Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +24 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 17. jūlijs
Aleksejs, Aleksis, Alekss

18. augusts, 2023

Izziņota 27. Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma programma

No 5. līdz 10. septembrim Rīgā, kinoteātrī KSuns, kā arī vairākos seansos Cēsīs, Talsos, Rēzeknē, Limbažos un Liepupē tiks izrādīta 27. Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma starptautiskā filmu programma. Atsevišķas filmas būs pieejamas arī tiešsaistē portālā www.filmas.lv, informēja Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma pārstāve Ieva Lange.

Noslēgusies daudzsēriju filmas Pansija pilī uzņemšana

Noslēdzies uzņemšanas periods daudzsēriju filmai Pansija pilī, kas top pēc rakstnieka Anšlava Eglīša populārā romāna motīviem un atspoguļos vienas vasaras notikumus 30. gadu sākumā, kad rakstnieks Viktors Eglītis no valsts dāvanā saņem vācbaltu barona muižu ar visiem tās kalpotājiem. Filma kinoteātros un televīzijā Go3 būs skatāma nākamā gada sākumā, informēja filmu studijas Mistrus Media pārstāvji.

Kā startēt sēņu sezonā, nekaitējot veselībai

Mēs patiešām mīlam sēņot! Gandrīz trešdaļa dodas mežā pēc sēnēm, tiklīdz rodas tāda iespēja, un kopumā 91% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka ir kaut reizi dzīvē bijuši sēņot – tā vēl nesen liecināja Mēness aptiekas un Norstat veiktā aptauja. Iespaidīgi! Taču vai visi šīs nodarbes cienītāji ir arī labi sēņu pazinēji un zina, kā sēņot droši un kā rīkoties, lai sēņu maltīte būtu veselībai nekaitīga bauda.

Nākamnedēļ Latvijā gaiss kļūs vēsāks

Šīs nedēļas nogalē Latvijā saglabāsies tveice līdz +30 grādiem, bet nākamnedēļ gaiss kļūs vēsāks, liecina jaunākās laika prognozes.

VIDEO: Izaugsmes kods 2023 | Izglītības iedvesmas konference

Pirmā izglītības iedvesmas konference skolotājiem Izaugsmes kods, kas veltīta mūsdienīgiem izglītības risinājumiem ceļā uz izcilību. Konferenci rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Junior Achievement Latvia ar Rīgas Tehniskās universitātes un Mission Latvia atbalstu.

Varas cirks

Māksla ir atšķirīgais, īpašais, interesantais un svarīgais. Tāpēc mākslā būtiskais mērķis nav pelnīt, nedz arī paust patiesības

Cīņa ar "nelegāļiem" © DIENA

Regulējums par nelegālo gaisa vadu aizliegumu Rīgas vēsturiskajā centrā līdz šim nav būtiski ievērots, un pilsētā ir daudz nelegālo vadu. Demontēts pirmais "nelegālis".

Salūza pēdējās minūtēs © DIENA

Eiropas kausu sacensības ar zaudējumu 0:3 savā laukumā pret vienu no Nīderlandes vadošajiem klubiem Twente noslēdza Riga FC futbolisti, kuriem neizdevās sasniegt UEFA Konferences līgas kvalifikācijas izšķirošo, ceturto, kārtu.

Pīlēna valdībā ZZS noteikti nestrādātu © DIENA

Par to, kā veiksies partiju sarunas par plašākas, četru vai piecu spēku koalīcijas izveidi un kura premjera vadībā – Evikas Siliņas, Ulda Pīlēna vai paši sava – zaļzemnieki labprātāk strādātu, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi intervē Agnese Margēviča.

Sudānas brīdinājuma zvans © DIENA

Aģentūra Reuters, atsaucoties uz ANO sniegto informāciju, vēsta, ka četros mēnešos, kopš Āfrikas valstī Sudānā rit pilsoņu karš, bēgļu gaitās uz ārvalstīm devušies jau vairāk nekā miljons cilvēku. Dokumentā arī teikts, ka karadarbības dēļ Sudānā radušies vērienīga bada draudi.

Vasaras brīvdienas beigušās © DIENA

Savā ziņā no sasaluma punkta ir izkustināta ieilgusī stagnācija gan valdības koalīcijā, gan Rīgas domē. Tas rada cerības, ka beidzot vismaz kaut kādā mērā politiķi varēs pārslēgties no politisko intrigu virpināšanas uz savu tiešo pienākumu veikšanu.

Zirnis joko - 18.08.2023. © DIENA

– Hallo! Vai tas ir numurs 29123456? – Nē, 29123455. – Tad jau turpat blakus vien ir, pasauciet, lūdzu, Baibiņu!

Kalendārs

Augusts, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10