Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Dzērieni

Dienā pirms 20 gadiem: Krutkas plūdi Latvijā

Tāpat kā citus gadus, arī pirms 20 gadiem decembra pirmajā pusē viens no galvenajiem Dienas rakstu tematiem bija Ziemassvētku gaidīšana un dāvanu sarūpēšana mazajiem. Tomēr 1995. gada 11. decembrī Diena pievērsās arī tam dvēseles iepriecinājumam, kuru daudzi pieaugušie dzīves pabērni sev sarūpē ne tikai svētkos, bet arī ikdienā, un konstatēja, ka vēlme drūmo ikdienu šādi padarīt par nebeidzamiem svētkiem ne pie kā laba nenoved.

Ražotāji negrib atteikties no iepakojuma depozīta sistēmas

Bažas par iespējamo izmaksu paaugstināšanos mudinājušas pārtikas ražotājus atgriezties pie diskusijas par dzērienu iepakojuma depozīta sistēmu. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šopavasar paziņoja, ka ir atteikusies no šīs sistēmas ieviešanas, kaut gan iepriekš par to bija gadiem ilgas diskusijas, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Trīs lieliski siltie kokteiļi aukstām ziemas dienām

Kad aiz loga valda ziemas sals, garastāvokli iespējams uzlabot ar gardiem karstajiem dzērieniem. Kuri karstie bezalkoholiskie kokteiļi būs vispiemērotākie vēsajām ziemas dienām, stāsta Aqua Luna bārmenis Ingars Romanovičs.Kakao ar piparkūku putukrējumu – pilnīgai labsajūtai pelēkā dienāGardais kakao ir ideāli piemērots Latvijas ziemai - tas sasilda un rada romantisku omulību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide