Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Lielo pilsētu asociācija

Valainis: Nekādu būtisku pārsteigumu jaunajā Pašvaldību likumā nav

Pēc pirmā vērtējuma jaunajā Pašvaldību likumā nav redzami kādi būtiski pārsteigumi vai novitātes, jo viss tajā rakstītais ir izskanējis iepriekš darba grupās, aģentūrai LETA teica Latvijas lielo pilsētu asociācijas (LLPA) izpilddirektors, Saeimas deputāts Viktors Valainis (ZZS).

Lielo pilsētu asociācija EK lūdz skaidrot Delnas finansēšanu par Skanstes tramvaja projekta uzraudzību

Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) nosūtījusi vēstuli, adresētu Eiropas Komisijas Reģionālās politikas komisārei Korinai Krecu un pārstāvniecības Latvijā vadītājai Innai Šteinbukai, lūdzot sniegt informāciju par projektu Integritātes pakti – pilsonisks kontroles mehānisms ES fondu aizsardzībai, kura ietvaros biedrībai Sabiedrība par atklātību Delna piešķirti 356 731 eiro Skanstes tramvaja līnijas projekta finansējuma izlietojuma uzraudzībai, vēsta LLPA.

Kučinskis: Pēc Sprūdža jebkuram ministram ir diezgan lielas iespējas

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors Māris Kučinskis intervijā Sandrim Točam.Fragments no intervijas:Kā vērtējat ministru maiņu Vides un reģionālās attīstības ministrijā?Protams, ka jebkuram ministram, kas pēc Spūdža kunga nāk, ir tādas... diezgan lielas iespējas. Attiecības var būt labas vai sliktas, bet pēdējo pusgadu ar šo ministru to vispār vairs nebija.

LLPA pieprasīs ārkārtas tikšanos ar Ministru prezidentu par budžeta jautājumiem

Trešdien Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) biedri vienojās par steidzamas tikšanās pieprasīšanu ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski līdz Ministru kabineta lēmuma pieņemšanai par finansējuma piešķiršanu jaunām politikas iniciatīvām 2014.-2016.gadam, lai izskatītu pašvaldībām aktuālākos jautājumus saistībā ar valsts budžetu 2014.gadam, portālu Diena.lv informēja LLPA.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide