Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Edmunds Sprūdžs

VARAM tiesāšanos ar Lembergu pārtraukusi, jo tādējādi esot nepamatoti tērēti līdzekļi

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir nolēmusi neturpināt tiesāties ar Aivaru Lembergu (Latvijai un Ventspilij) par viņa atstādināšanu, "izvērtējot lietderību un resursu taupības nolūkā", šādu VARAM nostāju aģentūrai LETA pauda ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Kļaveniece.

Dažu shēmotāju dēļ cietīs visi

Atsevišķu shēmotāju dēļ vairums uzņēmēju zaudēs legālas iespējas izsniegt darbiniekiem aizdevumus dažādās dzīves situācijās, Dienas Biznesam norāda vairāki uzņēmēji._Dienas Biznesa _aptaujātie normatīvo aktu grozījumus, kas būtiski ierobežo uzņēmumu aizdevumu izsniegšanu īpašniekiem, valdes locekļiem un darbiniekiem, vērtē kā atvadu sveicienu demisionējušajam vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam, kurš arī aizņēmies naudu no sev piederošās Sensum Solutions.

Sprūdžs Saeimā nestrādās

1.decembrī amatu atstājušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs, kurš jau iepriekš izstājies no Reformu partijas, atteicies arī no iespējas atjaunot Saeimas deputāta mandātu un atgriezīsies biznesā, portālu Diena.lv informēja Sprūdžs.

Edmunds Sprūdžs: svešais starp savējiem

Edmunds Sprūdžs aiziet no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata, paziņojis arī par izstāšanos no Reformu partijas, un daudzas pazīmes liecina, ka viņš jau sen bija atsvešinājies no partijas vadības. Arī viņa darbība ministra amatā tiek vērtēta pretrunīgi, jo Sprūdžs paļāvies tikai uz sevi un reti uzklausījis citu ieteikumus.

Sprūdžs izstājas no Reformu partijas

Priekšpēdējo dienu amatā esošais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs nolēmis izstāties no Reformu partijas (RP), kura esot pievīlusi vēlētāju tai dāvāto uzticību, portālam Diena.lv pastāstīja ministra pārstāve Maija Pētermane.

Vilnītis: Ministres pienākumu pildīšanai Kalniņai-Lukaševicai nav vajadzīgs ieskriešanās periods

Reformu partijas (RP) izvirzītajai vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata kandidātei Zandai Kalniņai-Lukaševicai ir atbilstoša darba pieredze valsts pārvaldē, lai viņa varētu nekavējoties pilnvērtīgi sākt pildīt ministres pienākumus, aģentūrai LETA atzina RP domes priekšsēdētājs, partijas valdes loceklis un Liepājas pilsētas domes deputāts Jānis Vilnītis, kurš pats atteicās no kandidēšanas ministra amatam.

Sprūdža krēslam virzīs Kalniņu-Lukaševicu

Reformu partija (RP) vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam virzīs Saeimas deputāti Zandu Kalniņu-Lukašēviču - šāds lēmums pieņemts 25.novembrī notikušajā apvienotajā RP valdes un Saeimas frakcijas sēdē, portālu Diena.lv informēja RP Saeimas frakcijas pārstāvis Mārtiņš Etkins.

Sprūdžs norāda uz spiedienu; Demiters nepieļauj viņa palikšanu amatā

Par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža palikšanu amatā nevar būt ne runas, Dienai pirmdien sacīja Reformu partijas (RP) līderis Edmunds Demiters. Viņa vadītais politiskais spēks Zolitūdes traģēdijas trešajā sēru dienā nav atcēlis iepriekš plānoto valdes sēdi, kurā nolemts izvirzīt jauno ministra kandidātu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide