Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Džordžs Soross

Miljards izglītības tīklam autoritāro līderu laikmetā

Jaunu akmeni pasaules politikas jau tāpat nemierīgajā dīķī iemetis viens no pasaulē vispretrunīgāk vērtētajiem ar plašām sabiedriskajām aktivitātēm pazīstamajiem miljardieriem Džordžs Soross. Pagājušajā nedēļā, uzstājoties Pasaules ekonomikas foruma sanāksmē Davosā, viņš paziņoja, ka sāk "vissvarīgāko un ilgstošāko projektu savā dzīvē".

Orbāns aizstāv Junkeru un Sorosu nomelnojošu kampaņu

Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns piektdien aizstāvēja strīdīgus vērtējumus izsaukušās aģitācijas kampaņas plakātus, kuros Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers attēlots kā nelegālās imigrācijas aizstāvis.

Sorosa fonds "emigrē" no Ungārijas uz Vāciju

ASV miljardiera Džordža Sorosa fonds beidzis darboties Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā un pārcēlies uz Berlīni, kur jau sācis darbu. Sorosa dibinātais Atvērtās sabiedrības fonds (OSF) jau maijā paziņoja, ka "represīvās vides" dēļ pametīs Ungāriju un pārcels savu darbību uz Vāciju.

Soross pārcels savas NVO no Budapeštas uz Berlīni

Ungārijā dzimušais ASV miljardieris Džordžs Soross plāno pārcelt savu nevalstisko organizāciju (NVO) darbību no Budapeštas uz Berlīni pēc Ungārijas parlamenta vēlēšanām, kas nodrošinājušas premjerministra Viktora Orbāna palikšanu amatā, ceturtdien ziņoja mediji.

Orbāna bubulis Soross

Ungārijas iedzīvotāji drīzumā savās pastkastēs saņems anketas, ar kuru palīdzību valdība vēlas noskaidrot ungāru viedokli par tā dēvēto Sorosa plānu. Ungārijas konservatīvais premjerministrs Viktors Orbāns ir pārliecināts, ka Eiropas Savienība (ES) ar Ungārijā dzimušā amerikāņu miljardiera Džordža Sorosa atbalstu vēlas pārplūdināt Eiropu ar miljoniem nelegālo imigrantu no Ziemeļāfrikas un Tuvajiem Austrumiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide