Laika ziņas
Šodien
Migla

8. aprīlis

Imunizācijas padome un citas atbildīgās institūcijas Latvijā iesaka turpināt vakcināciju ar AstraZeneca

Imunizācijas valsts padome sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Zāļu valsts aģentūras (ZVA) un citiem vadošajiem ārstiem-speciālistiem norāda, ka pašlaik ne zinātniski, ne epidemioloģiski nav pamata ierobežot vakcināciju ar vakcīnu AstraZeneca visās vecuma grupās, un iesaka ar šo vakcīnu turpināt vakcinēt visas iedzīvotāju grupas tāpat kā līdz šim, aģentūru LETA informēja Zāļu valsts aģentūras (ZVA) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dita Okmane.

Pret Covid-19 agrāk vakcinēs olimpiešus un hokejistus

Valdība šodien nolēma pret Covid-19 agrāk vakcinēt 215 Tokijas Olimpisko un Paralimpisko spēļu dalībniekus, kandidātus un apkalpojošos darbiniekus, pārceļot viņus no piektās uz ceturto vakcinējamo personu grupu.

Gultu noslodze intensīvajās terapijās sasniedz 60%

Gultu noslodze Latvijas slimnīcu intensīvās terapijas nodaļās pašlaik sasniedz vidēji 60%, ceturtdien valdības sēdē atzina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Katastrofu medicīnas centra vadītāja Dita Heiberga.

Par Raimi, Mildu un tiešraides drāmām © DIENA

Joki par kovidlaiku kā seriālu, kuru skatās citplanētieši, jau kļuvuši veci, bet kaut kāda dīvaina tiešraides sajūta par visu, kas saistībā ar vīrusu apkārt notiek, joprojām palikusi. It kā ar katru nākamo soli, politisko izšķiršanos, ierobežojumu ieviešanu un mīkstināšanu, katru atklājumu un kopējās situācijas attīstību visa pasaule ietu pretī kādam nenovēršamam finālam. Laimīgam un rosinošam, drūmam vai traģikomiskam? Tad jau redzēs, kāda paredzēta nākamā sezona un no kura punkta tā sāksies…

Grēku atlaišana © DIENA(1)

"Piedošana" ir stiprs vārds. Ar to var vicināties kā ar vairogu, arī krājot rezerves brīdim, kad atkal vērsies koncertzāļu, teātru, klubu, bāru durvis.

BMX Pasaules kausa jaunā sezona ar diviem posmiem startēs Veronā

Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules kausa (PK) BMX sezona superkrosā ar diviem posmiem maija sākumā sāksies Itālijas pilsētā Veronā, nevis Štutgartē, par UCI pieņemto lēmumu vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF).

Stopiņu pusē pastrādāta vērienīga laupīšana(1)

Trešdienas vakarā Stopiņu pusē, teritorijā starp lielveikaliem IKEA un Sāga, vairāki vīrieši maskās pastrādājuši vērienīgu laupīšanu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Lietuvā ar koronavīrusu inficējušies vēl 1067 cilvēki; Igaunijā - 757

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta vēl 1067 cilvēkiem un reģistrēti deviņi Covid-19 izraisīti nāves gadījumi, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments. Tikmer Igaunijā inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 757 cilvēkiem un reģistrēti 14 nāves gadījumi ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19, paziņojis Veselības departaments.

Airētājas Bole/Svirska neiegūst olimpisko ceļazīmi

Latvijas airētājas Evita Bole/Olga Svirska ceturtdien Itālijā Tokijas olimpisko spēļu Eiropas zonas kvalifikācijas sacensību A finālā akadēmiskajā airēšanā ierindojās piektajā vietā.

Rietumu rūpniecība nespēj atgūties © DIENA

Uzliesmojot Covid-19 pandēmijai, globālā ekonomika saskārusies ar līdz šim nebijušiem izaicinājumiem, kuru rezultāts ir planētas iedzīvotāju patēriņa struktūras izmaiņas.

Kalendārs

Aprīlis, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9