Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

Doma laukums

Sestdien Doma laukumā muzicēs Ziemassvētku tubu orķestris

Sestdien, 14. decembrī, plkst. 15, Doma laukumā Rīgā klausītājus ar populārām melodijām priecēs projekta Ziemassvētku tubas orķestris. Šis muzikālais notikums, kas pasaulē ir īpaši populārs tieši Ziemassvētku laikā, norisināsies jau piekto reizi, pulcējot ap 100 tubistu un eifonistu no visām trim Baltijas valstīm, informēja LNKC pārstāvji.

Biedrība: Doma laukumā tomēr tirgo neoriģinālo Jāņu sieru; cenas - neadekvāti augstas

Lai gan šogad pirmo gadu tiesības pārdot mājas sieru ar uzrakstu Jāņu siers ir tikai pieciem lielražotājiem, Doma laukumā šodien atklātajā Zāļu tirgū šie noteikumi tiek pārkāpti, turklāt pārdodamā siera kvalitāte ir vidēja, bet siera cenas - nesamērīgi augstas, aģentūrai LETA atzina biedrības Siera klubs vadītāja Vanda Davidanova.

Īstais laiks atrast svētku sajūtu; pirmais pieturas punkts: Doma laukums

"Svaigas, šorīt ceptas piparkūkas - nekautrējies, nogaršo," piedāvā sirma kundze, kura Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā pārdod piparkūku sirdis. Uz Dienas jautājumu, kā veicas ar tirgošanos, viņa noteic, ka nevar sūdzēties, bet gribētos, lai iet labāk.

Doma laukumā esošā ēka Pils ielā 23 pārdota par 6,01 miljonu eiro

 Brīvās pārdošanas procesā, ko ēkas īpašnieka Lietuvas bankas Snoras uzdevumā organizēja starptautiskā nekustamā īpašuma kompānija Colliers International, pagājušā gada nogalē par 6 010 000 eiro tika pārdota vēsturiskā ēka Doma laukumā, Pils ielā 23. Par ēkas īpašnieku kļuva SIA UNISEB, liecina informācija Colliers International mājaslapā.

////mainīt virsrakstu////Esam Dieva izredzēti

Sagaidīts vēl viens Jaungads, izskanējis salūts, izdzerts šampānietis. Dzīvojam jau trešajā gadu tūkstotī. Un nu jau krietni vien jāpapūlas, lai atmiņu zibšņos izgaismotos janvāra notikumi Latvijā pirms 24 gadiem.

No 21. jūnija Zāļu tirgus Doma laukumā un Jāņu ielīgošana Rīgas priekšpilsētās

21. jūnijā no plkst. 9 Doma laukumā norisināsies ikgadējais Zāļu tirgus ar varenu andeli, dziesmām, dejām un jautru meņģēšanos. Jāņu tēva pienākumi tiks uzticēti asprātīgajam Valteram Krauzem. Zāļu tirgū savu produkciju piedāvās 300 amatnieki, Jāņu zāļu, siera, maizes, zemeņu, zivju un gaļas tirgotāji. Tirgus aicinās nobaudīt Latvijas gardumus, apskatīt un iegādāt latviskus amata meistaru darinājumus, rosinās vaiņagus pīt un Līgo dziesmas dziedāt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide