Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Mazas vannas istabas iekārtošana – ko ņemt vērā?

Dzīvojot mājoklī, kas celts pirms vairākiem gadu desmitiem, nereti nākas samierināties ar mazu vannas istabu. Ko iesākt, ja vēlies vairāk plašuma? Arī gadījumā, ja telpu nav iespējams fiziski palielināt, to pareizi iekārtojot, var panākt pārsteidzošus rezultātus! Turpini lasīt un uzzini, kam pievērst uzmanību, ja dienaskārtībā ir mazas vannas istabas iekārtošana!
Reklāmraksts

Kā pārliecināties, vai pārdevēja norādītā auto vēsture atbilst patiesībai?

Ja esi atbildīgs auto pircējs, pirms automašīnas iegādes noteikti pārliecināsies ne tikai par tās pašreizējo stāvokli, bet arī vēsturi. Kā uzzināt, kāda ir patiesā auto vēsture, ņemot vērā, ka lietotu transportlīdzekļu tirgotājiem to patīk “piepušķot”? To uzzināsi šī raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Kāds kredīts īpašuma iegādei ir vajadzīgs Tev?

Pašam savs īpašums – tas ir daudzu cilvēku karstākais sapnis, bet ceļā uz šo mērķi sagaidāms ne viens vien izaicinājums. Kur jāņem kredīts? Cik izmaksās hipotēka? Vai varēšu atmaksāt aizdevumu? Ja nezini, no kura gala pieiet šiem jautājumiem, lasi tālāk un iepazīsties ar praktiskiem īpašuma iegādes padomiem!
Reklāmraksts

5 ieteikumi, kas palīdzēs sagatavoties mājokļa remontam

Veikt mājokļa labiekārtošanas darbus paša spēkiem var būt grūts uzdevums. Tomēr tas sniedz arī vairākus ieguvumus - pirmkārt, tas parasti ir ekonomiski izdevīgāk, otrkārt, tas sniedz pārliecību, ka darbā izmantoti tikai vislabākie materiāli. Lai remonts izdotos veiksmīgi, svarīga ir rūpīga sagatavošanās. Neatkarīgi no tā - plānojat veikt tikai nelielu kosmētisko remontu vai arī ieguldīt renovācijā, ir skaidri jādefinē uzdevumi, jāpiemeklē atbilstošs aprīkojums un jāpārliecinās, ka darba vieta ir droša. Turpinājumā 5 ieteikumi, kas palīdzēs sagatavoties remontam un bez lieka satraukuma paveikt plānoto.
Reklāmraksts

Iepirkšanās gids: Uzziniet visu svarīgāko par dīvāna iegādi

Dzīvojot savā vai īrētā dzīvoklī vai mājā, Jums, visticamāk, ir savs dīvāns. Un, ja tāda nav, tad pastāv iespēja, ka plānojat šīs mēbeles iegādi. Dīvāns ir viens no centrālajiem mājokļa objektiem, kas tiek aktīvi izmantots. Uz tā atpūšamies pēc garas darba dienas, pavadām laiku ar tuviniekiem un uzņemam ciemiņus. Lai ieguldījums būtu tā vērts, dīvāni jāizvēlas pārdomāti un nesasteigti. Tādēļ šajā rakstā mēs esam apkopojuši svarīgus padomus, kas Jums palīdzēs nopirkt tieši tādu dīvānu, kāds Jums nepieciešams.
Reklāmraksts

Must have juvelierizstrādājumi – rotaslietas birojam un ballītei.

Nepieciešamais juvelierizstrādājumu komplekts. Zelta un sudraba izstrādājumi ikdienas valkāšanai. Nopietna attieksme pret vienkāršu juvelierizstrādājumu izvēli, kas nepretendē uz kolekcijas vērtībām – tā ir mūsdienu laikabiedres, kura iesoļoja XIX gs. ar minimālu “sieviešu lietiņu” pamatkomplektu, galvenā atšķirība.
Reklāmraksts

Par ieguldījumu pieaugušo izglītības veicināšanā – pateicība Mēness aptiekai

Jau senatnē cilvēki saprata: mūžu dzīvo – mūžu mācies. Mūsdienās šis sakāmvārds nozīmē ne vien spēju uzkrāt pieredzi un jēgpilni to pielietot, bet arī vēlmi un varēšanu zināšanas papildināt, attīstīt profesionālās kompetences un prasmes. Ne mazu artavu pieaugušo tālākizglītībā sniedz darba devēji. Šoruden to ieguldījumu izvērtēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju. Par nozīmīgu ieguldījumu pieaugušo prasmju apguves veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanu darba vidē pateicības rakstu saņēma arī akciju sabiedrība Sentor Farm aptiekas, kas strādā ar zīmolu Mēness aptieka. Par to, kā uzņēmumā izdevies radīt visaptverošu tālākizglītības sistēmu, saruna ar personāla vadības direktori Baibu Pedraudzi.
Reklāmraksts

8 ieteikumi, kā saglabāt tīras un koptas grīdas ziemā

Rudenim un ziemai raksturīga ne tikai tumsa un aukstums, bet arī lietus, sniegs, dubļi un pretslīdes materiāli. Tas viss ieķeras ziemas apavu rievotajās zolēs un ātri vien nonāk telpās. Kā parūpēties par grīdas segumu un saglabāt telpās tīrību pat lietainā vai sniegotā laikā? Uzzināsiet, ja ieskatīsieties šajos astoņos vienkāršajos ieteikumos!
Reklāmraksts

Auto akumulators – dažas izplatītākās problēmas, kas liecina par būtisku akumulatora nolietojumu

Noteikti katrs auto vadītājs ir izjutis grūtības iedarbināt savu ikdienas auto ziemas apstākļos. Tas var notikt dažādu iemeslu dēļ, kā piemērām: auto akumulatora spēja veikt enerģijas izlādi, automašīnas startera bojājumi, degvielas filtra un degvielas sūkņa vai sistēmas aizsalšana, kā arī, to var ietekmēt pēdējā automašīnas apkopes reize jeb dzinēja eļļas un filtru maiņa.
Reklāmraksts

Interneta veikals VIGORIUS: elegantas rotaslietas tuviniekiem un mīļotajiem

Talantīgu meistaru radīto rotaslietu elegance un skaistums spēj pārsteigt pat pieredzējušus daiļuma cienītājus. Zelta un sudraba izstrādājumi ar dārgakmeņiem kļūs par brīnišķīgu dāvanu ģimenes svētkos vai kādā nozīmīgā datumā iepriecinās kolēģus un draugus svinīgā dienā. Taču, lai nekļūdītos un iegādātos vērtīgu rotaslietu, izvēlieties to uzticamā juvelierizstrādājumu veikalā, kuram ir nevainojama reputācija.
Reklāmraksts

7. un 8. decembrī uz Ziemassvētku iepirkšanos aicina Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus

7. un 8. decembrī Ķīpsalas izstāžu centrs Rīgas iedzīvotājus un viesus aicina uz īpašu pasākumu – šeit norisināsies Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus. Ķīpsalas izstāžu centrs, kas uz divām dienām pārtaps par Ziemassvētku pilsētiņu zem jumta, pulcēs vairāk nekā 350 tirgotāju no Latvijas, Lietuvas un kaimiņvalstīm. Tik daudz ražotāju zem viena jumta Ziemassvētku gadatirgū – īpašs gadījums. No idejām svētku galdam līdz dāvanām – iespaidīgs skaits ražotāju piedāvās visdažādākos izstrādājumus gada lielākajiem svētkiem.
Reklāmraksts

Skandināvu dizaina barošanas krēsliņš, kas mainās līdzi bērnam

Mēs vēlamies sniegt savām atvasēm to labāko, tādēļ pievēršam uzmanību, lai ikdienā izmantojamās lietas būtu drošas, kvalitatīvas, ergonomiskas un izgatavotas no bērnam draudzīgiem materiāliem. Piemēram, barošanas krēsliņš ir neatņemams piederums ikvienā ģimenē ar mazuli, un nav šaubu, ka vecāki meklē tādu modeli, kas būtu ražots no dabīga, izturīga un ilgi kalpojoša materiāla. Dizainakresli.lv barošanas krēsls atšķiras no citiem ar vairākām īpašībām, tai skaitā, ar to, ka tas aug līdzi Jūsu bērnam.
Reklāmraksts

Kā iegrožot savus tērēšanas paradumus šoziem?

Ziema mēdz būt barga. Tā ir auksta, drūma, dārga un stresa pilna. Bet ir dažas lietas, ko vari darīt, lai izvairītos no lieliem izdevumiem. Te būs daži noderīgi padomi, kā šajā ziemā ierobežot savus tērēšanas paradumus.
Reklāmraksts

Kāpēc Optibet ir labākais sporta bārs?

Tev interesē sporta pārraides, patīk garšīgi paēst un atpūsties lieliskā atmosfērā? Tad Tev noteikti ir vērts ienākt Optibet sporta bārā! Šī ir vieta, kas piemērota ne tikai aktīviem sporta faniem, bet arī ikvienam citam, kas vēlas atpūsties un labi pavadīt laiku. Turpinājumā lasi vairāk par to, ko šis sporta bārs piedāvā.
Reklāmraksts

Loģistikas un kravu pārvadājumu speciālisti – Ursus Forwarding

“Esam gandarīti par kopīgā sadarbībā paveikto. Gadu gaitā izveidojusies cieša sadarbība, jo kravas tiek piegādātas laikā un atbilstoši mūsu prasībām” – šī ir viena no daudzām klientu atsauksmēm, kuru varat izlasīt kravas pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu uzņēmuma Ursus Forwarding mājaslapā. Tā pasaka daudz par to, cik svarīgi tiem, kuriem nepieciešams transportēt kravas, ir pakalpojumu sniedzēja uzticamība, pieredze, precizitāte un profesionalitāte. Ursus Forwarding zina, kā nodrošināt augstākā līmeņa pakalpojumus ikvienam klientam.
Reklāmraksts

2 veidi, kā notīrīt rullo žalūzijas: soli-pa-solim shēma nevainojamam rezultātam

Rullo žalūzijas ir viens no ērtākajiem, praktiskākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā noēnot telpu vai pasargāt no pārlieku lielas uzkaršanas saules ietekmē. Šīs ir arī pašas labākās žalūzijas virtuvei, jo ir viegli tīrāmas, kas virtuves iekārtām ir svarīgs nosacījums. Ir 2 veidi, kā notīrīt rullējamās žalūzijas – atstājot piemontētas vai noņemot nost. Kā pareizi veikt katru tīrīšanas paņēmienu? Turpinājumā iepazīsties ar katra tīrīšanas veida shēmu soli-pa-solim un izvēlies sev ērtāko!