Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tikai atnesiet neatkarību!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET,NESKUMSTI ,NESKUMSTI MĀT ' MIRKLIS KO GAIDI JAU KLĀT UN TAS NEBŪS VAIRS PARĪT BET RĪT JO BRĪVES UGUNSKURU DZIRKSTS KAS NEĻĀVA PAGURT UN KRIST ... VĒL UZ DEBESU ATSVARIEM DZIRKST !
Emigrants
E
Tikai atvedied polshu
a ko ta nu?
a
Paldies Dainim Īvānam! Intervijā atklāti līdz šim nedzirdēti notikumi, kas varēja izšķirt Latvijas likteni. Redzams, ka arī Levitam kopš paša sākuma ir bijusi ievērojama loma valsts atjaunošanā.
Starp citu
S
Levits ,kā ĀM parakstija līgumu par apm 200 000 Krievijas armijas militārpersonu atstāšanu Latvijā .
Emigrants
E
Hmm, shii ES nav paaraak taalu no PSRS. Nez vai arii no shiis savieniibas kaadu dienu buus biistami meeginaat izstaaties...
Edge
E
"....scenārijs varēja būt ļoti līdzīgs tam scenārijam, kas tika īstenots Krimā."-???? Nu gan lej vasku biezā kārtā, droši vien aizmirsis par 15.05.1990. notikušo, kad OMON iztrenkāja militāristus, kuri taisījās ieņemt AP ēku Jēkaba ielā 11. Krima 2014.g. notika referendums, bet Latvijā tādu ne 1940.g., ne 1990.g. nerīkoja.
kexxx
k
Kad mes ar chaljiem kodam, tad Levits..., ar Levitu...., .. Levitam.... no Levita... bez Levita..., ... un Levits rakstija. Ja gribat vel palasit par Levitu samaksajiet ludzu 1.50
nu
n
D.Īvāns jau gan nav nekāds politiķis....Viņs jau žurnālists...Tapēc ar spriež kā žurnālists...
par Levitu
p
Lai vai kā-Levits diez vai būs no tiem kas nostāsies pret LV valdošo-kā te daži raksta-mafiju, vai oligarhiem....Levits visticamākais, būs šīs patsāvošās varas stingrs balsts, un tas izsaka visu...
Vismaz vienā jautājumā >> par...
V
Tāda arī, izskatās, ir atbalsta vēstules būtība un mērķi - ķerties pie pēdējā salmiņa, saistībā ar čekas arhīvu atvēršanu.
 • 1
 • 1
Rems
R
Tā viss īsti nebūs: Levits ir beidzis Hamburgas universitātes juridisko fakultāti, un bijis TF Domes (ne valdes) loceklis....
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Katrā otrā teikumā piesaukts Levits. Vai Īvāns tā kā aģitē par Levitu, vai kā to saprast? Ja tā, tad, kam šī aģitācija domāta? Tiem 100 LV pilsoņiem, kuriem būs iespēja iebalsot nākamo prezidentu? Tie jau visu ir sarunājuši savā starpā. Īvāns laikam nesaprot, ka aģitēt būtu vērts un nepieciešams, ja LV prezidentu velētu TAUTA!
he-hee>pag
h
te rodas sajūta ka vara kārtējo reizi grib iesmērēt tautai savējo oligarhu aizstāvi......
 • 3
 • 8
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Tieši tā - Levits no Vācijas pēkšņi uzrodas, lai pēc LPSR AP deputātu pavēles rakstītu likumus "brīvai Latvijai"??? Un - hei! - ko Levits? - Raksta ar'- lai gan tobrīd nav ne LPSR pilsonis, ne TF biedrs, nedz studējis jurisprudenci starpkaru brīvvalstī, nedz LPSR... Nu, vienīgi, protams, viņam esot bijusi tā Latvijas pirmās brīvvalsts suvenīrpasīte. Tad, būdams ES Tiesas tiesnesis viņš vienai no ES valstīm pēkšņi raksta satversmei preambulu. Un tagad - kandidē uz ES valsts prezidenta amatu, joprojām atrazdamies ES Tiesas tiesneša amatā. Levitam laikam tas viss liekas "leģitīmi" un nopietnus interešu konfliktus viņš tur nesaskata, lai gan uzskata sevi par kompetentu juristu.
 • 8
 • 12
pag
p
bet Ivāns raksta ka tā pulcēšanās bijusi tāda kā slepena......Tad kāpēc tur bija klāt nepiederoša persona-Levits? Levits toreiz nebija no PBLA...Ko viņš tur darīja?
 • 8
 • 12
Jā, un vēl kas:
J
No kurienes vispār tāds Levits toreiz uzradās, ja viņs nebija pat TF vadībā? Kāpēc viņs kur bija jāaicina? Te daudz neskaidrību....
 • 8
 • 11
no Jūrmalas
n
Paldies Īvānam par tik interesantu interviju! Tik daudz interesantu līdz šim nezināmu notikumu viņš atklājis. Varam redzēt arī E.Levita lomu valsts atjaunošanā. Paldies Tautas frontes āpīšiem, kuriem nenoderbēja roka balsojot par neatkarības atjaunošanu! P.S. Intelekta neskarti radījumi un nelieši priedīši, kam prieku sagadā apvemt gudrus cilvēkus, ir bijuši visos laikos. Viņiem miera nav pat Latvijai svētā dienā. Saules mūžu Latvijai!
Jānis
J
Revolūcijas izsapņo dzejnieki, tās realizē fanātiķi, bet laurus plūc neģēļi....
Scorseze
S
Diemžēl jāpiekrīt šiem vairākus simtus gadu atpakaļ teiktajiem vārdiem, laiks iet, taču cilvēki nemācās no vēstures klūdām.
 • 13
 • 4
Scorseze
S
Īvāna kungs, jūs esat ideālists un godīgs cilvēks, taču tie, kas atradās jums toreiz blakus un vēl tie kas sabrauca "konsultēt" no visas pasaules, bija tikai un vienīgi pašlabuma meklētāji vai svešzemju interešu aizstāviji, Šīs dienas rezultāts ir nodevība pret Latvijas tautu, diez vai jūs ar šo varat lepoties. Saprotu, ka tieši jūsu ideālisma un godaprāta dēļ ∆ūs pastūma malā, lai turpmāk nemaisaties pa kājām, lai vieni varētu zagt, bet citi faktiski nodarboties ar Latvijas okupāciju, pakļaušanu un genocīdu pret latviešiem. Daini, man tevis vienkārši žēl!
>Scorseze
&
Diezgan vienpusīgs vērtējums, bez dziļākas izpratnes par pasaules politiku jums iznācis....
 • 6
 • 2
Bij. students
B
Prof. Arturs Priedītis, kā vienmēr, pasaka taisnību, jo neviena nebaidās, nevienam nav jāpielien. Bet gansiem jau tas nepatīk, jo Priedīša kungs atsedz viņu neattīstību, nespēju no dzīves neko apjēgt savā stulbumā.
Rems>bij.students
R
Cien. student: Kas vieniem taisnība-otriem meli. Protams, ka tām masām CCCP imigrantu Priedītis vēsta to taisnību, kas tām te tika potēta bolseviku laikā un arī tagad no Kremļa....Bet neviens jau par vari viņus nespieda braukt uz šejieni, tā kā paši vien vainīgi...
 • 7
 • 2
ha
h
Piedodiet, bet tādiem priedīšiem un viņa studentiem vieta Aptiekas ielā vai kādā nabadzīgā krievu sādžā1
 • 14
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Girgensons, Japāna un hokejs

Trīs šķietami nesavienojamas lietas, tomēr ne grama nav melots – viss rīmējas kopā. Aldis Girgensons, kurš ir pazīstamā NHL kluba Bufalo Sabres hokejista Zemgus Girgensona tēvs, 50 gadu vecumā debitē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata