Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Jevgēņijs Paškevičs

Gerda klusē, puiši runā

Kinorepertuāra loterija šonedēļ noliek blakus divas atšķirīgas, bet vienā sakņu sistēmā balstītas filmas – Ko zina Klusā Gerda un Kino un mēs.

NKC 2016. gada filmu ražošanas konkursā atbalstītas trīs spēlfilmas

Noslēdzies Nacionālā kino centra (NKC) izsludinātais 2016. gada filmu ražošanas konkurss, un publiski izziņoti konkursa rezultāti – valsts atbalstu ražošanas uzsākšanai saņem trīs spēlfilmas, piecas animācijas filmas un deviņas dokumentālās filmas, atbalstīti arī astoņi projekti, kuru ražošana uzsākta jau 2015. gadā, informēja NKC pārstāve Kristīne Matīsa.

Ciklā Diagnoze - kino Jevgēņija Paškēviča filma Cilvēka dienas

Turpinot šoruden aizsākto kino vakaru ciklu – latviešu filmu sēriju Diagnoze – kino, 7. novembrī LKA Rīgas Kino muzejā tiks izrādīta Jevgēņija Paškēviča filma Cilvēka dienas (1989). Filma tiks demonstrēta, atzīmējot režisora 65. jubileju, pirms seansa paredzēta tikšanās ar autoru.

Intervija ar Jevgeņiju Paškeviču. Oskarotās ēnu spēles

No 12. oktobra kinoteātros skatāma Lielo Kristapu 2012 saņēmusī spēlfilma Golfa straume zem leduskalna, kura plūst uz Amerikas pusi.Filmu Golfa straume zem leduskalna pēc franču rakstnieka Anatola Fransa darbu motīviem režisors ir veidojis 12 gadu un gluži kā viens no viņa filmas galvenajiem varoņiem Teofiliuss ar savu gleznoto Lilitu ir izkuģojis cauri visām vētrām un nokļuvis galapunktā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide