Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Londonas grāmatu tirgus

Latvijas delegācija dodas uz Londonas grāmatu tirgu

Laikā no 12. līdz 14. martam norisināsies Londonas grāmatu tirgus (The London Book Fair), kurā sesto gadu pēc kārtas ar nacionālo stendu tiks pārstāvēta arī Latvijas literatūras nozare, informēja platformas Latvian Literature pārstāvji.

Dienas Grāmata Londonas grāmatu tirgū saņem izcilības balvu

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB), kā arī izdevniecības Dienas Grāmata un Zvaigzne ABC otrdienas vakarā Londonas grāmatu tirgū katra savā kategorijā saņēma Starptautisko izcilības balvu 2018, aģentūru LETA informēja platformas Latvian Literature pārstāve Anete Konste.

Latvija - goda viesu valstu starpā Londonas grāmatu tirgū

No 10. līdz 12. aprīlim norisinās Londonas grāmatu tirgus, kurā par goda viesu valstīm šogad izvēlētas Latvija, Lietuva un Igaunija. Pateicoties šim notikumam, grāmatu tirgū un citur Londonā aprīlī notiks vairāk nekā 40 ar Latvijas literatūru saistīti pasākumi, portālu Diena.lv informēja platformas Latvian Literature pārstāve Anete Konste.

Londonā notiks Imantam Ziedonim veltīti pasākumi

Londonas grāmatu tirgū, kas norisināsies no 10. līdz 12. aprīlim, Fonds Viegli kopā ar Imanta Ziedoņa muzeju prezentēs pirmo Ziedoņa dzejas izdevumu angļu valodā – grāmatu The 1001st Blakish-Blue Night un uzstāsies ar lekciju Radīts Latvijā: Imants Ziedonis kā brīvības, prieka un radošuma simbols, kā arī notiks trīs koncerti, kuros piedalīsies fonda mūziķi un draugi, informēja Fonda Viegli pārstāve Elizabete Lazda.

Londonas grāmatu tirgū izrādīs filmu Knutifikācija

Londonas grāmatu un ekrāna nedēļas (London book and screen week) ietvaros 11. aprīlī plkst. 18:30 Francijas institūta kinoteātrī Cine Lumiere Londonā tiks demonstrēta Ivara Tontegodes dokumentālā filma Knutifikācija, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Krsitīne Matīsa.

Mēs nevaram skatīties tikai savā nabā

Lai akcentētu, ka literatūra nenozīmē tikai romānus un dzejoļus, Londonas Grāmatu tirgum sagatavoti arī septiņi kultūrvēsturiski izdevumi un divi viens otru papildinoši bērnu grāmatu ilustratoru katalogi

Introvertu lidmašīna uz Londonu

Mērķtiecīgā gatavošanās Starptautiskajam Londonas grāmatu tirgum jau kopš 2014. gada Latvijas literatūras tulkojumu skaitu stabili trīskāršojusi

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide