Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā 0 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Vējonis: Janvāra barikāžu kopības uguns vienmēr stiprinās mūsu valsti un tautu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Tavu ugunskuru dzirkstis Rīga, liekas vējš ne tikai acīs - pašās sirdīs sviež... Un es nezinu vai brīžiem miklas acis mums no dūmiem vien... Vai tomēr vainīgas nav ,Rīga ,tavas sievas kas katru nakti nāk un nāk... Un liekas mums tās nenes kafiju un tēju bet savas sirdis ugunskuru vējos !
liepājnieks
l
ātri un izlēmīgi jārīkojas Liepājā Soc.dienestam Veidenbauma ielā > valsts ir piešķīrusi barikāžu vīram H.V. elektrisko skūteri bet tam ir vajadzīga elektrība .....godīgi jau būtu ka godinot barikādes valsts arī apmaksātu to elektrības pievilkšanu vecajam barikāžu vīram ! Bet ...soc.dienests taisās uzspļaut mūsu barikāžu vīriem ! Redzēsim.....
latvietis
l
Bet, Liepājas SOC,dienests sen ir uzlicis lielo čupu ...gan barikādēm gan Latvijai !
 • 1
 • 0
barikādes.
b
barikādes jau ir kā skabarga acīs visiem Krievijas faniem ! Redzēsim par ko fano Liepājas soc. dienests > par barikādēm vai par Pūķinu.....!
 • 2
 • 2
>Prezidentam
&
Es ceru ka Prezidents tak nepieskaita pie tautas tos kas tautu apzog..........
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
DIENA JOPROJĀM PILNA AR KRIEVU FAŠISTIEM !
nekauņa
n
re> krievu uts liek mīnusus !
 • 1
 • 0
TrollisJT
T
Izdzertais šņabis arī.
GoodMaan&PareexK&K
G
Čekistu kontrolētās un kordinētās barikādes pēc PSRS sabrukuma palīdzēja naclopiem, čekistiem un PSKP boļševikiem iebrist ar visām četrām Latvijas silē līdz pat šodienai. Rezultātā smagi uzmesta un nabazdzīga labo ļaužu tauta ar ārprātā uztreknējušiem lopiskās varas, stulbi ļauno ierēdņu un postpadomju oligarhiskās nomenklatūras slāņiem, kurus koriģē čekistbandītu Kremlis.
Apčidrinskis
A
Frāzes. "Viņa gaišais tēls mūžam dzīvos mūsu sirdīs". Tukša muldēšana. Ne jau tādu valsti bijām iedomājušies, ejot uz barikādēm. Ne tādu nabadzību, ne tādu neatkarību. P.S. Uz barikādēm biju pie Ministru padomes, kas tagad ir mani lielākie ienaidnieki.
Apgaismībai
A
Pietiek aplūkot iekšzemes ziņu kopainu, kas sastāv no dažādiem politiskiem un krimināliem jaunumiem, lai būtu skaidrs, ka katrai organizētās noziedzības nozarei Latvijā ir pakļautas savas valsts struktūras, kuŗu aizsegā (dažkārt pat - pēc kuŗu norādījumiem un sniegtajām ziņām) noziedzība var netraucēti gūt peļņu. Šobrīd saasinās cīņa par resursiem starp zirnekļiem burkā - konkurējošiem mafijas klaniem, kuŗu nozīmētie deputāti izpilda noiedznieku norādes, tēlodami demokrātiju. Vienīgais labums, ka viņi šad tad viens otru 'uzmet', un tad nāk gaismā tādas lietas, kas ļauj precīzāk aplēst katra grupējuma sastāvu un ietekmes sfēru.
Jens Z
J
Es vēlos tā kārtīgi aizbarikādēties pret šitādu valsti, un izdzīvošanas nolūkos ieteiktu visai latviešu tautai darīt tāpat.
Zenam J
Z
Kur jūs šodienas Latvijā redzat latviešu valsti? 18.novembŗa republiku? Redzu tikai 4.maija bij. čekistu-komūnistu kažokapmetēju režīmu, kuŗa patiesā satversme praksē stipri atšķiŗas no tās oficiālās, kas uz papīra, un kas neatlaidīgi padara latviešus par minoritāti savā zemē. sadarbodamies ar starptautisko organizeto noziedzību.
 • 1
 • 1
Zens J
Z
Kā latvieši var "aizbarikādēties" pret latviešu valsti ? Beidz kalpot krievu imperiālistiem !
 • 2
 • 2
J
Ja tauta būtu zinājusi kādi komunisti un salašņas sagrābs varu un kāds posts tam sekos nedomāju ka kāds būtu kaut kāju spēris ārā no mājas.
N
10 000x labāk par krievu okupāciju ! Arī šodien par savu valsti esam gatavi nogalināt !
 • 2
 • 1
sabojāja garīgo
s
Skaista ,saulaina ziemas svētdiena,bet te šitais ar savu sacerējumu.
p
p
Lai ugunskura liesma mūžam kvēlotu,regulāri jāpiemet sausa malka,pagaidām pārsvarā tiek mesti mēsli-100% noslāpēs.
Pūts Vējonis
P
Papes zobenu vicinātājs un tukšu vārdu putējs
Neslāvs
N
Ej labāk "ieraut" !

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vīruss un Latvija(4)

Kļuvis zināms, ka ar koronavīrusu Covid-19 inficēts cilvēks pabijis Latvijā. Nav ''izķerts'', jo tajā brīdī nejuties tik slikti, lai vērstos pie mediķiem, tāpat arī ieradies mūsu valstī no vieta...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē