Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Uzvarētāji

Zināmi Vislatvijas 9. klašu konkursa Kas notiek? uzvarētāji

Laikraksta Diena mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursā 9. klašu skolēniem Kas notiek? šogad uzvaru svinēs 121 skolēns. Konkurss šogad pārsteidza ar īpaši āķīgiem jautājumiem par aizvadītā gada notikumiem Latvijā un pasaulē, taču arī šogad ir noskaidroti zinošākie devītklasnieki, vērtējot vairāk nekā 11 000 skolēnu darbus no Latvijas skolu 586 klasēm.

World Press Photo izstāde būs apskatāma arī Rīgā

Prestižo Pasaules preses foto gada fotogrāfijas balvu šogad ieguvis zviedru fotogrāfa Pola Hansena (Paul Hansen) uzņēmums, kurā iemūžināts izraēliešu un palestīniešu konflikts, piektdien paziņoja žūrija Amsterdamā. No 13. maija līdz 3. jūnijam World Press Photo izstāde būs apskatāma arī Rīgā, informē biedrība ISSP.

Par Latvijas skanīgāko dziedošo ģimeni kļuvusi Tihovsku ģimene

Svētdien, 9.decembrī, tika noskaidroti LNT sirsnīgā projekta Dziedošās ģimenes uzvarētāji. Pēc skatītāju un žūrijas balsojuma divpadsmit nedēļu ilgušajā projektā uzvarēja Tihovsku ģimene no Ludzas, kas kļuva par Latvijas skanīgāko ģimeni un ieguva galveno balvu - 5000 eiro. Godpilno otro vietu ieguva Baumaņu ģimene no Aizkraukles, bet trešajā vietā ierindojās Pavlovsku ģimene no Rēzeknes.

Sacensībās Magic Dance 2012 uzvar Vācijas čempioni

Pasaules atklātajās reitinga sacensībās Latīņamerikas dejās _Magic Dance 2012 _uzvarējuši Vācijas čempioni Marius Andrejs Balans un Nina Bezzubova. Sacensībās, kuras nedēļas nogalē norisinājās izstādes Magic Dance Expo ietvaros Ķīpsalas izstāžu kompleksā, piedalījās kopumā 700 dalībnieku. 

Uzvar skolēnu ideja par presētu pienu

Nedēļas nogalē rīkotajā Skolēnu Mācību uzņēmumu starptautiskajā festivālā par labāko tika atzīta Nīderlandes skolēnu ideja par presētu sauso pienu. Uzvaru nīderlandieši izcīnīja sīvā konkurencē ar pārējiem festivāla dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Beļģijas, Norvēģijas, Turcijas, Ēģiptes un Krievijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide