Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
"Ideāla valsts nepastāv, jo tad apstātos progress, bet dzīve bez ideāla būtu individuāli nožēlojama un politiski bezjēdzīga. Strādāsim kopā Latvijas valstij!" aicina prezidents

Levits: Latvijas nākotnei ir vajadzīga visu šeit dzīvojošo cilvēku iesaiste

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
par cenzūru nra.lv
p
Prokremliskajā bļautuvē nra.lv šodien fiksēta naida runa un cenzūra (LR Satversmes 100. panta pārkāpums). Portālā, neneorādot autora vārdu, publicēts raksts, ka satur naida runu pret 1987. gada skolnieci, kas 1987. gadā publicēja rakstu, kādu 1987. gadā bija iespējams publicēt. Piesedzot savus drauģeļus naida runātājus no debilo komentētāju aprindām un rūpējoties par viņu labsajūtu, cenzors ir sācis teroru pret viņam nepatīkamiem viedokļiem un debilisma kritiku komentāros. Terors notiek it kā ''noteikumu'' aizsegā - to noteikumu, kuri cenzora drauģeļiem nav rakstīti. nra.lv cenzors bija informēts, ka cenzūras terora un patvaļas gadījumā sekos antireklāma citos portālos.
Neslāvs
N
Ar jaunizceptā tautu fīrera Ļovas parakstu savulaik tika legalizēta vairāk kā 200000 padomju okupantu atrašanās Latvijas teritorijā. Šos fīrers Ļova arī grasās iesaistīt saulainās ofšoru nākotnes celtniecībā?
Jūlijs
J
Valsts ugunsdzēsības un drošības dienesta (VUGD) ēku pārvaldītājs kopā ar iekšlietu ministriju,apsekojot dienestu depo,secinājuši,ka Latvijā no 92 ēkām 83 neatbilst vajadzīgajiem standartiem,bet 19 celtnes ir avārijas stāvoklī.Arī trešajā lielākajā pilsētā valstī-Liepājā-viens no diviem ugunsdzēsēju depo ir kritiskā stāvoklī un tā atjaunošana praktiski nav iespējama.Atbilstošu ugunsdzēsēju auto skaits ir četras reizes mazāks nekā nepieciešams.Puse no visiem ugunsdzēsēju auto-padomju laika tehnikas pieminekļi.Būvēsim vispirms akustisko koncertzāli vai ugunsdzēsēju depo? Samazināsim vispirms par 15% akcīzes nodokli stiprajam alkoholam vai pasaulē otru augstāko PVN likmi maizei?
ha ha ha
h
Levits izliekas par pilnīgu idiotu, zinot, ka politiķiem ir pie vienas vietas rītdiena un naudu vajag jau šodien. Deputātiem pielikt pie algas, bet tauta, lai sametas Feikbukā bērnu operācijām.
Scorseze
S
Lai šir indivīds uzliek roku uz toras un zvēr, ka nestrādā nevienas svešas valsts labā un aizstāv tikai Latvijas pilsoņu intereses:) Vispār kauns par šo politisko jampampiņu un prostitūtu cirku!
prostitūtai Scorseze
p
Vai tu pats, valsts nodevēj Kremļa prostitūta, esi gatavs dot tādu zvērestu?
 • 2
 • 1
???
?
Vai ja šis kaut ko apzvērēs, vai no tā kaut kas mainīsies?
 • 3
 • 0
Vai
V
tāds nevar apzverēt pilnīgi visu? un vai ir kādas ilūzijas par to, ko viņš darīs patiesībā?
 • 3
 • 1
P
P
Godātie tautas pārstāvji! 39,9%?????????????????
Kurš
K
naivulis noticēs, ka šis ir latviešu tautas un Latvijas patriots? Latvijas, manuprāt neceļa (kā arī turpinātāju - Tautas partijas, Jaunā laika un vecās un jāunās nevienotības) politika noved pie arvien straujākas latviešu tautas izmiršanas. Manuprāt, par Levita ievēlēšanu var priecātoies latviešu tautas ienaidnieki.
Karlis
K
Pilnigi piekritu Levita paustajam, tikai tad ir jautajums, ko Levits daris homoseksualu cilveku intereses? Vai Levits atbalstis un pienems likumu Par viendzimumu partneru atiecibu registresanu Latvija? Bija tadi idioti, debikiki ka Girts Kristovskis, kurs bija aprobezots un totali stulbs, bet lida visos iespejamos amatos, un bija vel viens daunis, zaglis Gundars Bojars, kurs izlaupija Rigas pilsetu, tad sie divi idioti uzstaja, ka latviesu nacija neesot homoseksualu cilveku. Ceru, ka Levits nelidzinasies siem dauniem, idiotiem un panaks likuma pienemsanu Par viendzimumu personu attiecibu legalizesanu un registresanu, ja jau Latvijai ir vajadzigi visi seit dzivojosie.
debilam
d
Debilik ir nacisti, kas ienīst cilvēkus viņu orientācijas dēļ. Tā ka, nacist, jā - tu esi daunis, debiliķis un idiots.
 • 1
 • 0
Kārlīte uzskata, ka
K
tie, kas nav homo, ir dauņi, debili;ķi un idioti? Tādi ļaudis, manuprāt, Latvijai ir bīstami.
 • 9
 • 8
Edvins Eglitis
Jauki vardi, iists vizionars. Skaidrs ka neko nemineja par nelabojamo korumupeto valsts infrastukturu, jo tie ir tie jeffini kuri Levitu iebidija amata. Nekas nemainisies kamer valsts ieredni, amatpersonas un radi un draugi nemitigi un merkticigi izlaupa so valsti.
marķieris
m
Viens no godaviesiem Levita iecelšanas amatā tusiņā, dēvētā par inaugurāciju, bija A.Šķēle. Tas izsaka pilnīgi visu par Levita patieso attieksmi pret korupcijas izskaušanu valstī.
 • 4
 • 3
Mjāa
M
Par šito jevreju gan ir liels liels kauns, ka tāds mums te iesēdies?
to>Kremlī ir
t
no kura laika?
 • 1
 • 0
Kremlī ir
K
tāds pats ebrejs, kāds ir pie mums. Un man nav jākaunās par to, kas ir Kremlī, jo tur nav ne mana zeme, ne mana valsts.
 • 4
 • 5
rusofobs
r
Nekaunies par eiropiešiem, urla, kaunies labāk par to krievu nacistu kurš iekorķējies Kremlī.
 • 7
 • 9
vai tik grūti vienreiz
v
pateikt taisnību: mēs, izraēlieši:))))
Feldkurats Otto Kacs
F
tikai ja visus korumpantus un nodokļu nemaksātājus , kā ari pvn shēmotājus ,urlas samestu aiz restēm , varētu būt Latvijai nākotne... kalnamaijiers un bičkōvič , tiem abiem ir viena zirga kāja un aste zem svārkiem.
Vispirms
V
Jāsāk ir ar vēlēšanu sistēmu!
...
.
Kad Levits atzinīgi izteicās par VVF, tad es kļuvu distancēts. Lembergs ir neleģitīmi iejaucies LV valsts politikā gadu gaitā, bet to nav darījusi VVF ar savu grandiozitāti un sevis izveidoto savas personas personas kultu?! Mums ir sava tautu māte, kā PSRS bija tautu tēvs... Kā to var neredzēt?
PURKŠ
P
TUKŠPIRDĒJS
Tas N.U.
T
gan ir guvis daudzus materiālus labumus:))))
 • 3
 • 0
kurš ?
k
Nilss Ušakovs ?
 • 4
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

31. maijs – Diena bez tabakas(2)

31. maiju kā globālo cīņas dienu pret tabakas industriju atzīmē Pasaules Veselības organizācija kopā ar visiem par veselību domājošiem cilvēkiem, visā pasaulē. Kaut arī PVO šobrīd atrodas sarežģītā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē