Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tiesībsargu grib nomainīt, jo ir pārāk aktīvs, principiāls?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Princips
P
Aktīvs viņš palika tikai pēc. pēdējām Saeimas vēlēšanām, jo bīdītāji vairs netika pie šprices. Pirms tam Latvijā problēmu vispār nebija, vismaz pa tiesībsarga līniju. Ha. Ha.
Nepateicīgā
N
Nožēlojams alkoholiķis ir Tiesībsargs. Reti saņemas vispār nokļūt darbā! Visu dara vietniece un pārējās dāmas birojā, kamēr šis vārtās un skaita kapeikas pudelei!
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Cieņa pret Jansonu izplēnēja, kad viņš ļāvās pierunāties piedalīties tajās kapustņikveidīgajās pa jokam "debatēs" kā it kā viens no LV prezidenta kandidātiem!
Seniors
S
Saeimu un visus deputatus , patriekt ar SUdainu mietu !It seviski , Saeimas prieksa sedetaju ! Parak ilgi , blisina savas brilles , un neko pratigu , NEVAR izdarit ! Pietiktu , ar vienu ieveleto terminu ! Sanem , mezonigas algas un PIEMAKSAS , ATLAIDES , bet stradat = negrib !!!Domaju , kad 2.termini nosedeti Saeima , pilniba = PIETKTU !!! Lauksaimniekiem , trukst darbinieku ? Lai iet stradat uz LAUKU , vai ganit = GOVIS , tad redzes , ko nozime -DARBS !!!
nomalietis
n
Ja kāds runā par atriebību, tad, manuprāt, vispirms jāskatās uz to no tiesībsarga puses. Ja atmiņa neviļ, tie, kas tagad veido valdību, par viņu sākumā nebalsoja, un arī par viņu kā prezidenta kandidātu nebalsoja. Izskatās, ka kungs atriebjas, sak, jūs mani neatbalstījāt, tad nu es jums parādīšu, kur vēži ziemo...Tā ka par atriebību labāk nerunāsim.
Tā gan
T
Nekādi nevaru saprast, kāpēc šis aktīvais cilvēks kļuva aktīvs tikai savā otrajā periodā, pēc tam, kad netika par prezidentu, un kad valdībā nav ne ZZS, ne, protams, Saskaņas. Pilnīgi noteikti arī šim amatam tāpat kā citiem mūsu valstī jābūt 2 termiņu ierobežojumam. Lai katrs amata ieņēmējs sāk strādāt uzreiz, no pirmās amata ieņemšanas dienas....
Edvins Eglitis
Vajadzet nopietni pardomat pielaut Covid iziet savu dabisko kursu. Eksperti (arzemes) vienpratigi uzskata ka vienigais atrisinajums ir lai sabiedriba inficetos (KONTROLETA VEIDA) , apgut ieverojamu imunitates ipatsvaru un tad bus miers. Mes zinam vienigie Covid upuri sastav no ta loti mazs iedzivotaju skaitu ar vairakam nearstejamam hroniskam veselibas problemam. Bet SANAK visa valsts ir cietusie un Covid upuri.. vAI TAS IR GODIGI,TIESISKI vai DEMOKRATISKI ???? Pienemu Tiesibsargam intrese sadi argumenti...... Un ko vini lidz sim panakusi ??? Latvijas iedzivotajiem uzdavinata vel 7 miljardu eiro parads, tikai par so pirmo covid ciklu un PM Karina valdiba ir iekilejusi (Faktiski PM Karins ir pardevis Latviju) Latvijas Republiku arzemju bankas "covid apkarosanas varda". Ko valdibas riciba ir panakusi? 1288 inficeti, 0.06 % no Latvijas iedzivotajiem !!! 0.0016% Latvijas iedzivotaji (32) ir Covid upuri un sie upuri ir gados veci ar vairakam nearstejamam
 • 3
 • 42
Edvins Eglitis
Kas notiks nakam covid sezonaa ? varbut 0.2% bus inficeti (nevis tikai 0.06%)? un tad ko? gaidisim nakamo ciklu ??? Sim bezjedzigam cirkam ir jabeidzas. Pirmais cikls maksaja 7 miljardu eiro. Tas sanak apm 200,000,000 eiro par KARTU covid upuri. Cik sirmgalvju invalidus PM K Karina "izglaba" par 7 miljardu eiro? Neaizmirsitiet Covid upuriem jau ir, saistiba ar savu smagu veselibas stavokli, viena kaaja kapaa. Kur ir jegas sajai lietai??? Tiesibsargam jaizskata so jautajumu. Sis ir parads ko sabiedribai jamaksa lidz muzu galam. Jaizskata jautajumu vai valdibai ir tiesibas aiznemties sada prava sumas LAI SALAPIT TO POSTU PAR KO PASI IR ATBILDIGI....
 • 4
 • 42
Edvins Eglitis
Vienozimigi PM K. Karina valdibas strategija ir apburtais loks, nekad nebus beigas. Vai PM K. Karinam un vina MK vienotibas lojalistu bandei TIESIBAS apzinati sacakaret dzivi 2 miljonu Latvijas iedzivotajiem?. Kapec visai valsti jacies kad vieniegie Covid upuri ir tie kam piemt hroniskas nearstejmas slimibas?. Kapec valdiba ATSAKAAS un drosvien pat nespej pasargat tos ar riska faktoriem uz smagu covid norisi. Sai riska grupas mobilitate ir krietni ierobezota. Kur ir probleme uzstadit tadu "draudzigu karantinu"" un atstat parejos valstiedzivotajus mieraa? Puse parslimo bez nekadiem simptomiem un 45% ir tipiska virusu simptomi ka Temperatura lidz 38 C un maigs, pariejoss klepus. Kad valsts atdzisies covid ir ziemas respiratorijas virus un si virus paradiba vasara ir loti neparasti, maigi sakot. Kapec musu berni ir Covid cietusie ka virus vinus vispar neaizskar??? . >70% veseligi berni pilnigi bez simptomiem. Covid kontroles pasakumi izjauc vinu izglitibu, sabiedris
 • 4
 • 41
XXL
X
Aktīvs ZZS un SC ideju aizstāvis , Latvija un tās tauta šim dižajam taisnības dzeguzei pie pakaļas.
Edžus
E
Valstī ir daudz tādu subjektu, kas saķīmiķoja sev lielās pensijas, bet vēl vairāk ir tādu, kas padomijas laikos ieņirdza par valsts darbu. Vazājās pa pilsētām ar spekulējamām paunām, tirgojās ar deficīta precēm. Grieza štelles ar valūtu. Atņirdzās par 120 rbļ. valsts algām. Subjektu kategorija, kura dzīvoja un arī tagad uzdzīvo brīvvalstī ārpus sapratnes par Valsti, par nodokļu sistēmu. Nu, vecumdienās liekās apdalīti un kauc par cilvēktiesībām. Lai arī nodokļu sistēma vērtējama dažādi, jārušina arī valsts lauciņā.
Kremļa ļuļa
K
Kāpēc nomainīt? Katram SAVS laiks.
minnija
m
Iespējams būtu labāk redzams,kas ir kas,ja Saeimu būtu jānomaina. Saeimā,būtu ,labi nomainīt gulošos un degunā urbinātājus,pret profesionāliem speciālistiem,kas spēj un grib strādāt valsts labā. Vairāk kā 50 deputātu Latvijai nav vajadzīgs .
>pirrdija
&
Guloša un profesionāli pirdoša valsts labā degunā urbinātāja !
 • 17
 • 1
Z Līvmane
Z
Viņs palika aktīvs tikai tad, kad ZZS netika valdībā!
Ha
H
Atcerieties, KASviņu tur ielika! ZZS, TP UN Saskaņa.Lielă mēră Jansona izradišanas- pats no cilvektiesibam saprot maz, visu darbinieki. . Viņş lielakoties zimejas un domă par iespejamo politisko karjeru. Tukşa muca tālu skan.
Zinu vienu!
Z
Duņa Mēnešreizniece Zole!
 • 11
 • 4
:):):):):):):):)
:
Nosauciet vienu - tikai vienu - no mūsu politiskās "elites",kurš nezīmējas un nedomā tikai par savu karjeru????????!!!!!!!
 • 12
 • 32
Mirdza
M
Pienācis laiks noteikt termiņu, cik ilgi deputāts tiesīgs gulšņāt deputāta krēslā Saeimā un bīdīt savas partijas intereses. Domāju, - pietiks ar 2 sasaukumiem, pēc tam lai iet strādāt. Tautai no viņiem nekādu dižo labumu nav izdevies sagaidīt.
Vienotības Kareivis
V
Šitais sprukstiņš ir Lembes un zzeSSesiešu ampelmanis !
?
?
Un kā apmpelmaņi ir tie no Vienotības ieceltie?
 • 9
 • 47
prieks
p
Oo, tipiski Latvijas valstij - tie politikji, kuri "sasméréjushies lídz ausím", ar súdainu mietu nav izdzenami no saviem krésliem. Te, kur cilvéks dara savu darbu, godprátígi pilda pienákumu, she tev! Kad reiz Latvijá beigsies veco komunistu atraugu nezúdoshá politiská prakse?!
tad
t
kad Vienotība iznīcinās prokrievisko zzs !
 • 47
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kādas partijas lejupslīde(3)

Neprasme adekvāti novērtēt situāciju un nevēlēšanās pielāgoties apstākļiem ir novedusi no veiksmes ceļa gan reiz slavenus uzņēmumus, gan senāk ietekmīgas politiskās partijas. Patlaban izskatās...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē