Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Festivāls Rīga Jūrmala

Mūzikas festivāls Rīga Jūrmala ieguvis The Red Jackets uzlecošo eksporta zvaigžņu apbalvojumu

Ceturtdien, 21. novembrī, Valmieras drāmas teātrī norisinājās eksporta atbalsta kustības The Red Jackets organizētais Eksporta izcilības forums, kura laikā, valsts augstākajām amatpersonām klātesot, jau ceturto reizi tika paziņoti pašmāju daudzsološākie jaunie eksportētāji un uzlecošās eksporta zvaigznes. Uzlecošo eksporta zvaigžņu Rising Stars apbalvoto skaitā ir arī mūzikas festivāls Rīga Jūrmala, informēja festivāla pārstāvji.

Ambīcijas ir lielas. Klasiskās mūzikas festivāls Rīga Jūrmala izziņojis 2020. gada vasaras sezonas programmu

Četri izcili orķestri, spožas zvaigznes un spilgtākie jaunie talanti divdesmit koncertos – šāds ir nākamā gada vasarā gaidāmā mūzikas festivāla Rīga Jūrmala programmas apsolījums, kurš izsludināts šīs nedēļas sākumā. Ir īstais laiks iepazīties ar festivāla programmu, jo biļešu tirdzniecība uz koncertiem sāksies jau 20. novembrī.

Ar pieciem izciliem koncertiem izskan mūzikas festivāla Rīga Jūrmala trešā nedēļas nogale

Ar pieciem izciliem koncertiem izskanējusi jaunā mūzikas festivāla Rīga Jūrmala trešā nedēļas nogale, kuras centrā bija īpaši gaidīti koncerti ar Izraēlas filharmoniskā orķestra un diriģenta Zubina Metas dalību. Skatītājus sajūsmināja tādi solisti kā pianisti Juidzja Vana, Jans Ļiseckis, Deniss Kožuhins un vijolniece Aleksandra Konunova, informēja festivāla sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Ar Izraēlas filharmoniskā orķestra koncertu noslēdzas festivāla Rīga Jūrmala trešā nedēļas nogale

Šodien, 25. augustā, ar Izraēlas filharmoniskā orķestra (IFO) koncertu noslēgsies mūzikas festivāla Rīga Jūrmala trešā nedēļas nogale. Leģendārā diriģenta Zubina Metas vadībā izskanēs Hektora Berlioza Fantastiskā simfonija un Sergeja Rahmaņinova Trešais klavierkoncerts ar pianisti Juidzju Vanu pie klavierēm. Koncertu tiešraidē ekskluzīvi varēs vērot replay.lv, bet plkst. 22.35 – Latvijas Televīzijas ēterā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide