Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Festivāls Rīga Jūrmala

Noslēdzies klasiskās mūzikas festivāls Rīga Jūrmala

Ar diviem grandioziem Baireitas festivāla orķestra un slavenā pašmāju diriģenta Andra Nelsona koncertiem, kā arī virtuozo mākslinieku Mao Fudzitas un vijolnieka Marka Buškova uzstāšanos noslēdzies starptautiskais simfonisko orķestru festivāls Rīga Jūrmala.

Jau šodien Karaliskais Concertgebouw orķestris atklās trešo festivāla Rīga Jūrmala nedēļu

Piektdien, 27.augustā, Jūrmalā, Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē izskanēs pirmais mūzikas festivāla Rīga Jūrmala trešās nedēļas koncerts, kurā uzstāsies pasaules slavenais Amsterdamas Karaliskais Concertgebouw orķestris diriģenta Daniela Hārdinga vadībā. 28. augustā turpat Dzintaros kopā ar Concertgebouw orķestri uzstāsies ievērojamā amerikāņu dziedātāja, soprāns Renē Fleminga, kas ir viena no izcilākajām mūsdienu izpildītājmāksliniecēm.

FOTO: Spožākie foto mirkļi no aizvadītās Rīga Jūrmala festivāla nedēļas nogales

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. augustam, norisinājās otrā no četrām klasiskās mūzikas festivāla Rīga Jūrmala nedēļas nogalēm. Festivāla apmeklētāji varēja baudīt piecus kamermūzikas koncertus pasaules izcilāko interpretu vadībā un piedalīties Muzikālajā vakarā ar Ekselenci ar nesteidzīgu muzikālo pikniku Rīgā, Kronvalda parkā. Savukārt Miša Maiska vadībā kopā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju notika čella meistarklase jaunajiem talantiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide