrkomēdijas Mūžības skartie uzņemšana. Filma atbalstīta VKKF mazbudžeta spēlfilmu mērķprogrammā un stāsta par dzīves nogurdinātu vienpati Resno, kurš dzīvo nelielā treilerī, audzē vēderu un krāj kriptovalūtas. Taču viss mainās, kad pie Resnā ierodas vampīri Egons un Karloss, kuri viņu vēlas iesaukt savā "mūžības skarto" pasaulē. Galvenās lomas filmā atveido aktieri Andris Keišs, Ivars Krasts un Edgars Samītis, informēja studija Trickster Pictures.

Pedagogu atalgojuma pieaugumam atvēl 13 207 900 eiro

Lai nodrošinātu finansējumu pedagogu zemākās darba samaksas likmes pieauguma grafika īstenošanai šogad, valdība otrdien nolēma piešķirt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem papildu 13 207 900 eiro.

Politoloģe: Piecu partiju koalīcijas izveidei ir mazs potenciāls

Piecu partiju koalīcijas izveidei ir mazs potenciāls, jo Nacionālā apvienība (NA) skaidri paziņojusi, ka viņi nekādā veidā nesaredz sevi vienā valdībā kopā ar Progresīvajiem (P), šādu vērtējumu aģentūrai LETA pauda Rīgas Stradiņa universitātes lektore, politoloģe Lelde Metla-Rozentāle.

Palielinās atbalstu elektroenerģijas aizsargātajiem lietotājiem

Par pieciem eiro mēnesī palielinās atbalstu elektroenerģijas aizsargātajiem lietotājiem, otrdien nolēma valdība, apstiprinot Klimata un enerģētikas ministrijas (KEM) sagatavotos grozījumus Aizsargātā lietotāja tirdzniecības pakalpojuma noteikumos.

Sestdien Liepājā skanēs Imanta Kalniņa un Kaspara Zemīša mūzika

26. augustā koncertdārzā Pūt, vējiņi! Liepājas simfoniskais orķestris kopā ar ģitāristu un komponistu Kasparu Zemīti, kā arī dziedātājiem Renāru Kauperu, Daumantu Kalniņu un Elzu Rozentāli sastapsies simfoniskā sarunā ar vienu no izcilākajiem latviešu komponistiem – Imantu Kalniņu

FOTO: Izskanējis festivāls LNSO vasarnīca

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latgales vēstniecībā GORS izskanēja Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) devītais festivāls LNSO vasarnīca .

Austrumu slimnīcā veiksmīgi noritējusi unikāla sirds asinsvadu operācija

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) veiksmīgi noritējusi unikāla sirds asinsvadu operācija pacientam, kuram bija nepieciešama neatliekama sirds asinsvadu labošana ar stentu ievadīšanu, aģentūrai LETA pavēstīja slimnīcas preses sekretāre Ilga Namniece.

Mūrniece: NA kā optimālāko redz pašreizējās koalīcijas modeli

Nacionālā apvienība (NA) kā optimālāko redz pašreizējās koalīcijas modeli jaunās valdības veidošanā, reizē pašlaik ir izveidojusies "jauna situācija", otrdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču sacīja NA politiķe, aizsardzības ministre Ināra Mūrniece.

Zaļmaldināšana nav pieņemama © DIENA

Pārāk krāšņa sava biznesa kā ilgtspējīga, zaļa un klimatneitrāla uzņēmuma reklamēšana var beigties ar nepatīkamām sekām. Ja šādai komunikācijai nav reāla seguma, uzņēmumam var nākties skaidroties tiesā par t. s. zaļmaldināšanu (starptautiski lietotais termins angļu valodā – greenwashing).
Reklāmraksts

Vārtu materiāli un vide: Ilgtspējas aspekti un izvēles kritēriji

Vārti ne tikai nodrošina drošību un privātumu, bet arī spēj ietekmēt apkārtējo vidi un iekļauties ilgtspējīgas attīstības jomā. Izvēloties vārtu materiālu, ir svarīgi ņemt vērā ne tikai estētiskos un tehniskos, bet arī ilgtspējas faktorus. Šajā rakstā aplūkosim, kā vārtu materiāli var atspoguļot mūsdienu vides un ilgtspējas vērtības, kā arī kā izvēlēties pareizo vārtu materiālu.

Gatavot zāles aptiekā – aizraujoši un ar perspektīvu

Klāvs Kazaks ir Ekstemporālo zāļu nodaļas vadītājs Mēness aptiekā. Viņa – zinoša un augsti motivēta farmaceita – ikdienas darbs rit Rīgā, Jaunajā Torņakalna aptiekā, kur ik dienu pēc ārstu izrakstītām receptēm top dažādas zāles. Senajam zāļu izgatavošanas veidam Klāvs saredz jaunas perspektīvas un uzskata, ka šai jomai ir vēl daudz iespēju attīstīties.

Kalendārs

Augusts, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10