Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Sestdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

4. jūlijs, 2023

LOK prezidenta amata kandidāts Buks: organizācijas vadībai jābeidz būt arogantai

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) līdzšinējai vadībai bija aroganta attieksme pret saviem biedriem un to uzreiz pēc gaidāmajām vēlēšanām nepieciešams mainīt, izdevniecības "Dienas Bizness" kopā ar žurnālu "Sporta Avīze" organizētajā diskusijā otrdien teica LOK prezidenta amata kandidāts Jānis Buks.

Stoltenbergs paliek amatā vēl uz gadu

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs otrdien paziņoja, ka viņa amata pilnvaru termiņš ar alianses dalībvalstu lēmumu ticis pagarināts līdz nākamā gada oktobrim.

Izveido starpdisciplināru dienesta pārbaudes komisiju par NBS pārtikas iepirkumu

Valdība otrdien nolēma izveidot starpdisciplināru dienesta pārbaudes komisiju, lai nodrošinātu vispusīgu iepirkuma "Loģistikas pakalpojums par pārtikas piegādi Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vajadzībām" plānošanā un īstenošanā, tai skaitā līguma noslēgšanā, iesaistīto amatpersonu atbildības izvērtēšanu atbilstoši Valsts kontroles norādītajam.

Attīra Brīvības pieminekli un atjauno Dziesmu svētku ansambli Viesturdārzā

Gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, pašvaldības aģentūra "Rīgas pieminekļu aģentūra" ir uzsākusi divu nozīmīgu pieminekļu - Brīvības pieminekļa un ansambļa Pirmajiem Vispārējiem latviešu Dziesmu svētkiem Viesturdārzā - atjaunošanu, informē Rīgas dome.

Francijā nekārtības sāk pierimt

Francijā nekārtībās naktī uz otrdienu aizturēti 72 cilvēki un aizdedzinātas vai bojātas 24 ēkas, taču kopumā vardarbība bijusi ievērojami mazāka nekā iepriekšējās naktīs, paziņojusi Francijas Iekšlietu ministrija.

Polija rīkos referendumu par ES migrantu pārvietošanas shēmu

Polijas valdība vēlas rīkot referendumu par valsts dalību Eiropas Savienības (ES) migrantu pārvietošanas shēmā, un tautas nobalsošana, visticamāk, notiks vienlaikus ar rudenī gaidāmajām parlamenta vēlēšanām, pirmdien paziņojis Polijas premjerministrs Mateušs Moraveckis.

Viss pēc raksturaudžiem, bet katru reizi no jauna. Cilvēku upe plūst pa Rīgu © DIENA

"Pagājušajā reizē es neaizgāju paskatīties. Tā nožēloju," saka kāda sieviete savai satiktajai paziņai tautastērpā, gaidot vilcienu uz Rīgu. Uz Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājienu Novadu dižošanās no visām malām saplūda aptuveni 45 000 cilvēku, kas mēroja ceļu no Brīvības pieminekļa līdz Dailes teātrim.*

ZZS pieprasīs zemkopības ministra Šmita demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde otrdien nolēma rosināt Saeimas frakciju iesniegt izskatīšanai parlamentā zemkopības ministra Didža Šmita (AS) demisijas pieprasījumu, norādot uz ministra bezdarbību un nespēju ierobežot nekontrolēto pārtikas cenu pieaugumu, informēja partija.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 148 izsaukumus

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 148 izsaukumus - 18 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 114 uz glābšanas darbiem, bet 16 izsaukumi bija maldinājumi, informēja VUGD.

Vasaras izskaņā Hanzas peronā divu dienu garumā tiks izrādīti Kauņas, Liepājas un Valmieras teātra spilgtākie iestudējumi

Vasaras izskaņā, no 24. līdz 26. augustam, kultūras telpā Hanzas perons Rīgā valdīs teātris. Ar viesizrādēm trīs dienu seriālā Teātris uz perona pilsētā viesosies Liepājas, Valmieras un Kauņas kamerteātris, pie skatītājiem atvedot iestudējumus Dziesmu svētki, Paolo un Frančeska, kā arī izrādi pašiem mazākajiem un viņu vecākiem 7 apļi.

Francūži pie mērijām protestē pret grautiņiem

Pirmdien, atsaucoties pilsētu mēru aicinājumam, pie mērijām visā Francijā pulcējās cilvēki, lai protestētu pret gandrīz nedēļu ilgstošajām vardarbīgajām nekārtībām.

Kalendārs

Jūlijs, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6