Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dzintars Rasnačs

Tiesa noraidījusi Zemes reformas komitejas prasību pret bijušo tieslietu ministru Rasnaču

Augstākās tiesas (Senāta) Civillietu departamenta senatoru kolēģija rīcības sēdē šonedēļ atteikusies ierosināt kasācijas tiesvedību par Rīgas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru noraidīta biedrības Zemes reformas komiteja (ZRK) prasība pret bijušo tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču par zaudējumu atlīdzību 2666,89 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja Rasnača advokāts Jānis Lapsa.

VDD vērtēs Rasnača izteikumus par "latviski nerunājošu tīņu" uzvedību Imantā

Valsts drošības dienests (VDD) ir saņēmis partijas Alternative iesniegumu par bijušā tieslietu ministra Dzintara Rasnača (VL-TB/LNNK) ierakstu mikroblogošanas vietnē Twitter par "latviski nerunājošu tīņu" uzvedību Imantā un izvērtēs to atbilstoši savai kompetencei, aģentūrai LETA apstiprināja dienestā.

Rasnaču neviens neapturēšot

Tieslietu ministra Dzintara Rasnača (NA) laikā ir sākta maksātnespējas reforma, ko var uzskatīt par pavērsienu arī šā procesa uzraudzībā, palielinot Tieslietu ministrijas (TM) padotībā esošās Maksātnespējas administrācijas pilnvaras. Taču sabiedrība reformas rezultātus vēl nejūt. Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavība radījusi iespaidu, ka "maksātnespējas procesos nav kārtības un tieslietu ministrs vāji īsteno šīs jomas pārraudzību," bija norādīts vienā no diviem Saeimā iesniegtajiem lēmuma projektiem par neuzticību tieslietu ministram Rasnačam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide