Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Budžetu var taisīt arī bez deficīta
Tikai īstena saimnieka pieeja ļaus izskaust nevajadzīgus budžeta tēriņus.
2025. gads klasiskajā mūzikā. Liela mēroga notikumu parāde © DIENA
Savas dzīves scenārijs. Intervija ar režisori Alisi Zariņu © DIENA
Latvijā
KNAB vēlas, lai tiktu atcelta premjera pārraudzība pār biroju
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ceturtdien iesniedza izsludināšanai Valsts sekretāru sanāksmē sagatavotos likuma grozījumus, paredzot birojam kā specializētajai pretkorupcijas institūcijai autonomas valsts iestādes statusu. Birojs norāda, ka specializēto pretkorupcijas iestāžu neatkarības nodrošināšana ir viens no stūrakmeņiem efektīvai cīņai ar korupciju, ko nosaka arī ANO Pretkorupcijas konvencija, kurai Latvija pievienojās 2006.
Sports
Baņķieriem jāiemanto prestižs
Lasītākie
Eņģelis
Eņģelis/Angel patiešām ir viņas - jaunas, bet dikti cītīgas un apzinīgas provinces meičas - vārds. Kamēr māmiņa aprūpē bakalejas krāmu bodīti, meita sapņo par dižas rakstnieces slavu un bagātību, un ar saviem aizkustinoši svarīgajiem sapņiem Andžela Deverela (šajā lomā burvīga, citā vārdā nenosauksi, ir britu aktrise Romola Garai) centīgi apraksta papīra lappuses - burtnīciņu pēc burtnīciņas.






