Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Pasīvais sods par bērnu radīšanu
Aprēķini apliecina atšķirību starp strādājošas un nestrādājošas sievietes sociālajām iemaksām.
Tu kļūsti par uguni. Torija Eimosa pārvēršas par pūķi un tuvojas Rīgai © DIENA
Nejaušības un algoritmi. Trupas Kvadrifrons izrādes Es esmu tas, kas paliek pāri recenzija © DIENA
Latvijā
LNT raidījums jau ir KNAB uzmanības lokā, par iespējamiem pārkāpumiem klusē
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) jau jūnija sākumā sāka pārbaudīt tolaik par tautas kustību dēvētās Par labu Latviju aktivitātes, un biroja redzeslokā ir arī LNT rīkotais diskusiju cikls Latvija, mēs tevi dzirdam! _Vienotības _deputātu kandidātu iesniegums, ka raidījumi, viņuprāt, ir ar tautas kustību saistītās politiskās apvienības Par labu Latviju (PLL)_ _slēpta priekšvēlēšanu aģitācija, tikšot vērtēts šīs pārbaudes ietvaros, Diena.lv teica KNAB pārstāve Ilze Leimane.
Sports
Latvijas basketbolistes demonstrē raksturu, taču zaudē Serbijā © DIENA(5)
Lasītākie
Pirmo Spīķeru festivālu atklās Ievas Paršas solokoncerts
24.augustā plkst.20 ar dziedātājas Ievas Paršas solokoncertu "Spoži mirdzošais latvju pelēkais" tiks atklāts pirmais Spīķeru festivāls, informēja "Latvijas koncertu" pārstāve Rinta Bružēvica.






