Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +17 °C
Smidzinošs lietus
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

29. jūlijs, 2023

Skujiņš prestižajā pasaules tūres velobraucienā Sansevastjanā noslēdz labāko sešinieku

Lielisku sniegumu jau kārtējo gadu pēc kārtas Spānijā notiekošajā UCI Pasaules tūres viendienas velobraucienā Donostia San Sebastian Klasikoa demonstrēja Lidl Trek komandas riteņbraucējs Toms Skujiņš. 32 gadus vecais carnikavietis spēcīgā konkurencē izcīnīja sesto vietu, esot ātrākais no savas grupiņas braucējiem. Toms arī nopelnīja 140 UCI pasaules ranga punktus, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Meitene uz pirkstgaliem © DIENA

Kad pirms pāris gadiem presē parādījās ziņas, ka Greta Gērviga kopā ar aktrisi Margotu Robiju attīstīs pilnmetrāžu par Mattel radīto lelli Bārbiju, vairums to neuztvēra īsti nopietni.

Masoni sāk darboties Amerikā © DIENA

Pirms 290 gadiem Bostonā, kas tolaik bija britu Masačūsetsas līča kolonijas nozīmīgākā pilsēta, tika izveidota pirmā masonu lielloža rietumu puslodē.

Sestdienas receptes: Cepts vai grilēts – abi der! © DIENA

Turpinām cept un grilēt, un šoreiz viens cepeškrāsnī cepts gardums, kuru mazliet citādā versijā var pagatavot arī uz grila, savukārt otrā receptē var izvēlēties – cept baklažāna šķēles cepeškrāsnī vai grilēt uz oglītēm, atkarībā no iespējām.
Reklāmraksts

Zilā gaisma – cēlonis acu diskomfortam un redzes problēmām

Lai nerastos diskomforta un pastiprināta noguruma sajūta, ilgas darba stundas pavadot birojā, būtiskas ir ne tikai ergonomiskas biroja mēbeles un pareizas sēdēšanas pozīcijas ievērošana pie biroja galda, bet arī rūpes par savām acīm.

Karstuma pārņemtie © DIENA

Ziemeļu puslodi nu jau divus mēnešus ir pārņēmis karstuma vilnis, kas bija jūtams arī Latvijā. Modelēšana liecina, ka patlaban notiekošais ir tikai sākums – īstie karstuma uzplūdi gaidāmi nākamgad. Kādi ir ekstremālā karstuma joslas parādīšanās cēloņi, kādas problēmas tas rada, un kādas šajā ziņā ir nākotnes prognozes?
Reklāmraksts

Noteikumi darbam ar lodāmuru

Lodēšana tiek plaši izmantota dažādās ražošanas nozarēs, elektronikā, tāpat pakalpojumos, kas saistīti ar apkuri un santehniku; prasme lodēt noder tehniskos sporta veidos un lietišķi dekoratīvā mākslā. Citiem vārdiem – lodēšanas iemaņas paver jaunas darba un radošās iespējas.

Kalendārs

Jūlijs, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6