Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Trešdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Receptes

Sidra un kalvadosa āboli

Turpinot stāstu par sidru un kalvadosu, interesants fakts – Normandijā patlaban aug ap septiņiem miljoniem ābeļu, kuru augļi nav domāti galdam, bet sidra un kalvadosa gatavošanai. Kopumā tās ir ap 2000 dažādu šķirņu. Šo šķirņu āboli ir daudz mazāki par galda āboliem.

Kafijas un piena putu dzēriens

Tipiska diena Itālijā sākas un nereti arī beidzas ar kafiju. Tās gatavošana un baudīšana ir viena no nācijas identitātes zīmēm.

VIDEO, FOTO: 1. septembra jeb Zinību dienas brokastu recepšu idejas

“Mācību gada pirmā diena ir svētku diena. Tas ir jauns sākums, pat ja skolēnam tā nav 1., bet gan 10. klase. Tāpēc ir skaisti, ja ģimene šo dienu sagaida un pavada svinīgā noskaņā – sākot ar svētku brokastīm,” teic trīs skolēnu mamma, Rimi Bērniem eksperte Inga Akmentiņa-Smildziņa. Viņa kopā ar saviem bērniem iesaka vienkāršas un lieliskas receptes 1. septembra rīta maltītei.

Atkal ēdam mājās

Ekonomiskā krīze un lielo kompāniju pāreja uz daļēji vai pilnībā attālinātu darbu arvien vairāk cilvēku atgriež mājās. Līdz šim veiksmīgās kompānijas tagad ievēro taupības režīmu, ne tikai samazinot korporatīvo izklaižu budžetu, bet arī biroju izmērus un prasību nākt uz darbu klātienē katru dienu. Arī paši strādājošie rūpīgāk seko saviem personīgajiem bankas kontiem. Tāpēc cilvēki arvien vairāk laika pavada savās mājās un virtuvē – vai nu gatavo veselīgas maltītes paši, vai pasūta ēdienu ārpusē, taču pusdieno un vakariņo ģimenes lokā mājās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide