Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dabas koncertzāle

Dabas koncertzāle pirmo reizi Latgalē

Šogad muzikāli izzinošais projekts Dabas koncertzāle, kas sevī veiksmīgi apvieno zinātni, mūziku, dzeju un vizuālo mākslu, pirmo reizi viesosies Latgalē, un šoreiz paredzēts tikai viens koncerts - 30. jūnijā Demenē, Daugavpils novadā.Koncerta vieta nav nejaušība, jo galvenā šī gada varoņa - sarkanvēdera ugunskrupja - tālākā apmešanās vieta Eiropas ziemeļos ir tieši šeit Latvijas dienvidos, stāsta Dabas koncertzāles pārstāvis Rimants Liepiņš.

Dabas koncertzāle

Aija Eriņa, Kulturasdiena.lv redaktore:„Iegrimusi islandiešu Sigur Ros meditatīvās un noslēpumainās daiļrades dziļumos, pirms vairākiem gadiem atklāju pašmāju ambientās mūzikas projektu Dabas koncertzāle, kam iznākuši vairāki albumi - Fucus Vesiculosus, Calcium Carbonatum, Graphis scripta, Hydropsyche instabilis.

Izdots Dabas koncertzāles pūšļu fukam veltītais mūzikas albums

Vēl necik sen Dabas koncertzāle svinēja Jūras meža svētkus Nīcā un Mērsragā - tagad šī gada muzikālais veikums apkopots mūzikas albumā Fucus Vesiculosus.Šis jau ir piektais Dabas koncertzāles mūzikas albums. Kā portālam Diena.lv pavēstīja projekta _Dabas koncertzāle _pārstāvis Rimants Liepiņš, albumu vēl var iegādātries dažos labākajos mūzikas ierakstu veikalos, kā arī vietnē _Platforma.

Dabas koncertzāle viesosies Mērsragā

Sestdien, 13. augustā Mērsraga Baltajos kalnos viesosies muzikāli izzinošs projekts Dabas koncertzāle, kas sevī veiksmīgi apvieno zinātni, mūziku, dzeju un vizuālo mākslu.Kā portālam Diena.lv pastāstīja viens no pasākuma rīkotājiem Rimants Liepiņš, zinātnes, mūzikas, dzejas un vizuālās mākslas pasākums Dabas koncertzāle šogad veltīts Pūšļu fukam jeb Fucus Vesiculosus.

Ingus Ulmanis gatavojas Dabas koncertzāles izbraucieniem Latvijas dabā

Cilvēks nav vienveidīgs – viņu iedvesmo dažādība. Tādu atziņu pārnesu no intervijas ar mūziķi Ingu Ulmani. Rudens pusē un ziemā viņš meklējams Brīnumskapja pasākumos, kur kopā ar domubiedriem ālējas knīpu un knauķu ielenkumā, kaut kur pa vidu nozib Lādezers un darbs radio Star FM, savukārt vasara Ingus Ulmaņa dzīvē lielā mērā pieder Dabas koncertzālei.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide