Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ir jādod iespēja! Ļaudis grib ne tikai rakt zemi

Kā dalība korī, deju kolektīvā, amatierkolektīvā, folkloras kopā, rokdarbu vai līnijdeju pulciņā attīsta paša dalībnieka prasmes un personību, un vai tā spēj būtiski ietekmēt sabiedrības kvalitāti? Vai radošā darbošanās palīdz cilvēkiem kļūt labākiem? Varbūt pat glābj viņus, pasargājot no truluma un maldu ceļiem sociāli nelabvēlīgā vidē, iedrošinot un parādot, ka ir arī cita – radoši un sociāli piepildīta dzīve? Un vai galvenais vērtību mērs ir sacensība tiecībā uz izcilību un iekļaušanās Dziesmu un Deju svētkos, kas ir vistiešākajā veidā atkarīga no izvērtējuma skatē?

Top komentāri

čivava
č
Nauris Puntulis: "Latviešu nācijas pastāvēšanas atslēga – būt radošiem". Bet vai mūzikas skolās pievērš uzmanību radošumam? Beidzot te tiek pievērsta uzmanība, ka tagadējā mācīšanas sistēma rada izpildītājus. Varbūt tiešām ir laiks paskatīties nedaudz alternatīvās izglītības virzienā. Tagad Latvijā tiek gatavoti lieliski izpildītājmākslinieki, bet... piemēram, apgūstot mūziku mūzikas skolās, ļoti maz tiek pievērsts uzmanības jaunradei, interpretācijai.
Nejēga
N
Neinstitucionalizētie... Jā. mēs augam un attīstamies, kļūstam bagātāki . Jābūt patiešām izcili stulbam, lai izdomātu un lietotu šādu vērtējumu.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Maskas krīt lēni(6)

Mēdz teikt, ka slūžas nāk vaļā, kad kaut kas ir sakrājies un sāk gāzties ārā ar daudz lielāku jaudu nekā jebkad agrāk, bet šis mirklis vēl ir jāgaida.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja