Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Gints Grūbe

Noslēdzas vēsturiskās daudzsēriju filmas Emīlija. Latvijas preses karaliene filmēšana

Jūnijā noslēdzas filmēšanas periods septiņu sēriju filmai Emīlija. Latvijas preses karaliene – projektam, kurš 2020. gada septembrī tika atbalstīts Nacionālā kino centra un Kultūras ministrijas izsludinātajā konkursā par nozarei piešķirto papildu finansējumu ārkārtas situācijā. Seriāls top studijā Mistrus Media, to veido režisori Kristīne Želve, Andis Mizišs, Dāvis Sīmanis un Gints Grūbe, galvenajā lomā – aktrise Guna Zariņa, pirmizrāde – jau šoruden, informēja producents Gints Grūbe.

Filmas Lustrum recenzija. Patiesība dara brīvu

Režisora Ginta Grūbes dokumentālajā filmā Lustrum ir gan aktuāli vēsturiskas, gan kinematogrāfiskas kvalitātes – tā ir filma, nevis televīzijas raidījums

Novembrī notiks Ginta Grūbes Simtgades filmas Lustrum pirmizrāde

Nacionālā Kino centra programmu Latvijas filmas Latvijas simtgadei novembrī turpinās producenta un režisora Ginta Grūbes dokumentālā filma Lustrum, kas veidota sadarbībā ar scenārija līdzautori Sanitu Jembergu un runā par čekas metodēm un VDK aģentiem Latvijā, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Grūbi atbrīvo no amata NEPLP

Saeimas deputāti ceturtdien balsojumā vienprātīgi atbrīvoja no amata Nacionālās elektronisko un plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekli Gintu Grūbi, kurš iepriekš bija izteicis vēlēšanos aiziet no darba padomē.

Zaļzemnieki kāro Grūbes vietu

Kad pirms nedaudz vairāk nekā trīs gadiem Saeima izraudzījās piecus Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) jaunos locekļus, Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) bija opozīcijā. Tās intereses toreiz koalīcijai nebija saistošas. Taču tagad, kad Saeimai būs jāievēl jauns pārstāvis darbam padomē, ZZS vēlētos, lai tajā strādātu šim politiskajam spēkam pieņemams vai pat tā izraudzīts cilvēks, Dienai atzina ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Sašūpo NEPLP un LTV kuģus

Par Latvijas Televīzijas (LTV) pārraudzību atbildīgais Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Gints Grūbe pirms nedēļas iesniedza atlūgumu, un tikai no Saeimas deputātu tālākas rīcības atkarīgs, vai netiks paralizēta LTV darbība. Šādi radušos situāciju skaidro NEPLP priekšsēdētājs Ainārs Dimants, piebilstot, ka Grūbes atlūgumu nedrīkstētu akceptēt, pirms nav atrasts viņa aizvietotājs.

Grūbe aiziet no NEPLP

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Gints Grūbe nolēmis atkāpties no amata, portāls Diena.lv uzzināja NEPLP. Par šo Grūbes lēmumu informēti arī pārējie padomes locekļi. Atbilstoši Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumam NEPLP par Grūbes atlūgumu ceturtdien informēs Saeimu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide