Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Gints Grūbe

Tapis jauns interneta raidījums par kino Latvijā un pasaulē

Latvijā tapis interneta raidījums (podkāsts) Mans draugs – kino cilvēks, kas vēsta par jaunākajām kino aktualitātēm un analizē kā filmas, tā arī kino norises Latvijā un pasaulē, informēja raidījuma veidotāja Paula Bērziņa.

Septembrī pirmizrādi piedzīvos Ginta Grūbes un Jāka Kilmī dokumentālā filma Spiegs, kurš mans tēvs

Latvijas kinoteātros 5. septembrī pirmizrādi piedzīvos režisoru Ginta Grūbes un Jāka Kilmi dokumentālā filma Spiegs, kurš mans tēv. Filma ir tulkotājas un atdzejotājas Ievas Lešinskas-Geiberes personiskais stāsts par viņas tēvu – divu politisko lielvaru, ASV un PSRS, dubultaģentu aukstā kara laikā, informēja filmas komunikācijas konsultante Marta Lagzdiņa.

Grūbi atbrīvo no amata NEPLP

Saeimas deputāti ceturtdien balsojumā vienprātīgi atbrīvoja no amata Nacionālās elektronisko un plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekli Gintu Grūbi, kurš iepriekš bija izteicis vēlēšanos aiziet no darba padomē.

Zaļzemnieki kāro Grūbes vietu

Kad pirms nedaudz vairāk nekā trīs gadiem Saeima izraudzījās piecus Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) jaunos locekļus, Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) bija opozīcijā. Tās intereses toreiz koalīcijai nebija saistošas. Taču tagad, kad Saeimai būs jāievēl jauns pārstāvis darbam padomē, ZZS vēlētos, lai tajā strādātu šim politiskajam spēkam pieņemams vai pat tā izraudzīts cilvēks, Dienai atzina ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Sašūpo NEPLP un LTV kuģus

Par Latvijas Televīzijas (LTV) pārraudzību atbildīgais Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Gints Grūbe pirms nedēļas iesniedza atlūgumu, un tikai no Saeimas deputātu tālākas rīcības atkarīgs, vai netiks paralizēta LTV darbība. Šādi radušos situāciju skaidro NEPLP priekšsēdētājs Ainārs Dimants, piebilstot, ka Grūbes atlūgumu nedrīkstētu akceptēt, pirms nav atrasts viņa aizvietotājs.

Grūbe aiziet no NEPLP

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Gints Grūbe nolēmis atkāpties no amata, portāls Diena.lv uzzināja NEPLP. Par šo Grūbes lēmumu informēti arī pārējie padomes locekļi. Atbilstoši Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumam NEPLP par Grūbes atlūgumu ceturtdien informēs Saeimu.

NEPLP loceklis Grūbe par amatu savienošanas pārkāpumiem saņēmis 250 eiro sodu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pērn, izskatot administratīvā pārkāpuma lietas materiālus par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekli Gintu Grūbi, konstatēja, ka viņš aizliegti savienojis valsts amatpersonas amatu, par ko saņēmis 250 eiro sodu, liecina informācija KNAB mājaslapā.

NEPLP bezprincipialitāte un inertums – vienkārša neprofesionalitāte vai reāls drauds valsts drošībai?

"Aukstā kara" laiki atgriežas – tā šodien vaimanā daudzi mūsu politiķi, gluži kā no letarģiskā miega pamodušies, neaptverot, ka šis "aukstais karš", kas vērsts pret mūsu valsti, nav rimies ne brīdi kopš tā laika, kad atkarojām savu neatkarību. Notikumi Ukrainā ar savu skarbumu un relatīvo tuvumu Latvijas robežām beidzot atvēruši nevienas vien acis – šis ideoloģiskais karš nav tikai varenās kaimiņvalsts rotaļas starptautiskās politikas telpā, tas jebkurā brīdi var pāraugt reālā darbībā un novest pie Latvijas valstiskuma likvidācijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide