Laika ziņas
Šodien
Migla

Skeitbords

Skeitbordists Kuzmins kļuvis par pasaules čempionu

Ar augstākajiem rezultātiem Latvijas skeitborda vēsturē no pasaules čempionāta atgriezies Jānis Kuzmins, kurš kļuvis par pasaules čempionu, vēsta Latvijas Skeitborda federācijas prezidente Lienīte Skaraine.

Madars Apse aicina uz vērienīgām skeitborda sacensībām jaunajā Barona ielas skeitparkā

Augusta pirmajā nedēļas nogalē - 4. un 5. augustā - pasaulē labākie ekstrēmo sporta veidu profesionāļi savā starpā sacentīsies Centra sporta kvartālā. Skeitborda un BMX frīstaila sportisti no visas pasaules ieradīsies Rīgā, lai piedalītos Simple Summer Session 2018 sacensībās. Pasākums norisināsies pavisam nesen atklātajā Centra sporta kvartāla betona skeitparkā.

Madars Apse aicina uz Latvijā lielāko skeitborda tūri

No 23. maija līdz 2. jūnijam Latvijā notiks lielākā skeitborda tūre, kuru organizē Latvijā un pasaulē populārais skeitbordists Madars Apse. Tūrē vairāku lielāko Latvijas pilsētu ielās varēs sastapt pasaulē atzītus skeitbordistus un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Elbakjans: Skeitbords un BMX freestyle olimpisko spēļu programmā – tā ir pagalma runča kastrācija

Jau kādu laiku tiek apspriests jautājums par ekstrēmo un ielu sporta veidu iekļaušanu Olimpisko spēļu programmā, jo jau 2020.gadā Tokijas Vasaras olimpisko spēļu programmā tiks iekļauti tādi sporta veidi kā BMX freestyle, skeitbords un 3 pret 3 basketbols. Starptautiskās ielu sporta un kultūras konferencē Zāles nelabvēlīgām apkaimēm (Medicines for World’s Ghettos) šis jautājums izraisīja asas diskusijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide