Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +4 °C
Smidzinošs lietus
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Mūzika

Noskaties Markus Rivas dziesmas Impossible videoklipu!

Nupat klajā nācis plaši apspriestās Markus Rivas dziesmas Impossible videoklips. Tas ir pirmais Markus mūzikas video, kas filmēts uz 35 mm kinolentes, taču kopumā ir 30. klips viņa karjerā. Dziesma Impossible, kas radīta kopā ar dziedātāju Aminatu, ir stāsts par apņēmību, pārliecību, ticību saviem spēkiem un nebeidzamu cīņu ar apstākļiem, kas stājas mūsu ceļā, – to skaitā arī ar pašu bailēm un šaubām.

Edavārdi izsludina albuma Izlaušanās desmitgades tūri

Reperis Edavārdi izziņo koncerttūri, lai atzīmētu albuma Izlaušanās izdošanas 10. gadadienu. Šī būs īpaša koncertsērija, kurā likts uzsvars tieši uz izpildītāja "veco" materiālu, kas tapis laika periodā no 2007. līdz 2015. gadam, informēja Edavārdi pārstāve Maija Kuzņecova.

Siguldā uzstāsies Džeimss Arturs

26. augustā ar īpašu koncertu Siguldas pilsdrupās Latvijā atgriežas romantiskais britu dziesminieks Džeimss Arturs (James Arthur), informēja koncerta rīkotāja L Tips Agency pārstāve Līva Toniņa.

FOTO: Agnese Egliņa ar Rapsodiju blūza stilā apbur publiku Lielajā dzintarā(1)

17. janvāra vakarā Liepājas koncertzālē Lielais dzintars Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā saviem klausītājiem deva iespēju pabūt gan Spānijā un Amerikā, gan izbaudīt Austrumu kultūras trauslumu un varenību, priecējot ar Ravela, Gēršvina un Rimska-Korsakova mūzikas šedevriem. Koncerta īpašā viešņa bija viena no pieprasītākajām latviešu pianistēm Agnese Egliņa.

Liepājā Jauno gadu sāk uz džeza nots © DIENA(1)

Jauno gadu Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) sāks uz džeza nots – ar amerikāņu mūzikas klasiķa Džordža Gēršvina Rapsodiju blūza stilā. Populārā opusa soliste, viena no pieprasītākajām latviešu pianistēm Agnese Egliņa būs īpašā viešņa LSO koncertā, ko Mārtiņš Ozoliņš diriģēs Liepājas koncertzālē Lielais dzintars. Tas notiks rīt, 17. janvārī, plkst. 19, piedāvājot arī Morisa Ravela un Nikolaja Rimska-Korsakova mūziku.

Festivāls Rīga Jūrmala atkārtoti ieguvis Eiropas festivālu kvalitātes zīmi EFFE Label

Jau otro gadu Latvijā no 10. jūlija līdz 30. augustam notiks simfonisko orķestru festivāls Rīga Jūrmala. Novērtējot festivāla jaunās sezonas programmas māksliniecisko kvalitāti, biļešu pieejamību iespējami dažādām auditorijām un starptautisko vērienu, Eiropas Festivālu asociācija jau otro gadu pēc kārtas piešķīrusi festivālam EFFE Label kvalitātes zīmi.

Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks labdarības koncerts Emīla Dārziņa mūzikas skolas koncertzāles atjaunošanai

28. janvārī plkst. 18 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē notiks jau VII labdarības koncertu cikla Mana pirmā skatuve koncerts Mīlestības mūzika. Tajā savu pienesumu Emīla Dārziņa mūzikas skolas koncertzāles atjaunošanai sniegs divi ansambļi, kuru vadītāji – klarnetists Artūrs Perts un vijolnieks Jevgēņijs Čepoveckis – mācījušies Dārziņskolā, informēja Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas pārstāvji.

Zināmi konkursa Supernova 2020 finālisti

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2020 finālā 8. februārī TV tiešraidē par uzvaru un tiesībām pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē, cīnīsies deviņi dalībnieki: Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, Bad Habits, DRIKSNA, Katrīna Bindere un Seleste, informēja konkursa rīkotāju pārstāve Līga Andžāne.

Šogad Latvijas Radio koris svin 80 gadu jubileju

Latvijas Radio koris novembrī svinēs 80. gadu jubileju kopš kora dibināšanas leģendārā diriģenta Teodora Kalniņa vadībā. Sākot jubilejas gadu, LRK ir virkne radošu plānu – koncerti Latvijā un pasaulē, skaņu ierakstu kartotēkas papildināšana un mūsdienu komponistu jaunrades veicināšana, informēja Latvijas Radio kora pārstāve Indra Vilipsone.

Džeimss Blants uzņem tēvam veltītu dziesmas video

Džeimsa Blanta jaunākā albuma Once Upon A Mind, kas ierindojies Top 3 Anglijā, vienai no spēcīgākajām albuma dziesmām Monsters tapis emocionāls video, kurā piedalās izpildītāja smagi slimais tēvs, informēja Warner Music pārstāvji.