Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jānis Dūklavs

Dūklavs nākamnedēļ Briselē piedalīsies diskusijā par lauksaimniecības politikas reformu

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) nākamnedēļ, 17. un 18.decembrī, piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sēdē, kurā turpināsies diskusijas par Eiropas Komisijas (EK) piedāvāto ES Kopējās lauksaimniecības politikas reformu pēc 2020.gada, aģentūru LETA informēja Zemkopības ministrijā.

SAB vērtē informāciju par Dūklava darījumu partnera saistību ar Krievijas armijas pasūtījumiem

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) vērtē publiski izskanējušo informāciju, ka zemkopības ministra Jāņa Dūklava (ZZS) partneris ražotnē Piebalgas alus, Krievijas uzņēmējs Igors Šeheļevs, būvē kuģus Krievijas armijai. SAB izskanējušo informāciju ir pieņēmis vērtēšanai, aģentūrai LETA sacīja biroja pārstāve Iveta Maura. Dūklavam kā valdības loceklim ir pielaide valsts noslēpumam, par kuras izsniegšanu, neizsniegšanu vai anulēšanu ministriem lemj SAB. SAB galvenie uzdevumir izlūkošana, pretizlūkošana un valsts noslēpuma aizsardzība.

Kad aliņā peldas Krievijas karakuģi

Daudzus samulsinājusi ziņa, ka zemkopības ministra Jāņa Dūklava partneris ražotnē Piebalgas alus Krievijas uzņēmējs Igors Šeheļevs būvē kuģus Krievijas armijai.

Dūklavs par iespējamo interešu konfliktu: Ne jau KNAB pirmais interesējās, gan jau bija iesniegums

"Domāju, ka ne jau Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pirmais interesējās par to, gan jau bija kāds iesniegums. Nezinu, kas bija pirmais, kas interesējās, vai man ir vai nav interešu konflikta," Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma taujāts par KNAB sākto pārbaudi par viņa iespējamo ieinteresētību depozīta sistēmas ieviešanas bremzēšanā, atbildēja zemkopības ministrs un alus ražotāja Piebalgas alus līdzīpašnieks Jānis Dūklavs (ZZS).

KNAB vērtēs Dūklava rīcību saistībā ar atkritumu depozīta sistēmas ieviešanu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izvērtēs informāciju par zemkopības ministra un Piebalgas alus līdzīpašnieka Jāņa Dūklava (ZZS) rīcību saistībā ar atkritumu depozīta sistēmas ieviešanu. Atkritumu depozīta sistēmas ieviešana pašlaik atkal ir piebremzēta, jo pret to iebilda Zemkopības ministrija (ZM), kuru vada Dūklavs. Iecerētā sistēma viņu varētu tieši skart kā alus rūpnīcas līdzīpašnieku.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide