Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

VARAM: Pašvaldību rīkotās aptaujas par reformu neatbilst likumam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nu
N
Tieši Pūces dēł nebalsošu par Attīstībai /Par kandidātiem ne EP vēlēšanās, ne arī nākamajās pašvaldību vēlēšanās !
latvietis
l
Sajaa valstii jau viss, kas neapmierina varu turoso ambicijas, ir pretlikumigs! Tauta ir tikai vergi- nodoklu maksaataaji. Pilniigs idiotisms!
Nevaram
N
Šis te tūdalu pastala manuprāt ir jucis.
dshimaev
d
Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk - http://bit.ly/electrolv Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!a
:(
:
Pūce, kā intereses esat nācis aizstāvēt ministra amatā? Pateikt, ka nelikumīgi ir ieklausīties cilvēkos , tas nu laikam ir vislielākaus kretīnisms ko politiķis var pateikt...
zini savu vietu
z
Draudziņ, tu ar savu rietumeiropas buržuāzistisko demokrātiju vari iet dillēs. Latvijā, kur valda apgaismotais un feodālais oligarhāts, nekādas demokrātijas šmemokrātijas nevajag ja? Un pahanu Pūci neaiztiec! Viņš ir izredzētais, bet tu smerds.
  • 6
  • 1
nu nevajag!
n
Par valsts budžetu arī nerīko aptaujas - cik piemēram, gribētu pensionāri, cik skolotāji. Skaidrs, ka bija vienkārši sadalīties mazajās ķeizaristēs, bet ļoti grūti apvienoties jēdzīga lieluma pašvaldībās. Nav iespējams iedomāties balsojumu, kad mazais pagasta lieluma novadiņš atteiksies no ķeizaristes statusa. Un neizskaidrojot iedzīvotājiem apvienošanās jēgu, tāds populisms vien sanāk.
Demokrāts
D
Tātad uzzināt iedzīvotāju viedokli ir pretlikumīgi... Un pret kuru likumu tad tas ir ??? Kurā likumā ir pateikts, ka nedrīkst noskaidrot iedzīvotāju viedokli?
fonds Ascendum
f
Jā, tas ir pretlikumīgi. Iedomājušies te kaut kādu demokrātiju viņiem! Biedrs Pūce un sponsori jums vergiem uzbļāva MAKSĀT! un jāmaksā. Fonds Ascendum pildās pārāk lēni.
  • 9
  • 0
Līksma
L
Latvijas SILES žīdu likumā.
  • 3
  • 0
Smaidiņš
S
Ģīmi katram zīmē DIevs un apsveicu viņu ar šadu meistardarbu Skaidrs ka viņš nebūs līdzīgs iepriekšējam Gerhardam, kuru NA bīda uz visām nevajadzīgām vietām.
Amalija
A
Loti labi ir palicis atmina ka dienas zaglis, cibas mizejs Dainis Ivans ganijas par padomju laiku kolhoza prieksedetajiem tos apsaukajot par sarkanajiem baroniem, kaut gan lielaka dala so kolhozu prieksedetaji stradaja loti pasaizlizdzigi un vietejo cilveku laba, rupejas par sava kolhoza darbiniekiem, protams, bija ari slinki, nespejigi kretini ka, piemeram, Dzerbens sovkoza vaditajs, stulbikis Janis Kinna, bet tiesi sis nespejnieks, idiots tika, atjaunotaja Latvija, iecelts ministra amata. Interesanti butu dzirdet cibas mizeja, dienas zagla Ivana vertejumu par sodienas Latvijas pas Aldi un vadoniem,´kuri nu nekadi nevelas logisku, sapratigu pasvaldibu reformu, domadami tikai par savam privatajam, savu raud, draugu interesem.
Ciprese
C
tad ir jāmaina likums un ātri!
Tereza Mendoza
T
Es dievinu Pūci - īstu latviešu kretīnu ar izteiktu kretīna purniņu, kāds nav pat katram latviešu vīrišķim, kuri vispār visi ir lieli kretīni gultā un zem gultas. Pūci dievinu visvairāk, jo tādu kretīnu ar tik lielisku kretīna seju reti nākas sastapt pat pārmērīgi attīstītajā latviešu tautā ar kretīnu jūru.
Sers Gejs
S
Vai arī pašapmierinies sava dievekļa priekšā.
  • 4
  • 3
Žans Klods van Pīpels
Ž
piever savu dozi!
  • 4
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iemesli mainīties(12)

Koronavīrusa pandēmijas dēļ slēgtās robežas un citi ierobežojumi lielam skaitam pasaules valstu liek nonākt pie secinājuma, ka izslavētais brīvais tirgus ne tuvu nav instruments, kas būtu efektīv...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē