Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Receptes

Gaileņu risoto

Kad sēņu sezonā gaileņu mērcīte baudīta jau daudzas reizes, bet mežā sēņu joprojām netrūkst, pagatavojiet sēņu risoto

Kā radās populārais riekstu krēms

Septembra pirmajās dienās smērēju brokastu maizes saviem skolniekiem un tā nolēmu noskaidrot, kā īsti radies populārais riekstu krēms nutella?

Vārām un marinējam

Septembrī galvenais darbs un vaļasprieks virtuvē ir konservēšana.

Plūmju laiks dārzā un cepeškrāsnī

Svaigā veidā plūmes nav manu augļu topa galvgalī – pat saldākās, sulīgākās, «treknākās» varu apēst labi ja vienu vai divas. Tomēr plūmes man patīk, un parasti, tuvojoties rudenim, tās tādā vai citādā ceļā manā virtuvē nokļūst vismaz vairāki kilogrami. Atliek vien izdomāt, ko no tām pagatavot. Grāmatās raksta, ka plūmes gastronomiskajā pielietojumā līdzinās ķiršiem un persikiem, nektarīniem un aprikozēm – kur lieto vienus, tur var droši lietot otrus. Es pati vairāk sliecos uz plūmes – āboli versiju.

SestDienas receptes: Saulainas uzkodas lietainās dienās

Pēc karstuma iestājies lietains periods, bet vasara turpinās, tāpēc priecājamies! Gatavojam dārza veltes, kombinējam ar sieriem, riekstiem, garšvielām un citiem produktiem – uzkodu klāsts, kā zināms, ir neizsmeļams. Īpaši vasaras pilnbriedā.

Šokolādes našķi ar meža veltēm

Našķoties dažkārt nemaz nav slikti, protams, saprātīgi un ar kvalitatīviem gardumiem. Tumšā šokolāde uzskatāma par vērtīgu antioksidantu, dzelzs, magnija, vara un šķiedrvielu avotu. Tā uzlabo koncentrēšanās spējas un paaugstina serotonīna daudzumu smadzenēs, tātad – uzlabo garastāvokli. Papildināta ar riekstiem un dabas veltēm, tā ir vērtīgs enerģijas avots.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide