Valērijs Šabala

Šabala kompensācijas laikā skaisti izrauj Sūduvai uzvaru

Latvijas uzbrucējs Valērijs Šabala svētdien guva vārtus Lietuvas A līgas futbola čempionāta spēles otrā puslaika kompensācijas laika priekšpēdējā minūtē, izraudams Marijampoles Sūduva komandai uzvaru.

Valērijs Šabala: Latvijas futbola Rūnijs

Aizvadītais futbola gads Latvijas jaunajam un perspektīvajam futbolistam Valērijam Šabalam bijis raibs kā dzeņa vēders. Mēģinot spert nākamo karjeras soli, tas izrādījies vēl sarežģītāk, nekā gaidīts. Nomainīti četri klubi: Rīgas Skonto, beļģu grands Club Brugge, Kipras Anorthosis un izcīnīta Čehijas bronzas godalga ar FK Jablonec.

Šabala: Treneris Kiprā gribēja tikt vaļā no manis

Ar vienu no Latvijas labākajiem futbolistiem Valēriju Šabalu tikāmies aprīļa vidū Liberecā. Jabloneca, kurā viņš dzīvo, ir pavisam netālu - padsmit kilometru attālumā -, un starp abām pilsētām kursē arī tramvajs. Mazajā Jablonecā īsti neesot ko darīt, tāpēc komandas spēlētāji ir bieži viesi Liberecā.

Šabala oficiāli pievienojies Čehijas klubam Jablonecas Baumit

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Valērijs Šabala panācis galējo vienošanos un līdz sezonas beigām no Beļģijas kluba Club Brugge izīrēts Čehijas augstākās līgas komandai Jablonecas _Baumit._Kā vēsta Baumit komanda, Šabala sekmīgi izgājis medicīniskās un fiziskās pārbaudes, kā arī pārliecinājis trenerus par savu noderību.

Šabalu padzen no Anorthosis futbolistu treniņa

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Valērijs Šabala pirmdien tika padzīts no Kipras vienības Anorthosis Famagusta treniņa un nosūtīts trenēties pie otrās komandas, vēsta vairāki vietējie mediji.Anorthosis Famagusta futbolisti svētdien vietējā čempionāta mačā savā laukumā ar 2:0 (2:0) uzveica Larnakas Ermis komandu, taču Šabala šajā mačā laukumā nedevās.

Šabala pēc nokavēto pusdienu skandāla atgriežas laukumā, taču neglābj Anorthosis futbolistus no zaudējuma

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Valērijs Šabala pirmdien laukumā devās uz maiņu, taču nespēja glābt Larnakas Anorthosis Famagusta komandu no zaudējuma Kipras čempionāta mačā.Anorthosis Famagusta savā laukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās Limasolas Apollon futbolistiem.Vienīgos vārtus šajā cīņā guva argentīnietis Gastons Sanhoijs, kurš izcēlās 57.